Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ja kupuję Oilatum, najlepsze są. Byle nie johnson słyszałam ze strasznie uczula

    Sylwia właśnie widziałam to śliczne zdjecie wow nie da się ukryć ze to facet

    doczytałam też rozmowy o pieniądzach wydanych na badania itp jqa na szczeście wszystko za darmo nawet usg 4d miałam w gratisie tyle ze bez płytki żeby się nie wydało ze miałam robione bez kasy
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      wiesz co z tego co ja pamietam jak ubiegalam sie o becikowe to oni potrzebowali dochod nie za np 2008 rok tylko za 2007 jakos tak nie chce cie w blad wprowadzic.
      Akunia

      Skomentuj


        Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
        Hej dziewczynki, Wy to ranne ptaszki jesteście.
        Sylwia jajka jak melony, już nie ma się co łudzić na dziewczynkę
        Wiecie co, moja głupota nie znam granic. Wczoraj zjadłam na obiadek taki pieczony hiszpański chlebek z serem i ziołami, ale po nim wypiłam całą puszkę coli. Ja to mam tak narypane we łbie, że myślę że jak nikt nie widzi to się nie liczy. Potem brzuch mnie bolał, bo ciężko na żołądku a mleka mi się chciało i wytrąbiłam 3 kubki na zimno. Dziewczyny jak dostałam rozwolnienia to s....dalej niż widziałam, aż łzy mi leciały. Brzuch wzdęty, nawet na boku trudno było leżeć. Już sobie wyobrażam jak moja Hanulka tam cierpiała, kopała jak szalona a teraz od rana ani kopa, czekam, może się wczorajszym zmęczyła i odsypia teraz. Do końca ciąży puszki coli poszły do kosza Już lepiej zaraz jajeczko zjem na twardo i herbatka
        No to ładnie wczoraj dałaś czadu jak ostatnio takie wzdęcia miałam po mc donaldsie i też od tamtej pamiętnej kolacyjki sobie odpuściłam.
        Co do coli to już nie pamiętam jak smakuje, oj nie w święta wzięłam łyczka i tak mi nie smakowała jakaś taka strasznie słodka była
        Mój synek 24/8 kwiecień

        Skomentuj


          Dzień dobry "inkubatorki".
          Syla-no będziesz miała do pilnowania synusia...
          Co do Jonsona, to naprawde uczula, chociaż ja uwielbiam serię na dobranoc z lawendą i sama tez uzywam. Ale dla malca kupiłam Nivea, bo są bezpieczne ale podobno Pharmaceris też jest super i nie az tak drogi.
          Ja dziś postanowiłam posiedzieć w domku, bo wczoraj pobiegalam sporo i w nocy znow skurcze... ech ciężki los z tym wszystkim...
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            Młoda chyba zle jednak ci sie wydaje bo ja mam 21 tydzien czyli tygodniowo wychodzi ze zaczal mi sie 6 miesiac.

            Widze, ze najwiecej ze wszystkich dziewczyn przytylam. Na szczescie tytlko na brzuchu

            Ja ide do lekarza w poniedzialek. Nigdy nie pytam o wage i dlugfosc, jakos nie ejst to dla mnie tak istotna informacja.
            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

            Skomentuj


              Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
              dzień dobry mamuśki wczoraj nie wchodziłam na forum popołudniu no i tyle miałam do nadrobienia nie można nadążyć. Połowa remontu za nami, najdłużej trwały przygotowania ale dwie ściany już p[omalowane jutro bierzemy się za tapety bo dziś chłop do pracy idzie to nie ma sensu zaczynac, pójdzie to ja wysprzątam łazienkę i przygotuję miejsce do cięcia i smaorania tapet to raz dwa skończymy myślę że do wtorku się uporamy ze wszystkim to bedziemy szykować kącik, hurra.
              No to teraz dopiero się zacznie... Mąż Cię nie wyciągnie z tego kącika, jak będziesz tam głaskać i przekładać...
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                Liliana ja się męczyłam do 2. Mała kopała, mąż sie strasznie wiercił w łóżku.

                czytałam właśnie o becikowym. No i oczywiście ja na to drugie się nie załapuje. Zwłaszcze, że w zeszłym roku mój mąż zarabiał 2 razy więcej (nadgodziny).
                Znalazłam stronkę o becikowym dla zainteresowanych www.becikowe.com
                Last edited by xXxAtusiaxXx; 13-02-2009, 12:19.
                ur. 16.05.2009
                3590 g
                56 cm

                Moje Największe Szczęście





                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                Skomentuj

                •    
                     

                  pytanie do Was mamuski, Planujecie robic jakies zdjecia z porodu? nie chodzi mi tu o jakies oblesne ujecia tylko jak juz dzidzia np lezy na brzuszku ale lacznie z Wami w kadrze ja mam kilka i baaardzo sie z nich ciesze; przez kilka tygodni po porodzie nie bylo dnia zebym ich nie ogladala, takie emocje wywolywaly, ale pozytywne dla mnie no czasem sie czlowiek wzruszyl jak np razem z mezem sobie ogladalismy; fajna sprawa
                  Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                  Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                  Skomentuj


                    Nator na pewno tak będzie jak się zacznie układanie przekładanie to chyba do porodu nikt mnie nie zobaczy

                    Grygoranna ja sesje będę mieć na pewno, co prawda mojego nei bedzie przy porodzie ale bedzie jego kuzynka położna i ona dostanie aparat w łapkę, chcę mieć zdjecia dzidzi takiej świeżo wyjętej
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      Dziendobry brzuszki i mamuski!!!
                      Odebralam juz wyniki wczorajszych badan, dzwonilam do gina, jest dobrze- ulga. W poniedzialek znowu mam zasowac do przychodni robic nastepne, i mam nadzieje ze to juz koniec.
                      Ja mam zamiar robic zdjecia, (tzn. maz bedzie robil), ale czywiscie nie z samego porodu tylko po.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        I dzieki za adres tego sklepu, widzisz zapomnialam kurka ze ty za granica jestes ;P


                        Skomentuj


                          Napisane przez grygoranna Pokaż wiadomość
                          pytanie do Was mamuski, Planujecie robic jakies zdjecia z porodu? nie chodzi mi tu o jakies oblesne ujecia tylko jak juz dzidzia np lezy na brzuszku ale lacznie z Wami w kadrze ja mam kilka i baaardzo sie z nich ciesze; przez kilka tygodni po porodzie nie bylo dnia zebym ich nie ogladala, takie emocje wywolywaly, ale pozytywne dla mnie no czasem sie czlowiek wzruszyl jak np razem z mezem sobie ogladalismy; fajna sprawa
                          No to jest super pamiątka i o ile męzotatek da radę dotrwać do końca to pewnie będzie pstrykał. Z samego porodu nie chcę na pewno, ale po - oczywiście! Choć Wam powiem, że jak widziałam zdjęcia siostry, to jej na nich nie poznałam! Wyglądała bidulka jak "mokry trup" - blada, przezroczysta prawie i mokrusieńka, tak spocona, a rodziła ok 2,5h całość...
                          Więc pewnie te zdjątka nie trafią do albumu synusia, ale oni mają pamiątke.
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            Ja dziś spotykam się z położną ze szpitala i zastanawiam się o co pytać! Muszę zrobić listę, żeby o niczym nie zapomnieć...ale jak usiadłam nad notesem to już mam pustkę...
                            Podpowiedzcie co nieco!
                            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                            Skomentuj


                              No ja też bym chciala takie zdjęcia ale jeszcze sie zobaczy
                              Uciekam do gina jak wróce to sie odezwe
                              Mój synek 24/8 kwiecień

                              Skomentuj


                                korci mnie zeby dodac zdjecie ale jakos tak dziwnie... w sumie nic na nim nie widac obruszajacego tylko mina moze odstraszyc, hehe, jeszcze sie dziewczynom odechce rodzic
                                Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                                Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X