Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co dziś robicie na obiadek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

    u nas ogórkowa i kotlety mielone

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

      U mnie jarzynowa też na wczorajszym rosołku

      Skomentuj


        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

        U nas dla męża biała kiełbaska z barszczem i ziemniakami a dla mnie i młodego ziemniaki, kalafior, marchewka i brokuł ugotowane na parze i posypane bułką tartą

        Skomentuj


          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

          Zupa pieczarkowa

          Skomentuj


            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

            Kurczak pieczony na butelce

            Skomentuj


              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

              u mnie leczo a dla Zosi hm naleśniki - bo lecza nie lubi

              Skomentuj


                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                Dzisiaj będzie polędwica ale jeszcze nie mam pomysłu jak przyrządzona....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                  Dziś kapusta z grochem i grzybami
                  jjmka a jaki to kurczak na butelce ???

                  Skomentuj


                    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                    Dziś kapusta z grochem i grzybami
                    jjmka a jaki to kurczak na butelce ???
                    Jak piekę kurczaka w całości to wlewam do butelki np. po piwie wody i sadzam na niej kurczaka. Dzień wcześniej go przyprawiam i tak się piecze, parująca woda z butelki powoduje że jest fajny soczysty.

                    Skomentuj


                      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                      Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                      Jak piekę kurczaka w całości to wlewam do butelki np. po piwie wody i sadzam na niej kurczaka. Dzień wcześniej go przyprawiam i tak się piecze, parująca woda z butelki powoduje że jest fajny soczysty.
                      Nie umiem sobie tego wyobrazić
                      U nas dziś makaron, żeberka i gruszki w occie a dla młodego makaron z warzywami na parze

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                        u nas dziś placuszki z gotowanych ziemniaczków i surówka marcheweczka plus jabłuszko

                        Skomentuj


                          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                          Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                          Nie umiem sobie tego wyobrazić
                          U nas dziś makaron, żeberka i gruszki w occie a dla młodego makaron z warzywami na parze
                          heheh następnym razem specjalnie dla Ciebie zrobię zdjęcie kurczaczka

                          Skomentuj


                            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                            Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                            heheh następnym razem specjalnie dla Ciebie zrobię zdjęcie kurczaczka
                            bardzo ciekawy sposób

                            Skomentuj


                              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                              Ja zaraz zabiegam się za gotowanie. Jestem obecnie kilka dni na urlopie ( przymusowym w pracy) tak więc wygotowuję codziennie coś innego dla męża. Gorzej jak się przyzwyczai i będzie wymagał tego jak wrócę do pracy
                              Wracając do tematu to po raz drugi Królika w czekoladzie:
                              http://wkuchnizwedlem.wedel.pl/konku...-w-czekoladzie - tutaj jest przepis, znalazłam na stronie Wedla
                              Przepyszne ! Królik jest bardzo zdrowym i chudym mięsem, sama czekolada daje mu bardzo ciekawego smaku.
                              Zrobiłam z ciekawości jak to wszystko będzie ze sobą grało i pasuje bardzo dobrze. Dowodem jest to,że dzieciaki się tym zajadają.

                              Skomentuj


                                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                                Napisane przez kajametrowsk Pokaż wiadomość
                                Ja zaraz zabiegam się za gotowanie. Jestem obecnie kilka dni na urlopie ( przymusowym w pracy) tak więc wygotowuję codziennie coś innego dla męża. Gorzej jak się przyzwyczai i będzie wymagał tego jak wrócę do pracy
                                Wracając do tematu to po raz drugi Królika w czekoladzie:
                                http://wkuchnizwedlem.wedel.pl/konku...-w-czekoladzie - tutaj jest przepis, znalazłam na stronie Wedla
                                Przepyszne ! Królik jest bardzo zdrowym i chudym mięsem, sama czekolada daje mu bardzo ciekawego smaku.
                                Zrobiłam z ciekawości jak to wszystko będzie ze sobą grało i pasuje bardzo dobrze. Dowodem jest to,że dzieciaki się tym zajadają.
                                nigdy bym nie pomyślała o takim połączeniu Ciekawe !

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X