Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dziewczyny, ja walentynek nie praktykuję, bo w Toruniu to we wszystkich knajpach masa ludzi z różyczkami a w kinie to prawdziwa zgroza! Ale za 2 tygodnie (28.II.) mamy z mężusiem rocznicę poznania się i zaręczyn więc pewnie wtedy potrzymamy się za ręce... a jutro ciąg dalszy szykowania się do porodu. Dziś po spotkaniu z położną pewnie jutro będę pakować torbę i ćwiczyć oddechy
    Ale zazdroszcę spaceru nad oceanem.... ech, ja to nawet nad morze teraz już nie mogę jechać, bo za daleko...
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Ja własnie gotuję obiadek, piekę mężusiowi boczuś ze śliwkami na jutro i chyba jeszcze zrobię karpatkę A do znajomych zrobię paszteciki z pieczarkami, bo każdy przynosi jakieś jedzonko i trunki, sobie wezmę Kubusia
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        wygląda na to że jestem po między 5/6 miesiącem bo jestem w 22 tygodniu ciąży.dokładnie jutro będzie 22 tydzień.

        termin porodu mam na 15 czerwca.

        Skomentuj


          nie ma to jak imprezka z Kubusiem tez czesto chodzilam z nim na imprezki
          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



          Skomentuj


            kurczaczek ja bym chciała na 10 czerwca dzidzulkę.

            Skomentuj


              Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
              nie ma to jak imprezka z Kubusiem tez czesto chodzilam z nim na imprezki
              Czyms trzeba się upić Syrwunia
              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

              Skomentuj


                ja mam niemiły problem od zaparć zrobiły mi się hemoroidy ból niesamowity aż mi się ryczeć chce jest weekend a ja nie wiem co mam zrobić może się przejdę do apteki i zapytam czy są jakieś zioła do nasiadówek czy co bo nie wiem co kobieta w ciąży może z tym zrobic

                Jeszce dziś zabrali mi mamę do szpitala i muszę się zając młodszym bratem ale jakoś to będzie

                Skomentuj

                •    
                     

                  W aptece powinni Ci coś doradzić a jak nie to zawsze możesz się do szpitala przejechać. Przyjąć i zbadać Cię muszą. Wystwią Ci recepte, ale powiedzą jak z tym sobie radzić.
                  Ale z mamą nic poważnego się nie dzieje?
                  ur. 16.05.2009
                  3590 g
                  56 cm

                  Moje Największe Szczęście





                  Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                  Skomentuj


                    a ja dzis na obiadek rybke w smietanie a do tego marchewka starta z jabluszkiem, ostatnio mam jazde na punkcie marchewek i jablek
                    co do trunkow to ja pobilam rekord i w sylwestra (jako ze sa to tez moje urodziny) wypilam 5 litrow soku pomaranczowego hehe same toasty
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      Laseczki, najadłam się, nakarmiłam synusia i mężusia i uciekam do położnej!
                      Nie rozpisujcie się za bardzo...
                      Ale mam ochotę na tartą marchewkę... ojoj! No smaka mi narobiłaś
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Kup sobie kore debowa i rob sobie nasiadowki albo lepiej zamiast nasiadowek bo to moze wplynac na szyjke wez na podpaske nalej sobie troche tego wywaru i nos ja taka mokra i lekko ciepla. ja mialam to po ciazy i pomoglo.
                        Last edited by akunia; 13-02-2009, 17:26.
                        Akunia

                        Skomentuj


                          Już troszkę poleżałam i jakby mniej boli A co do jutrzejszych Walentynek to wybieramy się na zakupki a póżniej może jakaś kolacyjka
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            dzięki za podpowiedzi a mama moja ma błędnik i jej powraca i musi być na obserwacji już trochę jej lepiej a jutro pójdę do apteki

                            Skomentuj


                              No, ładnie i od czego tu zacząć????
                              Grygaranna piękne zdjęcia
                              Yoenne nie rozpieszczaj tak znajomych i mężusia bo się przyzwyczają. Ja też przesądna nie jestem ale jak dziś smażyłam naleśniki to sie poparzyłam, rozlałam mleko i ciasto mi chlapnęło na bluzke
                              A u mnie synek waży 1750 i wszystko jest w porządku szyjka sie nie skraca ma cały czas 3,5 cm cisnienie w normie i morfologia mi sie poprawiła czyli nie ma czym sie przejmować ale moja gin powiedziała że jak chce iść na 4D to lepiej za 2 tygodnie niż za tydzień więc zaczekam
                              Mój synek 24/8 kwiecień

                              Skomentuj


                                a my jutro walentynki spedzimy przy tapetowaniu ale wieczorkiem chyba gdzieś wyjdziemy bo syf taki ze nawet nie ma gdzie normalnie zjeść

                                a mnie dziś po raz kolejny wkur.. urząd pocztowy a głównie listonoszka :/ ggrgrgrg jestem tak wsciekła ze jeszcze wyżyłam się na sąsiedzie bedąc u mamy.
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X