Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Agatko brawa dla Hani, szybko załapała Widać jak dzieci się różnią. Moja dopiero uczy się pedałować, a Hania już bez kółek jeździ
    Niunia suwaczek zmieniony, to pewnie Was już wypuścili?!
    Beau u Ciebie widzę już 37 tydzień, więc i Ty możesz uż spokojnie rodzić. A jak ostatni dzień w pracy?

    Zosia wczoraj dorwała hulajnogę jednej dziewczynki i nawet ładnie jej szło. Myślałam, że one kosztują tyle co rower, ale widzę, że nie są drogie, to może na imieniny jej kupimy.
    Mąż od dziś ma wolne i 3 dni w przyszłym tygodniu, a że długi weekend to tydzień będzie w domu. Od rana remontuje. Po południu jadę z dziećmi do brata na weekend, żeby mu nie przeszkadzać w remontach, tym bardziej, że musi zburzyć małą ścianę, więc trochę się tu nakurzy, a przynajmniej się kręcić pod nogami nie będziemy.





    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      hejka,
      agata, no to wielkie brawa dla Hanusi! sama radosc tak obserwowac postepy w nabywaniu nowych umiejetnosci u dzieci!
      co do majowki to jeszcze sie zastanawiamy. nie wiem czy moj r bedzie, bo moze wyjedzie znow. ale tak czy siak rozwazam miedzyzdroje /bo i tak mam zalegly wyjazd na obiekt/ albo berlin /tam mam kuzynke no i jest zatrzesienie atrakcji, chociazby piekne zoo/

      beau, zobacz sobie tu:http://www.booking.com/hotel/de/ifaf...-lightbox-open
      a wiecej zdjec tu:http://hib.reisen.de/?KID=625640&IFF...deo=0&season=w
      a jak Twoje zdrowko i Kuby?

      ciekawe jak tam maluszek Kubus niuni?

      ja dzis juz bez goraczki, ale bol glowy od zatok jest jeszcze.


      ada, przegapilam Twoj post alez masz meza obrotnego! i pomocnego brata milego weekendu!

      aha! beau, mysmy nie brali sniadan, bo mega drogo. mielismy aneks kuchenny wiec sami sobie radzilismy a obok osrodka jest b. dobry "turek" jakby co
      Last edited by annamaja; 25-04-2014, 12:29.

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Annamaja wow no te ośrodki sie nie umywaja do naszych Polskich. Super baseny i zjezdalnie dla dzieci

        A co do Hani to dzieki ona jest taka do przodu bo naśladuje siostre i jak jada na rowerach to zawsze che byc pierwsza


        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Annamaja robią wrażenie te ośrodki, tylko trochę drogo w sezonie, pewnie jakby śledzić to na jakieś promocje można trafić...
          A co do Kuby to jeszcze zasmarkany niestety ja już ok ale małża złapało wczoraj

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            to jest jeden osrodek, tylko taki duzy.
            a mnie chyba migrena lapie pirwszy raz w zyciu...

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Cześć. Przepraszam że nie odzywałam się ale ogarniała w domu wszystko a wieczorami też już odpadam. Jesteśmy w domu od czwartku. Gabrysia wspaniałe reaguje nie spodziewałam się tego po tym jak wcześniej się zachowywała.
              Pomaga, przynosi co ją poproszę i cierpliwy jest,czeka jak coś chce aż skończę z Kuba i dopiero idę do niej. On dużo śpi i wisi na piersi ale nie jest tak źle. Widzę po raczkach że zaczyna się wypełniać cialkiem więc musiał już nie spadać z wagi.
              Nie mogę wstawić zdjęcia ale zrobiliśmy na szybko bloga że zdjęciami dla rodziców to odsyłam linka. Ogólnie bardzo podobny do Gabi tylko usta i czoło po mężu. Inny też kolor oczu.
              http://kubazdjecia.blogspot.com/2014...-post.html?m=1
              Agata ale Hania wymiata na rowerze. Nieźle.
              Trzymam kciuki za wyniki!!!!

              Beau moja też smarka. A mama wczoraj pojechała pociągiem bo angine złapała a nie zwykle przeziębienie. Tata oburzony bo miał po nią przyjechać w poniedziałek i małego przy okazji zobaczyć a tu nici.



              Annamaja moja mama na migreny stosuje musujaca Solpadeine. Spróbuj bo jej pomaga.
              Last edited by niuniakura; 27-04-2014, 13:00.



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Niunia Kubus cudowny ale maleńki.Super że Gabi przy Kubiszonku pomaga.

                Dzieki za kciuki jutro zobaczymy ale wyniki dopiero o 13..

                Hania chora w nocy goraczka , a dzis rano 38 M z nia zostanie bo ja juz w tym miesiacu byłam z tydzien na zwolnieniu.

                W piatek miałam pierwsza jazde było fajnie ale wpadki były z dwa razy zgasł mi samochód ale jak byliśmy na placu,raz spojrzałam na skrzynie biegów zamiast na droge ale wyjechałam na miasto i wypadku nie miałam haha:


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Agata gratulacje. Nie wiesz co u mnie się na pierwszej lekcji działo... A ty na miasto od razu. Super.

                  Kuba maly ale je ślicznie,dużo lepiej niż Gabi. Oproznia dwie piersi z krótką przerwą i Widac już że większy.
                  Gabi też jutro do lekarza bo co dzień rano ma 37,3 i skończy się że zostanie w domu. Wirusy jakieś się ponoszą. Agata daj znać jak wyniki będą. Trzymam kciuki. Musi się dostać.



                  Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    hejka,
                    niunia, synus jest boski! jeszcze raz gratki ladnie Ci je i masz czas tu zajrzec i sie z nami wszystkim podzielic - kolejne gratki!
                    zdrowka dla Gabi!
                    agata, trzymam, trzymam kciuki za miejsce w przedszkolu! brawa za jazde
                    zdrowia dla Karoli!

                    ja juz na chodzie od soboty, takze jest git
                    wstawiamfotke z festiwalu design dla dzieci
                    Attached Files

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Hej mamy!
                      Niunia Kubiszonek uroczy okruszek, fajnie że sobie radzicie i że Gabi taka pomocna, mam nadzieję że i u nas tak będzie
                      Ja już też bym chciała się "rozsypać", już coraz częściej dętka jestem i jeszcze od kilku dni brzuch mnie swędzi grrrr
                      Agata trzymam i ja kciuki za wyniki!!! A co do jazd to najważniejsze żebyś się nie bała i będzie git!
                      I zdrówka dla Hani.
                      Mój Kuba dziś poszedł do przedszkola, ale jeszcze resztki kataru ma no i niestety lament był!
                      Annamaja zdjęcie super!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Beau no najwyższy czas. Końcówka się strasznie dluzy.

                        Dzięki za komplementy.Jaki on słodki...



                        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Niunia juz wie ale powiem reszcie Hania sie dostała do przedszkola
                          Niestety nie tam gdzie mieszkamy ale blisko metra.M bedzie zawoził a ja bede odbierała.Przedszkole jest bardzo kameralne sa tylko 4 grupy i po remoncie.
                          Ciesze sie bardzo kolezanka Hani Marcysia nie dostała sie nigdzie a zgłosiła ja do 15 przedszkoli szok
                          Karolcia dostała sie do tej szkoły gdzie teraz chodzi i chyba tam zostanie bo jednak sie przyzwyczaiła do tej klasy i jest dużo bliżej niż ta nowa hehe moze kiedys beda same we dwie wracacać a to duży plus


                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Niunia śliczne maleństwo! Super, że Gabi pomaga i cieszy się z braciszka
                            Agatko gratuluję! Możesz już odetchnąć. I dobrze, że Karola może zostać w tej samej szkole. Przynajmniej zna dzieci.
                            Brawo za pierwszą jazdę. Ja właśnie się dowiedziałam, że kuzynka zdała prawko.
                            Beau już niedługo i Ty będziesz tulić maleństwo. Ale doskonale Cię rozumiem, też było mi strasznie ciężko w drugiej ciąży. I bardzo Cię podziwiam, że pracowałaś tak długo.
                            Annamaja super zdjęcie
                            A jeśli chodzi o mojego męża, to lubi wszelkie prace remontowe i działkowe. Chociaż robi sam remont i pewnie dłużej to wszystko trwa niż jakbyśmy wynajęli kogoś, ale przynajmniej mamy jak chcemy no i koszty mniejsze. A z fachowcami to też różnie bywa, jednego dnia przyjadą, innego nie.

                            Ja właśnie zaczęłam obrabiać działkę, ale muszę chodzić z Markiem i mam małe utrudnienie. Uśpiłam go dziś na działce, chociaż z wielkim krzykiem, bo bardzo nie lubi spać w wózku i spał tylko 20 minut. Także za długo nie popracowałam. A siedzieć w wózku też nie lubi (wózek musi jechać) Po południu było już trochę lepiej.





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Hej mamusie!
                              U nas ładnie i słonecznie dziś, Kuba do przedszkola poszedł bez płaczu uff...
                              Agatko super wieści z tym przedszkolem i szkołą, w końcu odetchnęłaś!
                              Ada pogoda fajna by na działeczce popracować, a Marka da się uśpić na spacerku jak wózek w ruchu i potem pośpi coś?

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Hej Gabi szaleje na placyku z tata a ją właśnie wróciłam z pierwszego spacerku . Ale mi się już chciało wyjść. Zlapalam wiatr w żagle na dworze.

                                Beau brawo dla Kuby. Ciekawe jak moja gwiazda po weekendzie wróci po tych dwóch tygodniach.



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X