Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Test produktów Gerber - wątek specjalny - WYNIKI

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

    No niestety niektórzy mają wymagania...
    U mnie w domu sosy a raczej aksamitne i służą głównie jako dodatek, nie sa osobnym daniem. Przecież taki słoiczek to pole do popisu -np gdy nie na się czasu można podać od razu taki sisik,jeśli czas jest- gotuje osobno warzywa np marchew z groszkiem, do tego rybę i ziemniaki, calosc okraszam sosem brokulowym i pełne danie na zawolanie. Co do il mięsa- podstawą domowego jest "wywar" mięsny który daje smak, a prezentowane danie to tylko sos. Fajnie bo sos nie narzuca z góry dania wbrew pozorom, pozostawia dowolnosc dodatków jak i składnika głównego.

    A i jeszcze jedno, trzeba umieć odróżnić przeciery pomidorowy od koncentratu bo to nie to samo, więc podstawy kuchni też sa ważne zanim się coś skrytykuje.
    Last edited by antalis; 01-04-2013, 14:28.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

      moja corcia uwielbia produkty sloiczkowe i z ogromna radoscia pochloneła wszystkie cztery. Najbardziej jednak smakował jej z papryka kiedy dodałam makaron malenkie niteczki i miała alla spagetii i pozwoliłam jej na nakarmienie nawet mnie:0 Ale miała mine kiedy podjadałam jej obiadek,który nie zaprzecze rowniez mnie smakował

      jednak co do soczków,musów był lekki kaprys gdyż brzoskwiniowy byl lekko kwaskowy- obrociłam to jednak w deserek ,dorobiłam kaszke i tak oto z soczkow mielismy danie na podwieczorek.

      ogolnie zarowno ja jak i maluch jestesmy zadowoleni z produktow Gerber - biorac pod uwage konsystencje, smak i rożnoraką mozliwosc podania.
      Myslę,iż Gerber zdał egzamin u mojej córci.Pozdrawiamy i dziekujemy za mozliwosc testowania.

      Skomentuj


        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

        No !!! Nareszcie na polskim rynku pojawiło się jakieś konkretne i dobre jedzenie dla naszych pociech !!! Gerberki DoReMi przetestowane i wynik testu oceniam na szóstkę !!! Kiedy moja córka ze smakiem zajadała zupki dla mnie był to czas odpoczynku Bo buzia córki się nie zamykała - od jedzenia - rzecz jasna, a nie od gadania A kiedy już zjadła, mamusia wreszcie nie miała co sprzątać, bo wszystko było w brzuszku, a nie na stoliku i podłodze

        Skomentuj


          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

          Zapraszam do naszej opinii na temat Do Re Mi. Mała Testerka, to 18-miesieczna Julka, praktycznie jedząca już wszystkie potrawy, niestety wybredna jeśli chodzi o warzywa w surówce( one są ble), oraz rzeczy kwaśne.
          Julka jada obiady razem z nami, jednak są potrawy, za którymi nie przepada, wtedy własnie do akcji wkraczają słoiczki. Sosiki podaję jej z ziemniaczkami, ponieważ makaronu nie znosi. Słoiczek pojemności 190 ml, jest troszkę za duży na jeden obiad, a podzielony na dwa dni, znów troszkę za mały, wg. mnie powinien mieć pojemność ok. 220 ml. Liczyłam na większe kawałki warzyw i mięsa, tak by dziecko samo gryzło, jednak tutaj mamy do czynienia jednak z papką. Szklane opakowanie, na którym są wyraźnie opisane składniki i sposób przygotowania, to oczywiście duży plus.
          Super pomysł na szybki obiadek dla głodnego malucha. Najbardziej smakował Julii sosik boloński.
          Deserki do picia, to nasz hit, Julka bez problemu poradziła sobie z piciem przez słomkę. Sok pachnie owocowo, nie chemicznie, pojemność 200 ml wypija praktycznie w ciągu pół godź. Sam kartonik jest bardzo sztywny, przynajmniej dziecięce łapki, go nie gniotą i nie wylewają, a słomka się nie łamie, czyli technicznie dobry sposób na naukę picia ze słomki.
          Soczek-idealny jako popołudniowa przekąska, sprawdza się podczas spaceru ale najważniejsze, że dobrze gasi pragnienie i jest zdrowy, bo wyprodukowany z samych owoców, bez dodatku cukru.
          Po przetestowaniu sosików i deserków, mogę tylko jeszcze dodać, że nie nastąpiły u córki żadne sensacje żołądkowe, ani żadnych alergii nie stwierdziliśmy, więc nie tylko są smaczne ale i bezpieczne dla zdrówka.

          Skomentuj


            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

            Ja dodam tylko do siebie, że ku memu zdziwieniu hitem u mojej Emilki był sosik z brokułem. Reszta jej smakowała, ale ten był wyraźnie faworyzowany. Niech potwierdzeniem będzie lizanie miseczki A soczek wygrał z brzoskwiń jabłek i banana. Ogólnie produkty uważam za bardzo udane.

            Skomentuj


              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

              Jestem mama dwóch chlopców w wieku 20 mies - test DoReMi przeszedł przez ich brzuszki , ale nie do konca im przypasowały - moje dzieci uwielbiaja deserki do picia Doremi , ale po lekkim rozcienczeniu wodą poniewaz wtedy sa mniej slodkie natomiast jesli chodzi o sosiki to tylko testu nie przeszły sosiki pomidorowe- chłopcy nie chcieli ich wogole jesć

              Skomentuj


                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                Moj synek jest zachwycony deserkami do picia,codeine nie dostal jeden i z radoscia go wypijal w moment pytajac o jeszcze,takze te pitne deserki to strzal w dziesiatke.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                  Dzisiaj chłopcy dostali ostatni Sosik - brokułowo-serowy z indykiem. Zrobiłam im to danie z makaronem w gwiazdeczki i obaj chętnie zjedli. Wikuś wybierał jakieś patyczki - tak to nazwał - chociaż wyglądało to na mini kawałęczki mięska. O dziwo - gdy widzieli jak gotowałam brokuły raz do obiadu to mówili: a pfu! A tutaj nawet nie wyczuli, co jedli To pierwszy sos, któy smakował im obu, a obawiałam się, że przy tym najbardziej będą grymasić i zostawiłam go na koniec, by się nie zrazili do sosów DOREMI Jednak dzieci nigdy nie są do końca odgadnione, to żywa, kochana zagadka

                  Skomentuj


                    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                    Po pierwsze moje dziewczynki bardzo lubią pić przez słomkę więc jak wyjęłam im deserki di picia to było jedno wielkie hurrraaaa! A jak juz piły to co chwilkę ale pyszne ale pyszne mamuś :-)

                    Skomentuj


                      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                      Witam Jestem mamą prawie 2 letniego synka i ponad tygodniowej córeczki. Pojawienie się siostrzyczki wywróciło starszemu smykowi świat do góry nogami. Pyszne sosiki i pitne deserki poprawiały mu humor. Deserki były wypijane w oka mgnieniu. Przelewałam je do kubeczka, bo picie przez słomkę przez synka nie zostało jeszcze opanowane. Sosiki dawały możliwość stworzenia różnych dań, czy to z makaronem, ziemniaczkami, czy z różnymi kaszami. Bardzo mu smakował sosik pomidorowy ze słodką papryką i kurczakiem.
                      Synek ma wrażliwy brzuszek a zarówno po sosikach jak i deserkach, nie było niepożądanych reakcji.
                      Serdecznie polecamy produkty DoReMi Gerber

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                        a my dopiero możemy opisać Nasze testowanie produktów Gerber mieliśmy małe kłopoty z komputerem i nie moglismy wcześniej podzielić się opiniami. U Nas testowanie odbyło się najpierw od podzielenia się produktami z Polą, Zosią i Wojtusiem dokupilismy troszkę produktów ponieważ troszkę mało dostalismy a obiecaliśmy się podzielić. Dzieciaczki zachwycone produktami a rodzice jescze bardziej deserki do picia to strzał w 10 mój Antoś nauczył się pić przez słomkę co uważam za sukces sam deserek rewelacyjny w smaku gęsty i sycący przy tym mocno owocowy sosy doremi równie mu przypasowały i zajada ze smakiem koleżanki dzieciaczków skwitowały testowanie tym że GERBER ma nowych klientów serdecznie dziękujemy za to że moglismy przetestować produkty . Pozdrawiamy Antoś z mamą

                        Skomentuj


                          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                          Witam,

                          Jestem mamą Trójki maluchów: Ola - 4l, Dominik 2.5l i Kajtek 10 mies. Mieszkamy we Wrocławiu. A oto moje spostrzeżenia:
                          Kajtek jest wszystkożerny, ale nie wszystko jeszcze daje radę jeść, ponieważ brakuje mu ząbków. Deserki słoiczkowe pochłania po dwa na raz. Obiadami słoiczkowymi nie gardzi - uwielbia spagetti po bolońsku. Więc i z sosikiem pomidorowym nie miał problemu. Szczególnie w towarzystwie makaronu świderki.
                          Co innego "Starszaki". Dominik na początku myślał, że to zupa pomodorowa i jadł chętnie. Później mu przeszło. Ola od razu uznała, że tego nie lubi, bo tam jest marchewka. Po odrzuceniu marchewki i zostawieniu tylko lekkiego śladu na makaronie dała radę zjeść.
                          Wnioski: Kajtek je wszystko, bo nie dostał jeszcze żadnych słodyczy. Starszaki są wybredne i jadłyby tylko słodkie rzeczy, dlatego sosik nie przypadł im do gustu. Jak dla mnie był za bardzo pomidorowy, ale ja pomidorów nie jadam w ogóle, w sosie jeszcze jakoś je znoszę, pod warunkiem, że nie są za intensywne.

                          pozdrawiam
                          agatka

                          Skomentuj


                            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                            A jeśli chodzi o soczki, to Starszaki się rzuciły od razu po otwarciu paczki na kartoniki. No i skończyło sie na tym, że Ola swój soczek otworzyła, ale nawet połowy nie wypiła. A możliwości to ona ma - pochłania dużo soku jabłkowego. Nie była akurat przejedzona. Po prostu jej nie smakował na tyle, żeby go wypić od razu. Do wieczora popijała, ja go skończyłam na drugi dzień. Jak dla mnie za słodki.
                            pozdrawiam
                            agatka

                            Skomentuj


                              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                              Witam

                              Czy juz wiadomo do kogo uśmiechnęło się szczęście i dostanie wypasiony zestaw Gerbera?
                              Mama 17-o miesięcznego urwisa

                              Skomentuj


                                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                                Też właśnie przed chwilą sprawdzałam w regulaminie kiedy wyniki i powinny być dzisiaj

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X