Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez Magdalena_Dz Pokaż wiadomość
    Kasiu dopiero teraz przeczytałam Twój wpis o bliźniakach... niezła przygoda, a to, że poszłaś do drzwi wejściowych tzn, że schodziłaś z balkonu po barierkach ... dobrze, że ja nie mam balkonu...
    My mieszkamy w mieszkaniu nie z balkonem, tylko z tarasem. A z tarasu od razu wychodzi się na trawę- bez skakania i chodzenia po barierkach, czy drabinie Tak więc z przejściem nie było problemu. A co do strachu to macie rację- teraz mam obsesję na przewidywaniu nieprzewidywalnych dziecięcych pomysłów i wyczynów

    melchior- super, że Asia dostała się do przedszkola. Ale do publicznego, tak?

    Ja dziś wieczorem musze wyskoczyć, a dziećmi w tym czasie zajmie się moja siostra i przyszły szwagier. Czeka ich spacer, karmienie i kąpanie...ciekawe, jak im pójdzie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Cześć

      Ależ u nas ciemno i pochmurno nic się nie chce jak taka pogoda za oknem.
      Mam nadzieję, że chociaż deszcze po południu padać nie będzie to byśmy w końcu na jakiś spacer wyszli.
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Hej.
        Tree a u nas od rana słonecznie ale zimno

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Martyna to był pierwszy i mam nadzieję ostatni raz...
          Melchior ale masz szczęście z tym przedszkolem... zapisać dziecko nawet do prywatnego to cud (ja tu mówię o prawdziwym przedszkolu, a nie tych przechowalniach, gdzie wszystkie dzieci bez względu na wiek są razem w jednej nie za wielkiej sali, one tam tylko się bawią i jedzą nic więcej - tak właśnie chodzi szwagra córka)...
          u mnie niestety też pogoda do d... że się tak wyrażę






          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Czesć chciałabym się do was dołączyć
            Mam na imię Agnieszka i jestem mamuską 4 letniej Natuski
            Agnieszka mama 4 letniej Natuśki





            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              witam kobitki
              Witam nową mamusię
              Kobitki podczytuję was troszkę i jestem przerażona tym co piszecie....





              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Madziu kochana tak ci współczuję, po czesci wiem jak to jest... ale mo M nigdy mi aż takiego numeru nie wywinoł.... kochana trzymaj się cieplutko.
                Aniu a jak ty się czujesz??? buziaczki dla was:-*****





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Madziu DZ. ja przedszkole mam na swojej ulicy panie sa super maja fajny kontakt z dziecmi duzo poswiecaja im czasu ,teraz tam chodzi syn wiec troche juz je znam .... u nas tez pogoda do kitu ,jestem dzis zla ,bo robiłam krokiety i mi sie dzis ciasto całe rozwalało przy zmazeniu pierwszy raz zrobiłam takie beznadziejne krokiety smak dobry ale reszta masakra Witam nowa mame ...

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Agurka witaj !!! Śmiało pisz i czuj się jak u siebie
                    Śliczna Ta Twoja Natuska. A jak brzmi jej imię Natalia?

                    Ja też chciałam Julka do przedszkola zapisać, ale wymyślili jakąś elektroniczną rejestrację. I niestety system nie przyjmuje mojego syna, bo nie urodził się do 29 lutego 2008 roku.
                    Ale załamana nie jestem, bo jest szansa, że go we wrześniu przyjmą.

                    Melchior ja zawsze robię takie ciasto naleśnikowe na krokiety
                    2 szkl.mąki pszennej
                    1 łyżka mąki ziemniaczanej
                    1 szkl. mleka
                    1,5 szkl. wody
                    2 jajka
                    szczypta soli.

                    Kiedyś zrobiłam bez mąki ziemniaczanej i nie były elastyczne tylko się łamały. A jeśli naleśniki wyszły fajne, to powód przywierania mógł być taki, ze za dużo wody było w cieście ??
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Dzięki za powitanie...obiecuję pisać...ale to raczej na tygodniu jak jestem w pracy...hihi
                      Family Tree tak Natuska to od Natalii

                      Co do przedszkola to nasza juz chodzi 2 rok...chociaż rocznikowo powinna być teraz w 3 latkach...ale poszła rok wcześniej U nas jest chyba z 7 przedszkoli wiec raczej z tym problemu nie ma

                      Nie wiem jak u was ale my mieliśmy właśnie masakryczna ulewęPierwsza burza ...a pada z przerwami już 3 dzień
                      Agnieszka mama 4 letniej Natuśki





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Witaj agurka
                        U mnie dzisiaj zalatany dzień, najpierw rehabiltacja Maciusia, a później byłam na USG piersi z Sebastianem, bo mu się sutek wciągnął i go tam bolało, całe szczęście nie ma nic niegroźnego, ani groźnego, teraz jeszcze wizyta u endo dziecięcego, żeby sprawdzić od czego go boli i czemu jest wklęśnięty... Na pogodę nie bardzo zwracałam uwagę, bo cały czas w biegu






                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Madzia a co jest Maciusiowi ze go rehabilitujecie??? Pewnie gdzieś pisałaś ale nie jestem w stanie oczytać się we wszystkim
                          Jak Natalka była mała to też chodziliśmy z nią na rehabilitację bo miała wzmożone napięcie mięśniowe prawej strony...
                          Agnieszka mama 4 letniej Natuśki





                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            cześć agrurka-witam serdecznie!!!

                            u mnie dziś fatalnie. Od południa strasznie bolą mnie zatoki-znowu mnie przewiało.Wzięłam 2 tabletki bardzo mocne i żadnej ulgi nie poczułam. Późneij całe popołudnie miałam nudności. Na dodatek samodzielna kąpiel dzieci (myślałam, że padne). Gdy je położyłam to poszłam do pokoju sie usiąść, bo bałam się, że zemdleję. Zadzwoniłam do męża, żeby po 10 min do mnie zatelefonował i sprawdził, czy ze mną ok. I wzięły mnie wymioty. Czuję się fatalnie, a do jutra muszę poprawić 12 stron artykułu a$ Na dodatek jutro od rana mąż idzie do pracy. Jak pod górkę to na całego!!!

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Madzia dobrze, ze z tym sutkiem to nic groźnego.

                              Kasiu współczuję złego samopoczucia Oby jutro było lepiej
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Agurka Maciuś miał wzmożone napięcie mięśniowe i asymetrię, preferuję jedną stronę, chociaż już jest coraz lepiej A jak od kilku dni raczkuje, to w ogóle mam wrażenie, że teraz to już będzie z górki
                                Kasia zdrówka życzę i trzymaj się... mam nadzieję, że jutro będzie już z górki






                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X