Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

porod rodzinny- ile kosztuje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

    rodziłam w białogardzie i porod rodzinny jest tam całkowicie za darmo tylko trzeba wczesniej uprzedzic ze chce sie porodu rodzinnego

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

      Napisane przez oliwia180 Pokaż wiadomość
      rodziłam w białogardzie i porod rodzinny jest tam całkowicie za darmo tylko trzeba wczesniej uprzedzic ze chce sie porodu rodzinnego
      A tak nie jest wszędzie?

      Skomentuj


        Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

        Witam ja rodziłam na sali jednoosobowej z wanną i wszystkimi udogodnieniami typu radio piłki i nic nie płaciłam.Mąż cały czas był przy mnie.Wymagany jest jenak dla osoby towarzyszącej fartuch ochronny który w szpitalu kosztuje( tu szok)100zł.Ja po prostu przed porodem zakupiłam sobie taki w aptece i mogę powiedzieć że mój poród kosztował8,20zł,gdyż tyle zapłaciłam w aptece za fartuch.Nie ma co przepłacać 90zł zostaje na część wyprawki dla dzidziusia.Pozdrawiam.

        Skomentuj


          Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

          Rodziłam w Zgorzelcu i tu za poród rodzinny biorą 200 zł. Najpierw mówią, że to opłata obowiązkowa, a potem wychodzi, że to darowizna. Do dyspozycji prysznic i piłka, świetna położna i bardzo dobra opieka po porodzie (chyba trafiłam na dobre położne)

          Skomentuj


            Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

            Rodzilismy razem w Św. Zofii w Warszawie (3 lata temu) - koszt 500zł i za znieczulenie płacilismy - 300zł.
            Sala pojedyńcza tez była płatna, ale wolałam leżec na trzyososbowej i wiem też, ze za połozna się płaciło - 1200 zł.

            Skomentuj


              Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

              200 zł

              Skomentuj


                Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

                Za poród z mężem w osobnej sali z łazienką w zeszłym roku zapłaciliśmy 300 zł. Nie miałam opłaconej położnej, ale trafiła mi się ciepła, wyrozumiała i bardzo pomocna osoba, która na końcu uściskała i mnie i męża. Z tego co słyszałam opłacenie "własnej" położnej kosztuje 400 zł. Nie zapłaciłam ani grosza za znieczulenie zewnątrzoponowe. Natomiast polecam opłacenie takiej osobnej sali; zapewnia prywatność i komfort.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

                  Od tego roku podobno poród rodzinny jest bezpłatny. Ja nic nie płaciłam, nikt mi rachunków nie wystawiał, ani za poród rodzinny, ani za korzystanie z pokoju przy sali do porodu, ani za osobny pokój po porodzie z synkiem.

                  Skomentuj


                    Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

                    ja właśnie zamierzam rodzić z moim parterem i uważam że szpitale nie powinny brać haraczu....to jest jedyna taka chwila którą chce się nacieszyć i ojciec dziecka, być przy kobiecie wspierać ją. U mnie poród kosztuje 200zl, ma sie osobną sale porodową. To zaeży od szpitalu czy tę opłatę pobiorą czy nie. powinno to byc dobrowolne, ale jak jakaś para chce taki oród to niestety trzeba otworzyć portfel...zgroza

                    Skomentuj


                      Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

                      ja 4 lata temu płaciłam 30 zł a później leżałam w sali pooperacyjnej bo nie było miejsca tyle dzieciaczków sie rodziło....ale za to po 1 dniu wypisali nas do domku


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

                        jA Rodzilam z moim narzeczonym ktory jest tata naszwego dzieciaczka i jestem zadowolona mielismy odzielna sale na ktorej caly czas bylam i rodzilam czulam sie swobodnie bardzo chcielismy oboje aby ?Damian byl przy mnie . koszt u mnie w szpitalu to 100zl

                        Skomentuj


                          Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

                          Dwa miesiące temu razem z mężem urodziliśmy ślicznego synka.Za poród zapłaciliśmy 200 zł, 10 lat temu gdy na świat przyszło pierwsze nasze dziecko poród kosztował 100 zł.Myślę że nie jest to kwota nie do zapłacenia-żadne pieniądze nie liczą się przy tak wzniosłym wydarzeniu jakim jest przyjście na świat naszych pociech

                          Skomentuj


                            Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

                            tam gdzie rodziłam poród rodzinny był bezpłatny i mąż nie musiał nawet zakładać fartucha musiał jedynie przebrać się w czyste białe ubrania (prywatne) i na nogi obuwie zmienne (np.gumowe klapki)...

                            ale dodam że w końcu wszystko zakończyło się cesarką i mąż musiał czekać na korytarzu...




                            http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                            Skomentuj


                              Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

                              w szpitalu w którym rodziłam takowa "cegiełka" kosztuje 300zł. W cenie jest własny pokoik z łazienką, piłka, drabinki, itp.

                              Skomentuj


                                Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

                                u nas w miejscowosci za porod rodzinny sie nic nie placi nawet szkola rodzenia jest bezplatna od 3 lat dopiero jest w mojej miejscowosci jest szkola rodzenia warto chodzic i mozna tez dostac buteli i rozne probki pudrow , plynow do prania

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X