Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Witam Dziękuję magica za dane na nk.U nas różnicy jest 5 lat między starszymi chłopakami i 4 lata między średnim a Kacperkiem. Moim zdaniem najlepsza różnica wieku to 2-3 lata.

    Ania ja kiedyś korzystałam z forum prawników,tam można uzyskać pomoc w różnych sprawach ale trzeba się zarejestrować.

    Majorka no pewnie,jedż na weselicho.Pobawicie się a dziewczynkom krzywda się nie stanie

    Kacperostatnio tylko tatę widzi Bo więcej czasu z nim spędza....


    Idę kochane bo jeszcze w piżamie biegam,kiepsko się czuję bo @ dostałam...
    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Witajcie Kochane Mamcie!!!

      Dziś jest dla mnie ważny dzień... mam urodzinki i wszystko byłoby po staremu gdyby nie to, że kończę 30 lat Taka okrąglutka liczba i właśnie naszła mnie taka refleksja, że zajrzę tu do Was, nie po życzenia ale tak jakoś poczułam taką potrzebę.
      Kurcze 30 lat...ale to zleciało, tyle mam dziś myśli w głowie, tyle planów na później i żalu...dziwne ale właśnie dużo żalu i smutku jest we mnie, bo zdałam sobie sprawę, że nie tak łatwo o spełnianie marzeń, że czas mi ucieka, że nie do końca człowiek żyje tak jak sobie to wymarzył...Nie czuję się stara, ale taka jakaś inna, bardziej dorosła, poważna, kobieca...może to zmiana na dobre, a może to tylko taka chwilowa refleksja. Boję się trochę, tego co będzie dalej...jeszcze tak nie miałam...Jestem szczęśliwa, jestem mamą, mam rodzinę, Hanusię moją kochaną, studiuję to co uwielbiam, na nic mi nie brakuje pieniążków ale jednak...gdzieś tam głęboko we mnie coś krzyczy...woła...i za nic nie mogę tego wyraźnie usłyszeć...Wszyscy jeszcze śpią a ja tu siedzę sobie z kawką i o cisza wokół, zapach kawy, ta chwilowa samotność to chyba dla mnie najlepszy prezent...
      Miłego dnia dziewczyny Tęsknię za Wami ale postaram się zajrzeć tu jeszcze nie raz... Życzę Wam wszystkiego co najpiękniejsze, najprawdziwsze i najszczersze...

      Yoenne
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Dzieńdoberek,

        u nas nocka znowu kiepska. Nie wiem co się dzieje. Budzi się o 4 i już ne chce spać. Siedzi u nas w łóżku i marudzi cały czas. Wreszcie około 6 się trochę zdrzemnął. I taki marudny jest już od kilku dni. Drze się o wszystko... uffff
        I taki przytulaczek jest cały czas.

        Majorka, koniecznie pojedz na wesele, pobawisz się i wyluzujesz.
        Ja ostatnio nie bardzo chciałam jechać na zlot motocyklowy z M na 3 dni. Ale jakoś wytrzymałam i się nieźle bawiłam.

        Yoenne STO LAT!!! WSZYSTKIEGO NAJ!!!do później
        Mateuszek 30.04.2009

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          yoenne wszystkiego naj w dniu tych szczególnych dla ciebie urodzin

          i nie smuć sie tak naprawdę to sami sobie tworzymy jakieś granice , coś przed 30 tką coś po , a to nie prawda,
          chociaż niektórzy twierdzą że dla kobiety to najlepszy czas sie zaczyna po trzydziestce

          a właściwie to dlaczego ty yoenne już tu nie zaglądasz do nas ??? coś się stało ?? brak czasu czy coś innego ??
          Last edited by kala8; 25-07-2010, 11:04.
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Yoenne

            Zycze Ci szczescia tak wielkiego jak ogrom nieba.
            Slonca, ktore pomimo zla i okrucienstwa tego swiata
            Dzien po dniu wstaje i obdarza nas cieplem swoich promieni.
            Duzo wzlotow i szalenstw,
            Dobrych madrych i oddanych przyjaciol,
            Cudownych uczuc ktore zawsze trafiaja w odpowiednie miejsce i do Odpowiednich ludzi.
            Wytrwalosci by kazdy dzien byl lepszy od poprzedniego
            Oraz aby nieosiagalne cele staly sie zdobyczami codziennosci
            I jeszcze jedno : abys milosc czerpała z nieskonczonego zrodla!
            Attached Files
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Yoenne i życzę w tym wspaniałaym dniu abyś miała wiecej czasu i częściej do nas zaglądała

              a po drugie to ja skończyłam niedawno 31 i wcale sie gorzej nie czuje żyje swoim życiem i staram sie dalej spełniać swoje marzenia co na razie mi się udaje i czuję się cały czas tak młoda jak za 20 więc głowa do góry wystarczy pozytywne nastawienie

              a mi ostatnio kg idą w dół spodenki już zszyłam po bokach a i tak jest luz i nie żebym narzekała ale nic nie robię same lecą mam nadzieję ze to przez to że wiecej mam ruchu i mniej się chce jeśc przez te upały oby tak dalej

              puściłam Jacksona i laseczki moje wywijają jak nie wiem one kochaja muzykę jak mama
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Yoenne wszystkiego naj naj najlepszego z okazji urodzin!!!!!!!!!!
                BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Kochane,mam pytanko ,może któraś z was pomoże.Czy rozmiary butów firmy NIKE odpowiadają naszym rozmiarom?? Ja noszę 39 i chciałabym kupić balerinki NIKE i nie wiem czy ich rozmiar 39 będzie dobry? Kiedyś kupiłam adidasy ADIDAS 39 i były za małe....Jak to jest?



                  Yoenne 100 latek życzymy! Życie zaczyna się po 30-stce!
                  Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Yoenne, wszystkiego co najlepsze!!!

                    Ja wpadłam tylko na chwile. Oczy mi sie kleja normalnie, padam na twarz.
                    Krystian kolejny raz obudził się o północy i brykał ponad godzine. Dawniej też była pobudka o tej porze, ale tylko na herbatke. Napił się, odwracał dupką i zasypiał. Od killku dni jak sie przebudzi to popłakuje, wierci sie, aż w końcu siada na łóżku i prosi o poczytanie książeczek, narysowanie mu czegoś... rano budzi sie troche później niż zwykle, drzemka też sie przesówa, no ale on chociaż odeśpi, a ja sie męcze cały dzień i marze żeby już był wieczór i pora spania...

                    Prawnika niedety nie znam, więc nie pomoge
                    Buty oryginalne mam tylko PUMY i faktycznie- 38, ale ciut za duż na mnie...

                    Nie wiem co jeszcze... No właśnie, Ankasos przecież Yoenne jest prawnikiem


                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      HEJ dziewczyny wlaśnie wystawiłam mojego Loopa na allegro bo kupiłam Zappa i ten mi jest nie potrzeny


                      Yoenne wszystkiego naj naj najlepszego z okazji urodzin




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        ale coś dzis pustki tutaj

                        moje kruszynki śpią siedzę sama bo M na rybkach więc saczę cin cin i słucham muzy

                        moja Hania zjadła dziś 2 miseczki rosolku z lanymi kluskami sukces normalnie ona od jakiegoś czasu nic nie jadła kompletnie oprócz parówki albo kiełbaski na śniadanie i serka danio nic a dzis taka zmiana mam nadzieję ze jutro też zje

                        jutro jade na obiadek do mamy bo dziś wróciła z wczasów no i dzieciaczki jadą po prezenciki ja mam nadzieję też cos dostane jak co roku

                        dziewczynki postanowiłam ze jak mama nie pojedzie na weselicho i zostanie z dziewczynami to ja na pewno pojadę choć będzie mi ciężko ja tylko do kibelka wyjde a ona już mama mama
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Madzik ja tam się nie orientuję ale nie ma tam pomiaru wkładki zeby sobie wymierzyć bo powinno być ja jak zamawiam to zawsze jest
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Hejka,

                            u nas dzisiaj miały być ulewy więc koło domu się kręciliśmy a tu dopiero teraz zaczęło padać

                            Majorka gratulacje z powodu zgubienia zbędnych kilogramów u mnie samo poszło w dół a to przez tą zimę i pchanie wózka po zasypanych chodnikach. Teraz już trochę nadrobiłam ( ze 2 kg ) bo aż się rodzina pytała, czy nie jestem chora poważnie

                            Madzik, ja mam NIKE buty ale noszę 39 a one są 40. Ja również zawsze mierzę wkładkę wewnątrz najwygodniejszych butów i wtedy wiem mniej więcej. A z allegro kilka par kupiłam i tylko raz wymieniałam.

                            Yoenne z tą magiczną 30 to przesada. Ja w tym roku miałam dwie trójeczki a okrągłe urodziny są tekie same jak rok przed i rok po. To my sobie zakładamy jakieś granice na wykonanie 'planu' przed lub po. Uważam, że niepotrzebnie - z perspektywy czasu. Przy takich okazjach robimy podsumowanie a moje wyszło diametralnie innaczej niż jest teraz. W ciągu tych 3 lat poznałam M, wzięłam ślub i nasz Mati ma już prawie 15 mcy. Więc uważam, że trochę nadgoniłam

                            Dobrej nocki Mamcie i dzięki za zaproszenia na nk
                            Do jutra

                            Last edited by magica13; 25-07-2010, 22:53.
                            Mateuszek 30.04.2009

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              nudzi mi sie M wrócił ale ma roboty pisemnej troszke a ja bez niego spać nie lubie chodzić wiec siedzę i czekam aż mi w grze zielsko urosnie

                              posiedzę troszke i spadam

                              ja jak sie cofnę 10 latek to już tyle mam na karku ze nie wiem przez te 10 lat przybyło mi 3 dzieci chaty i 2 samochodów i co najważniejsze wiele kg bo jako 20 byłam całkiem szczuplutka do pierwszego porodu

                              dobra do juterka kochane dobrej nocki
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                czesc dziewczynki ,
                                u nas nocka znów koszmarna, płakal, siadal nawet jak go wziełam do nas to nic nie pomogło obudził sie o 6 a teraz znów spi bo taki zmeczony jakis ze wszytko go denerwowało i go ubujałam
                                A tak w ogóle to mam jakiegos doła nic mi sie nie chce tylko bym siedziała, jakos taka przybita jestem, zmeczona wszystkim a najbardziej mieszkaniem z tesciami, nic sobie z tego nie robia ze mały z nimi mieszka teraz to nawet Bartek sie nie chce z babcia bawic tylko jak przychodzi ti cały czas mnie za reke trzyma zeby ona go na kolana nie wzieła taki mały a juz wie ze babcia ma go gdzies
                                Last edited by megi84; 26-07-2010, 08:06.
                                BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                                LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X