Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Dotka ja plamienia mialam tylko jak mialam jakiegos polipa na endometrium, ale ty endometrium masz ok wiec sie tym nie martw, to pewnie Twoja nadzerka sie tak objawia. Jesli chodzi o torbiele i bol to czesto bolaly/kluly mnie jajniki, ale przy PCO to normalne i nie zwracalam na to wiekszej uwagi, przyzwyczailam sie.
    W dzien, kiedy pekla mi ta cysta bolalo mnie mocno podbrzusze, i to byl taki piekacy bol nie do wytrzymania.

    A ja czuje sie w miare OK, moge juz czasem wyjsc na chwilke z domu, np. do sklepu, ale wieksza czesc dnia niestety spedzam w pozycji lezacej.
    Znikam szykowac sie do ginka, ide podjerzec Mala


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dzieki Klara ze odp na moje pytania. Postaram sie nie stresowac i nie myslec o tym, nie przemeczac sie i nie dzwwigac ciezkich rzeczy. Spokoj mnie uratuje i wiara ze bedzie ok Poczytalam na roznych forach i jeden z ginekologow napisal ze toribel wielkosci 4cm zaliczana jest do malych i zalecil jednej dziewczynie to co mi zeby odczekac 1 cykl i wtedy sie sprawdzi co sie dzieje. Mnie nic nie boli, nie mam zadnych objawow tego ze mam ta torbiel oprocz plamien.

      Ciesze sie ze z Toba lepiej jak tam Twoja kruszynka po wczorajszej wizycie?
      Jaka juz duza jest? wklej nam tu zdjecie swojego brzuszka


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        dotuś jak masz ochotę być z nami na bieżąco, to z klarą rozgościłyśmy się na przyszłych mamach w wspólnym wątku

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Helllo dziewuszki
          u mnie juz lepiej chorubsko pomalutku odchodzi
          dotuś trzymam kciuki jak Ty trzymałas za mnie i życze dużo spokoju i odpoczynku...będzie dobrze...musi byc!!!!
          ściskam Was wszystkie laseczki i miłego wieczorku





          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Witam was dziewczyny
            Ja też staram się o maluszka i jak na razie nic z tego
            Czekam niecierpliwie aż nadejdzie ta chwila kiedy będę mogła wszystkim ogłosić,że spodziewam się dziecka.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Witaj w klubie Poksia napisy cos o sobie wiecej, ajk dlugo sie starsy, czz lecyzsy sie na cos ginekologicynego albo coś


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Staramy się o dziecko dwa miesiące. Na szczęście nie mam żadnych problemów ginekologicznych. Miałam robione badania z 5 miesięcy temu i wszystko jest ok. Przez trzy lata brałam tabletki antykoncepcyjne. Dwa miesiące temu postanowiliśmy, że koniec z tabletkami i staramy się do tej pory.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Poksia to trzymam kciuki moze sie szybko uda, tym bardziej że ponoć po odstawieniu tabletek latwiej jest zajsc pozdrawiam


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Witam czytałam sobie dziewczyny co piszecie i postanowiłam się odezwać ...
                    DO DOTKI!!!Ja nie mogłam zajść w ciąże ponad rok już się załaywałam okazało się póżniej że mam cystę na lewym jajniku i to ogromną 8 cm.Leczono mnie hormonalnymi tabletkami ,że może się wchłonie ale niestety....Na laparoskop miałam za dużą cystę i byłam cięta jak do cesarki nie będę pisać co przeszłam bo nikogo nie chcę straszyć.Rekonwalestencja była dość długa ok1,5 mies.Lecz najważniejsze ,jest to ,żę po 3MIESIĄCACH od operacji zaszłam w ciąże i to za pierwszym razaem z tego biednego ciętego jajniczka!!!!Więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.Pozdrawiam Was gorąco i za wszystkie trzymam kciuki!!!!Jeżeli teraz tutaj nie pasuje to dołączę w maju bo wtedy zaczniemy starania o rodzeństwo dla naszej Juleczki!!!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Basieńko dziękuję Ci za Twoją historię dobrze ze z happy endem to pozytywnie nastraja. Ja idę 27 do ginekologa wtedy zobacze co z ta torbiela czy jest czy zniknela. A Ty nie uciekaj, zostań z nami musimy się wspierać a i pogadać razem też fajnie. Ja tez fopiero starania na wiosne zaczynam więc będzie nam raźniej. Proszę zostań Pozdrawiam reszte dziewczyn izycze milego dnia


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki na pewno wszystko będzie dobrze torbiele często się wchłaniają zwłaszcza te niebyt duże.Życzę wszystkim miłego dnia...Pozdrawiam!!!!!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          dziewczynki dotuś, Basia wszystko będzie dobrze każdej z was się uda. Tyle nas tutaj było na wątku, a pomalutku jedna po drugiej odpadała. jeszcze troszkę cierpliwości, a zostanie wam to sowicie wynagrodzone
                          dotuś jestem z tobą, daj znać jak będziesz coś wiedzieć!

                          3mam za wszystkie kciukaski
                          buźka

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Witam. Mnie tu wieki nie było.....
                            Ale myślałam o was wszystkich!
                            Scarlet i Klarcia jak ten czas leci.....na pewno piękne brzuszki macie....buziaczki dla waszych maleństw.
                            Dotka nie smutaj sie będzie wszystko dobrze......wierzę w to!-choć wiem,ze łatwo mi powiedzieć....
                            Gosieńka trzymaj sie dzielnie i podziwiam cię za siłę walki!!!
                            A pozostałe nowe staraczki życze siły i wytrwałości! Zobaczycie będą te maluszki w najmniej oczekiwanym czasie!
                            A my....Michas rośnie...W środę mieliśmy drugie szczepienie i wtedy ważył: 6800 i 62cm!...Zaczęliśmy rehabilitację z michałkiem bo ma asymetrie ciała i delikatny przykurcz rączek i napięcie mięśniowe rączek...ale walczymy-ćwiczymy....Kolki już mu przeszły....ale być może ma skaze białkową....
                            Czasami brakuje siły,ale jak patrze na ten mały cud o wszystkim zapominam! Ja szukam pracy,ale jej nie ma i nie daję rady z tymi problemami....ale już sie nie żalę..... Najważniejsze,ze mam małego obok siebie.....
                            Wybaczcie moją nie obecność,ale tak jest gdy zaczynają się problemy...
                            Pozdrawiam was wszystkie i ślę buziaki! Dotka ,Gosiu i Oczekusia głowa do góry.....

                            Moje największe szczęście

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              gizelko trzymaj się kochana z problemami każdy musi żyć, a najważniejsze, że masz zdrowego, pięknego Michasia przy sobie! Sama wiesz, że ten dar jest bezcenny.
                              Buziaki i głowa do góry
                              wszystko prędzej czy później się ułoży!

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Hej dziewczyny....
                                mialam dac znac jak tam wizyta u lekarza.wiec...
                                w sumie wszystko ok,tylko mam problem taki ze nie pekaja mi pęcherzyki.jestem juz umowiona na usg.mam nadzieje ze monitorowanie jajeczka i zastrzyki na to zeby pekaly mi pomoga jestem dobrej mysli,przynajmniej wiem w czym u mnie tkwi problem...
                                pozdrawiam was i caluje :*


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X