Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak rozwijać dziecięce pasje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak rozwijać dziecięce pasje

    Podpowiadamy, jak rozwijać dziecięce pasje.

    Czy Wasze dzieci mają już swoje hobby?
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Jak rozwijać dziecięce pasje

    Coś w tym jest, mój syn wszystko co jest zwiazane z piłka bedzie zbierał ,kolekcjonował. Jak był malutki dostał na swoje pierwsze urodziny prawdziwą piłke nozna ,długo czekała az małe nogi dorosły do niej.
    dostawał przy kazdej okazji plakaty,pokój miał urzadzony na styl boiska i tak to się to zaczeło.Jest sporym facetem ale kopie w klubie od 7 roku zycia i teraz swoje hobbi zamienił na zyciowe zajecie.Konczy podstawówke idzie do gimnazjum sportowego a potem chce na AWF-czym skorupka za młodu......


    Skomentuj


      #3
      Odp: Jak rozwijać dziecięce pasje

      Kurcze zazdroszczę
      Ja nie potrafiłam w moich starszych dzieciach nic zaszczepić ,chodziłam z nimi na basen ,na lodowisko (sama rękę złamałam) zapisałam na karate ,kółko teatralne, zajęcia plastyczne ...? wszystkiego smakowały po trochu ...hmm
      teraz mam trzecie dziecko 2,6m ...na razie nie mam planu co do jego przyszłości

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jak rozwijać dziecięce pasje

        Zdecydowanie namiętne układanie torów i wszelkie pociągi. Chyba zostanie maszynistą, po prostu uwielbia kolej.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jak rozwijać dziecięce pasje

          Moim zdaniem dzieciom trzeba pokazywać najróżniejsze zajęcia, żeby mogły znaleźć swoje pasje. Jeśli osoby prowadzące takie zajęcia będą to robiły z pasją, to z pewnością uda się rozbudzić w dzieciach pasję. Tak np. dzieci reagują na lekcje tańca w Szkoła Cool Kids Dance Studio

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jak rozwijać dziecięce pasje

            Według mnie, jeśli chcemy rozwijać dziecięce pasje, to przede wszystkim nie możemy krytykować zainteresowań naszego malucha. Ponadto ja staram się także kreatywnie spędzać wolny czas z dzieckiem. Czasami brakuje mi pomysłów, ale wtedy wchodzę na bloga junior angin i wspomagam się gotowymi poradnikami, które dotyczą wychowywania dziecka. Staram się także rozbudzać wyobraźnie mojego malucha, dlatego czytam mu dużo książek. Nawet nie wyobrażacie sobie, jak bardzo cieszy mnie, kiedy widzę, że mój junior tak dynamicznie się rozwija.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jak rozwijać dziecięce pasje

              Ja moje dziecko zapisałam na lekcje gry na fortepianie. Sama grałam, gdy byłam młoda i pamiętam jak dobrze wspominam ten czas Mojej Madzi bardzo podoba się na forma spędzania wolnego czasu. Zastanawiałam się tylko gdzie zdobędę dla niej odpowiedni sprzęt i znalazłam go na Ceneo. Instrumenty muzyczne na Ceneo spełniają moje oczekiwania i są na prawdę dobrej jakości. . Moja córka wygrywa wiele konkursów, a praca na tak dobrej jakości sprzęcie sprawia, że jest bardzo zadowolona z efektów swojej pracy

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jak rozwijać dziecięce pasje

                mozna dziecko cos pokazac delikatnie zasugerowac ale nie kazać

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jak rozwijać dziecięce pasje

                  póki co całe dnie spędzamy na zabawie klockami plus plus a do tego piłka nożna

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jak rozwijać dziecięce pasje

                    Szczęśliwe dzieciństwo jest naprawdę ważne do prawidłowego rozwoju dziecka ponieważ odbija się to na życiu dorosłego już człowieka. Dlatego warto rozwijać pasje już od najmłodszych lat. W jaki sposób? Przede wszystkim nic na siłę. Szukajmy pomysłu na dziecko. Warto zapisać go na różne zajęcia i obserwować

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X