Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Wychowanie i nauka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wychowanie i nauka Wasze metody i porady wychowawcze

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 25-02-2013, 08:04
Redakcja_MamoToJa.pl's Avatar
Redakcja_MamoToJa.pl Redakcja_MamoToJa.pl jest offline
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil
Redakcja_MamoToJa.pl.polki.pl

Miasto: Warszawa
Domyślnie Jak rozwijać dziecięce pasje

Podpowiadamy, jak rozwijać dziecięce pasje.

Czy Wasze dzieci mają już swoje hobby?
Nieprzeczytane 25-02-2013, 14:20
koliberek71's Avatar
koliberek71 koliberek71 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
koliberek71.polki.pl

Domyślnie Odp: Jak rozwijać dziecięce pasje

Coś w tym jest, mój syn wszystko co jest zwiazane z piłka bedzie zbierał ,kolekcjonował. Jak był malutki dostał na swoje pierwsze urodziny prawdziwą piłke nozna ,długo czekała az małe nogi dorosły do niej.
dostawał przy kazdej okazji plakaty,pokój miał urzadzony na styl boiska i tak to się to zaczeło.Jest sporym facetem ale kopie w klubie od 7 roku zycia i teraz swoje hobbi zamienił na zyciowe zajecie.Konczy podstawówke idzie do gimnazjum sportowego a potem chce na AWF-czym skorupka za młodu......

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-02-2013, 08:27
kasiatarka's Avatar
kasiatarka kasiatarka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kasiatarka.polki.pl

Kurcze zazdroszczę
Ja nie potrafiłam w moich starszych dzieciach nic zaszczepić ,chodziłam z nimi na basen ,na lodowisko (sama rękę złamałam) zapisałam na karate ,kółko teatralne, zajęcia plastyczne ...? wszystkiego smakowały po trochu ...hmm
teraz mam trzecie dziecko 2,6m ...na razie nie mam planu co do jego przyszłości
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-12-2016, 22:09
testolandia testolandia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
testolandia.polki.pl

Zdecydowanie namiętne układanie torów i wszelkie pociągi. Chyba zostanie maszynistą, po prostu uwielbia kolej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-03-2017, 19:44
jowita99 jowita99 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jowita99.polki.pl

Moja córa ma dopiero 2 lata ale od dłuższego czasu widzę ,że ma zamiłowanie do kąpieli i pomyślałam ,że będę rozwijać w niej to zainteresowanie już od pierwszych lat życia,dlatego zapisałam ją na pływanie. Najwyraźniej instruktor p. Sławek http://facetodmokrejroboty.pl/ ma swietne podejście do małych dzieci bo na efekty szkolenia nie czekaliśmy długo.Mała jest bardzo zadowolona z nauki i pływa coraz lepiej
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-08-2019, 01:19
Basiencja Basiencja jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Basiencja.polki.pl

Moim zdaniem dzieciom trzeba pokazywać najróżniejsze zajęcia, żeby mogły znaleźć swoje pasje. Jeśli osoby prowadzące takie zajęcia będą to robiły z pasją, to z pewnością uda się rozbudzić w dzieciach pasję. Tak np. dzieci reagują na lekcje tańca w Szkoła Cool Kids Dance Studio
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-08-2019, 11:43
annwosio annwosio jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
annwosio.polki.pl

Według mnie, jeśli chcemy rozwijać dziecięce pasje, to przede wszystkim nie możemy krytykować zainteresowań naszego malucha. Ponadto ja staram się także kreatywnie spędzać wolny czas z dzieckiem. Czasami brakuje mi pomysłów, ale wtedy wchodzę na bloga junior angin (o tego https://blog-juniorangin.pl/) i wspomagam się gotowymi poradnikami, które dotyczą wychowywania dziecka. Staram się także rozbudzać wyobraźnie mojego malucha, dlatego czytam mu dużo książek. Nawet nie wyobrażacie sobie, jak bardzo cieszy mnie, kiedy widzę, że mój junior tak dynamicznie się rozwija.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-09-2019, 10:01
Magda2207 Magda2207 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Magda2207.polki.pl

Ja moje dziecko zapisałam na lekcje gry na fortepianie. Sama grałam, gdy byłam młoda i pamiętam jak dobrze wspominam ten czas Mojej Madzi bardzo podoba się na forma spędzania wolnego czasu. Zastanawiałam się tylko gdzie zdobędę dla niej odpowiedni sprzęt i znalazłam go na Ceneo. Instrumenty muzyczne na Ceneo spełniają moje oczekiwania i są na prawdę dobrej jakości. Znalazłam jej tutaj https://www.ceneo.pl/Instrumenty_muzyczne. Moja córka wygrywa wiele konkursów, a praca na tak dobrej jakości sprzęcie sprawia, że jest bardzo zadowolona z efektów swojej pracy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-10-2019, 20:37
milkona milkona jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
milkona.polki.pl

moja młodsza pociecha uwielbia taniec i śpiew, szukamy różnych piosenek w na yt i sobie śpiewamy, ostatnio ulubiona https://www.youtube.com/watch?v=ckfp...ature=youtu.be możemy śpiewać non stop
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-10-2019, 08:23
antoni21 antoni21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
antoni21.polki.pl

Absolutnie nie wolno Wam w tym przeszkadzać. Jako rodzice, powinniście raczej stymulować Wasze maluchy do ciągłego poznawania siebie i próbowania nowych rzeczy. Jeśli mówimy o tańcu, to na pewno warto sprawdzić zajęcia taneczne warszawa w https://szkola-tanca.waw.pl Prowadzą je wykwalifikowani instruktorzy z pasją, dzięki czemu maluchy będą się dobrze bawić podczas tańca.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania