Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Wszystkiego najlepszego dla naszych forumowych trzylatków


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Widze ze poswiateczne pustki nastaly na naszym forum....

      Dziekujemy na zyczenia i rozniez ZYCZYMY WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE GRUDNIOWYM SOLENIZANTOM......( CHYBA COS ZLE NAPISALAM:d)

      Ja dzis sie wzielam na poswiatecznie sprzatanie na dzis jeszcze musze odkurzyc salon bo nie chce mi sie zamiatac a jutro dokoncze reszte na sylwestra bedziemy raczej sami no z naszym lokatorem i byc moze znajomi wpadna jeszcze nie sa pewni bo jutro znajoma wraca z Polski i nie wie o ktorej zladuje w UK i jak sie bedzie czula.....
      dzis zrobilam salatke z kurczakiem i nic wiecej nie robie same gotowce bede miala ale bardzo smaczne jakies meksykanskie przekaski pozniej takie pomidorki z mozzarella na takim kruchym spodzie pizza itp itd no i chipsy wiem wiem dla ciezarnej to zadne pozywne jedzenie jest no poza ta salatka z kurczakiem bo wrzucilam wszystko co mialam w lodowce jakies pozostalosci jajka gotowane pomidory ogorek swierzy i taka salate z marchewka i czerwona kapusta do tego zrobilam sos czosnkowy i smakuje mi niesamowicei oczywiscie juz musilaam posmaomkwac choc za bardzo apetytu to ja nie mam

      Agus jak sie czuejsz przed nowa rola w pracy?
      Aniu a ty?
      Aliaga super ze sie odezwalas
      Ulcia a jak u Was zdrowko?




      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Hej

        my robimy jednak Sylwestra u nas, wpadną moi rodzice, siostra z rodzinką, siostrzenice męża z chłopakami. Mam nadzieje, że miło będzie Ale za to mam trochę roboty, bo pasuje coś przyszykować.

        Mam dziś owulację i to taką z prawdziwego zdarzenia. Na tyłku lewo siedzę

        U nas odpukać zdrowo, choć wokół rota panuje. No ale co się dziwić, wczoraj 12 stopni było na plusie u nas a to koniec grudnia.

        Jakbym jutro nie zdążyła nic napisać to życzę wam moje drogie wszystkiego najlepszego w nowym roku! Buziole :*



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          hej
          Wiec kochane moje co u mnie?
          Bylysmy wczoraj u lekarza na kontroli Ala ma czyste pluca juz ja jeszcze troszkie cos tam mam ale juz bez antybiotyku sie obejdzie
          jutro rano ostatni raz biore i koniec Ala skonczyla dzisiaj.
          W wigilie poczulam ruchy malenstwa tzn jakby rybka plywala i takie male kopniecia ale to czulam juz ok 15 tygodnia

          My wybieramy sie do znajomych wlasnie koncze leczo i musze jeszcze karpatke upiec i odkurzyc salon i kuchnie .
          Aha i w koncu doczekalam sie stolu ,dzis przywiezli

          Stary Rok mija, lecz marzenia zostają,
          niech one się Wam wszystkie spełniają
          i z Nowym Rokiem niech los Ci się odmieni,
          a ogród życia wnet się zazieleni



          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            hej
            dużo zdrowia dla wszystkich chorych.
            Aliaga u mnie Marysia też miała podobne objawy do Agatki tyle że bez kataru. przeszło po kilku dniach.u siostry dzieci podobnie.
            aniazio niedawno ja czułam pierwsze ruchy a Hania już 3 m-ce niedługo. ciesz się tymi chwilami, chyba że planujesz jeszcze trzecie.chociaż ja nie planowałam
            Hania jest taka cudowna.jestem w niej bezgranicznie zakochana. mogłabym ją przytulać i całować non stop.cały czas się uśmiecha.
            przed świętami jak mąż z nią siedział cały dzien, a ja tylko karmiłam to po 18 tak się mu rozpłakała że nie mógł jej uspokoić. ja tylko wziełam na ręce i dziecko spokojne. jednak mam to mama stęskniła się za mamusią.

            Wszystkiego dobrego w nowym roku! ja na ten narzekać nie mogę. przyniósł mi wiele niespodzianek




            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              hello..agata dziś znowu była u lekarza z wynikami moczu i krwi..wyszło że ma jakąś bakterie i dostała antybiotyk po 8 dniach musimy powtórzyc mocz a za 5 tygodnie znowu krew...pediatra mówiła że pewnie ze szkoły to przyniosłą..boje sie żeby Nadia tego nie dostała bo to ponoc zaraźliwe..

              My dziś sylwestra spedzamy sami w domu..ale dla was życzę:Szampańskiej zabawy i Szczęśliwgo Nowego Roku


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                wszystkiego najlepszego w 2014




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  jAK TAM DZIEWCZYNY PO SYLWESTRZE?

                  my na spokojnie spedzilismy- moj mezus rozchorowal sie caly zakatarzony i kichajacy wypil slabiutkie 2 drinki i juz po polnocy lezelismy w lozku powiem wam ze czasami tak fajnie na spokojnie

                  ja w nocy spac nie moge obudze sie na siusiu i koniec kaplica dzis juz od 3:37 nie spalam chyba tarczyca daje o sobie znac chociaz 2 ciaze bylo ok i od ponad 6 lat nie mialam zadnego nawrotu i mam nadzieje ze to hormony nie pozwalaja mi spac w nocy a nie nadczynnosc tarczycy....za tydzien rowno mam wizyte z polozna i wtedy zrobi wszystkie badania i bede pewna co sie dzieje z tarczyca....

                  A co u Was slychac?
                  Aga jak nowe stanowisko?
                  Aniu kiedy na 2 scan?
                  Monia juz wszystko ogarniasz to znaczy dzieci?
                  no i reszta odzywac sie bo cos znowu zamilklyscie na forum....




                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    cześć

                    My po Sylwestrze ok. Było bardzo miło. Koło 3 skończyliśmy imprezę, bo Lilę strasznie brzuch bolał, płakała i praktycznie siedziałam od 2 z nią na łóżku i masowałam brzuszek. Na szczęście goście wyrozumiali, domyślili się że pasuje się zbierać Nawet z mężem posprzątali po sobie pod moją nieobecność.

                    Wczoraj zaś byliśmy u mojego kuzyna na urodzinach. Wróciliśmy coś przed 20, bo do pracy trzeba było się przyszykować. psychicznie

                    W weekend mam studia i w sobotę zaliczenie także trzymajcie w kciuki. U nas odpukać zdrowo, choć krąży rota.

                    Dziewczyny wszystkiego najlepszego w tym nowym 2014 roku



                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Dziewczyny, ode mnie także najserdeczniejsze życzenia na Nowy Roczek! Żebyście Wy, dzieciaczki i emki zdrowi byli )
                      =&:>sygnaturka<:&=

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Hej

                        Ja już po uczelni, kolokwium zdałam na 5 także super. Za dwa tygodnie dwa zaliczenia i kolokwium a w lutym już egzaminy. Masakra...
                        My odpukać zdrowi, choć ten rota u nas szaleje.
                        Cieszymy się z wolnego, nadrabiamy w odwiedzinach znajomych.
                        Lilka coraz lepsze teksty rzuca, czasami zastanawiam się ile moja rozmówczyni ma lat.

                        A co u was dziewczyny? Zdobiły się pustki na forum.



                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Ulcia gratulacje 5 pewnie zdolniacha jestes i same 5 masz co?

                          NO az nie wierze ale cichutko sie zrobilo.....
                          Aniu wszystko w porzadku?




                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            hej
                            pisalam wczesniej ale mi internet uciekl i calego posta wcielo Grrrr
                            Ulcia gratulacje
                            Ninka pytalas o usg mam 22 stycznia
                            A jak Ty sie czujesz,ktory to juz tydzien?kiedy do poloznej i na usg?
                            mnie od tego kaszlu zebra bola z prawej strony
                            maluszek juz kopie na calego



                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Ninka lubię się ogólnie uczyć, jakiś kujon to nie jestem ale mam stypendium naukowe ale żeby nie było to samych 5 nie mam.

                              U nas nadal brak śniegu. Temp koło 10 stopni...

                              Fajnie, że czujesz już mocne kopniaki Ania Szybko ci zleci.

                              Ninka a jak u Ciebie maluszek?



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                hej
                                a wy gdzie sie podziewacie??



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X