Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dla Joasi


    Idzie misio...Idzie slonik...
    Idzie lalka...No i konik...
    Wszyscy razem z balonami...
    Z najlepszymi zyczonkami...
    Bo to dzien radosny wielce...
    Masz juz jeden roczek wiecej...

    wszystkiego nalepszego dla Joasi życzy ciocia Ania,Sylwia i Damianek


    Sylwia 9 latek
    Damianek 17 m-cy


    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

    Skomentuj

    •    
         

      bardzo dziekujemy za życzenia .super sprawa. moja mała padła na spacerze u nas tak goraco i duszno chyba bedzie burza pa jeszcze raz dzieki.

      Skomentuj


        Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
        I u nas jednak wyszło słoneczko. My już po spacerku i po obiadku. Moje dziecię słodko śpi, ja miałam prasować ale dopadł mnie leń więc zrobiłam sobie kawkę i odpoczywam
        ja tez mam rzeczy do prasowania moge podrzucić ......

        Skomentuj


          melchior wszystkiego najlepszego dla Joasi

          mnie też prasowanie czeka...
          Natalka - 24 lipca 2008r.

          Skomentuj


            Ja najchętniej też bym komuś podrzuciła to prasowanie, jedyne czego nie cierpię robić w domu.

            Skomentuj


              Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
              Ja najchętniej też bym komuś podrzuciła to prasowanie, jedyne czego nie cierpię robić w domu.
              to witaj w klubie prasowanie to najgorsza rzecz

              Skomentuj


                A ja myślałam że jestem wyjątkiem.

                Skomentuj

                •    
                     

                  napewno jest nas wiele .....

                  Skomentuj


                    Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
                    cześć jestem nowa na forum czy mogę czasem wtrącić słówko?
                    WITAJ

                    Skomentuj


                      Cześć,świetne te wasze dzieciątka...może i ja dziś pochwalę się moim Sebusiem?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        I ja prasowania nie lubie !!!

                        U nas od 20 min. leje strasznie, grzmi i sie blyska. Normalnie burza na calego I jak nie przejdzie to bede musiala dopracy w takiej mokrej atmoswerze isc heee....

                        Skomentuj


                          witam wszystkie mlode mamy. wlasnie sie tu zalogowalam i szukam jakis znajomych bo smutno mi tu tak samej . pozdrawiam
                          Julitka 27.02.2009
                          Dzięki Tobie moje życie nabrało sensu...

                          Skomentuj


                            Napisane przez beataa Pokaż wiadomość
                            Cześć,świetne te wasze dzieciątka...może i ja dziś pochwalę się moim Sebusiem?
                            witaj w klubie mamuniek beatko i jaroszek 80.Ja juz po spacerku ,Danio zjadl chyba z kilo piachu w piaskownicy,znalazl dziewczyne do zabawy ,ten to ma powodzeniehehe.Ciekawe co ja zrobie za pare lat.

                            Skomentuj


                              My po kolejnym spacerku, byliśmy oglądać słonie bo przyjechał do nas cyrk. Karolek był zachwycony tak dużymi zwierzętami.

                              Skomentuj


                                witam wszystkie mamy nowe i stare (stażem oczywiście)
                                zaniosłam dziś Asię do klubu maluchów, znajoma mnie namówiła, akurat było mało dzieci, bo z Joasią troje. zawsze można było lepiej na nią uwagę zwrócić. jak na pierwszy raz chyba dobrze się tam czuła. trochę marudziła, ale w domu przecież też marudzi.
                                no i zapisałam ją do lekarza w tym tygodniu, a nie za miesiąc jak mi w przychodni porponowali. dobrze, że idę na zdrowe dzieci, co by było jakbym musiała iść na chore? kiedyś moja koleżanka znalazła guzek w piersi i kazali jej czekać pół roku na wizytę u lekarza! poszła prywatnie, na szczęście to nie było nic groźnego.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X