Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamuśki z Irlandi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Mamuśki z Irlandi

    Syska niewiem co jest z tymi naszymi maluchami,bo mój też ostatnio wariuje,ciągle marudzi...zwłaszcza w samochodzie,gdzie wcześniej jak tylko ruszaliśmy w trase to mi zasypiał!!!

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Mamuśki z Irlandi

      hehe a moj pprzechodzi chyba Bunt Dwulatka!! i jestem na skraju zalamania nerwowego

      Martus-Kerry- Witamy!!! Super, ze dolonczyla do nas kolejna mamusia

      Skomentuj


        #33
        Odp: Mamuśki z Irlandi

        I ja rowniez witam nowa mamusie na forum Zapraszamy na wspolne pogaduszki
        Kurcze!!! A ja tez nie wiedzialam o tych darmowych odciagacz

        karolinabrydzia- no to zgadaly sie te nasze mlauchy chociaz moja puki co w smochodzie odrazu odlatuje i przyznam szczeze, ze ostatnio nawet specjalnie z tego powodu robimy sobie przejzdzki aby sie troche wyciszyla i uspokoila, bo tak daje do wiwatu, ze juz mi rece opadaja
        Dzisiejszy dzien trgiczny, histeri ciag dalszy, tyle tylko, ze nocka byla spokojna i nawet sie wyspalam.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Mamuśki z Irlandi

          Hej!!!
          Jak wam minol dzien??? U nas pogoda nawet fajna wiec duzo spacerowalismy, zrobilismy zakupkii a teraz sobie odpoczywamy w domu. Moje dziecko dzisiaj jakies nieswoje, grzeczne niesamowicie az zaczynam sie zastanawiac czy oby nie chory hihi.
          A jak tam wasze maluchy??

          Skomentuj


            #35
            Odp: Mamuśki z Irlandi

            Czesc
            U nas dzisiejszy dzien o wiele spokojniejszy od poprzednich wiec tez wybralismy sie na zakupki, bo Olenka tak szybko wyrasta z ciuszkow...
            Chcialam jej tez kupic cos fajnego na chrzest ale nic nie znalazlam, nie mam pojecia gdzie ja moge dostac tutaj jakies ubranko do chrztu Moze wy sie orientujecie? Na allegro maja nawet fajne, ale boje sie cokolwiek kupic bez przymiarki

            Skomentuj


              #36
              Odp: Mamuśki z Irlandi

              Jesli szukasz ubranka typowego na chrzest to nie mam pojecia. Ja bym ubrala jakas fajna sukieneczke i tyle. A gdzie bedziecie chrzcic??? tu czy w pl??? bo jak w pl to tam predzej znajdziesz cos fajnego

              Skomentuj


                #37
                Odp: Mamuśki z Irlandi

                Bedziemy chrzcic w pl ale juz nastepnego dnia po przyjezdzie wiec nie zdaze tam niczego kupic. Myslalam o czyms bardziej wygodnym od sukieneczki np. o takim specjalnym bialym pajacyku do chrztu, ale nie moge nigdzie znalesc czegos takiego.
                Moze macie jakies pomysly jak ubrac dziecko ladnie i wygodnie na ten dzien???

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Mamuśki z Irlandi

                  Witajcie
                  jak mija dzień?
                  u nas super dziś pakowanie od jutra mamy wakacje także odezwę się dopiero za tydzień
                  Syska32 ja ubranko do chrztu kupiłam tutaj sklep nazywa się Michael Guineys mają tam duży wybór ubranek do chrztu i nawet nie drogo
                  Miłego tygodnia życzę

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Mamuśki z Irlandi

                    martus- Dzieki wielkie!! Poszukam jutro tego sklepu w mojej okolicy Mam nadzieje, ze bedzie takowy
                    Zycze udanych wakacji, tylko wroc do nas z powrotem

                    A moje dziecko spi jak zabite od 2 godzin,a ja sie relaxuje
                    Milego dnia

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Mamuśki z Irlandi

                      Syska ty to masz fajnie mój malusze 2 godziny to tylko wnocy przesypia....a wdzień to tylko takie drzemki po pół godzinki!!!!!!Czasami nic nie moge zrobić!A o relaksie to niema mowy,dopiero wieczorkiem tak jak teraz-nareszcie...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Mamuśki z Irlandi

                        A wiecie co mój synuś sobie wymyślił?Odstawił sie od cycusia!!!Oczywiście tylko w dzień nie chce ciagnąć,bo w nocy to i owszem!!!W związku z tym zauważyłam że on tego mleczka to mało wypija,bo maks 150,a tak normalnie to 60ml.Orientujecie sie ile powinien taki 5 miesięczny szkrab wypijać

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Mamuśki z Irlandi

                          karolinabrydzia- A to ciekawe czemu tego cycusia juz nie chce ..A jada juz cos innego czy samo mleczko jeszcze???
                          Moj byl na butelce ,ale jak mial 5miesiecy to pamietam, ze 210 zjadal tak co 3-4h i zupke na obiadek a na kolacje to byla kaszka. Ale on to byl grubasek

                          Martus-Kerry- No to udanych wakacji

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Mamuśki z Irlandi

                            Hej.mój zjada już ten mały słoiczek obiadku i deserku i na kolacje kaszka ,ale niedużo,no i po kiąpieli butla.Właśnie wieczorem po kąpieli wypija mi maks 150 a w dzień i rano to tak po 60 ze 3 razy w ciągu całego dniaI co ty na to?

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Mamuśki z Irlandi

                              Eeee... no to mi sie wydaje, ze nie jest tak zle z tym jedzonkiem, tylko rano malo zjada. Mysle, ze rano tez mu mozesz dawac kaszke jesli nie bedzie chcial cycusia, bo jak tak malo ciagnie to pewnie sie nie najada zbytnio

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Mamuśki z Irlandi

                                A kaszke to lepiej dawać taką rzadką z butli czy gęstą z miseczki?
                                Bo Krystian to woli łyżeczką jeść niż ciągnąć z butli!!Taki mały a taki cwaniaczek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X