Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Hej,
    święto i po świętach.U nas lanego nie było,ale był spacerek gdyż słoneczko pięknie grzało.
    Amelka widziała prawdziwe zajączki , które b najchętniej zabrała do domu
    A tu moja mala dama
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Witajcie po świętach
      Ja dopiero umyłam naczynia po wczorajszej świątecznej imprezie i ogarnełam chałupęświęta szybko minęły,w pierwszy dzień byliśmy u mojej mamy i siostry a w drugi mieliśmy gości siostra M z mężem i dziećmi.
      A dzisiaj pada a ja mam tyle prania
      MAGDALENA synek śliczny i Ty jak nastolatka
      COLOR Amelka jak zwykle śliczniutka jak laleczka


      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Witam Kobitki u nas atmosfera cudowna i w pełni romantyczno-wiosenna
        Madziu to na pewno ty na zdjęciu? Ja myślałam, że to jakaś młoda ciocia twojego ślicznego dzidziolkaPrzepięknie

        Colorka a Amesia śliczna księżniczka jak zwykle
        To ja wam się też pochwalę, to moje kochane chłopaki- M. po przejściach (grypa) więc nie oceniajcie go pochopnie
        Attached Files





        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Color Amelka to taka mała dama
          Kruszyna ale Twój synek ma słodkie loczki Superaśne
          Aniu nie łam się ja też mam górę prania, ale bardziej martwi mnie ta góra prasowania
          Ku wszystkim wątpliwością na tym zdjęciu to ja, nie wiem czy mam się cieszyć, czy nie, no ale taki mój urok, że wyglądam jak wyglądami i cóż poradzić






          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Magda chyba jednak wypadało by żebyś sie cieszyła
            ja prawie wogóle nie prasuję ciuchów... ale wstyd....





            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Dziewczyny, czy mogłybyście mi pomóc? http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...760#post192760





              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                hej
                u nas też święta szybko minęły, jakoś tak ich nie odczułam.
                chyba że finansowo.
                teraz mała mi się drze.
                a mi dzisiaj stukneło 23 lata




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Monia STO LAT i dużo zdrówka, szczęścia i miłości






                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    witam u nas znowu pada i jest strasznie zimno , Magdalena Dz. synek super a Ty jak osiemnastka ,COLOR -Amelka super dama i jaka mina boska Monia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ,23 lata kiedy to było

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Hej Dziewczyny. My dopiero po południu wróciliśmy od rodziców- obładowani po sam dach samochodu!

                      kruszyna- widze na zdjeciu kolor ścian- rewelacja, ja mam prawieże identyczny


                      U mnie Dawid już zdrowy, Miłosz nadal na lekach-ja zresztą też. W dodatku wychodzą im kły i dawid przeżywa BARDZO intensywne nasilenie swojego buntu, na które nic nie pomaga. Tak więc...nieco gorzej ze wszystkim, niz przed świętami

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Witam po świetachmineły spokojnie,objadłam sie i dalej si eodchudzam hehe

                        Monia wszytskiego najlepszego z okazji urodzin!!!


                        Iza Amelka słodka a jaka sukienusia fajowa

                        Magda synek sliczny ,a ty laseczka ze hoho

                        Kruszyna no synus loczki ma cudne popieram a po męzu widac ze schorowany
                        Kasia duzo zdrówka dla was!!!


                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Witam

                          I my już wróciliśmy do codzienności... niestety my nadal chorzy. Julka trzyma od zeszłego poniedziałku, mnie od czwartku i jakoś wyleczyć się nie możemy, nic poważnego.. ciągły katar i lekki kaszel. JUż nie wiem co mam nam aplikować, bo ciężko to cholerstwo wyleczyć, wyjątkowo upierdliwy bakcyl

                          Magda cudnie wyglądacie !!!! Ty faktycznie wyglądasz na wiele młodszą.

                          Kruszynka piękna z Was rodzinka !!

                          Colorka Amelka jak zwykle przeurocza.

                          Kasia zdrówka Wam życzę.

                          Moniuś Wszystkiego naj z okazji urodzin !!!!!!!!! Ależ bym chciałam mieć 23 lata

                          I to na tyle...
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Hej dziewczynki
                            U nas dzisiaj pięknie i słonecznie, a jak fajnie ciepło
                            Już nastawiłam pranko

                            Color zdjęcie Amelki cudowne i ta piękna palma na czubku głowy. Moja mama siostrę zawsze tak czesała

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              witam u nas nadal pogoda do kitu i zimno ,ja dzis ide na wyzyte do ginekologa i juz mam stresa ..... nie lubie tych wizyt ,ale raz na jakis czas trzeba sie zbadac . Moze zapisze mi jakies tabsy lub plastry antykoncepcyjne sama nie wiem co byłoby lepsze..... jak narazie sie udawało ,ale jak długo

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Witam Moja poranna kawka nieco opóźniona, bo byliśmy z Maciusiem na rehabilitacji... ależ on się napłakał, strasznie tego nie lubi, ale mus jest... Tak się zmęczył, że jak zasnął w aucie, tak go rozebrałam w domu i dalej śpi, nawet nic nie jadł (dziwne )
                                melchior do ginekologa czasami trzeba iść, na ten przykład ja chodzę co roku (no w ciąży co miesiąc) wykonuję cytologię na tych wizytach, a tu w tym roku niespodzianka, jakieś zmiany w obrazie cytologii, po dalszych badaniach okazało się, że to HPV, ale nie mam komórek nowotworowych tylko infekcję... za pół roku mam powtórzyć cyto... a dodam jeszcze, że pierwszy raz wybrałam się na cyto do poradni onkologicznej gdzie wymaz pobierali tym motylkiem, anie wacikiem jak zawsze... tak więc dziewczyny ku przestrodze, bo ja się przez kilka tygodni strachu najadłam...
                                Family i Kasiu zdrówka dla dzieciaczków i dla was
                                Dziękuję za miłe słowa, do laski to mi jeszcze 12 kg brakuje, na razie schudłam 18 kg, a jak będę się tak obżerać ciastem poświątecznym, to nigdy nie osiągnę upragnionego rozmiaru A dowód wstawiam w postaci zdjęcia
                                Attached Files






                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X