Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    kameleonka nie lam sie gin.tez na 100%nie wiedza dokladnego dnia poczecia i nie koniecznie plud ma tyle tygodni pamietaj plemniki zyja nawet do 72 godz.i moze fasolka jest mlodsza wszystko bedzie dobrze.trzymam kciuki
    [/url[/
    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Bry laseczki
      ciepełko u nas juz się robi jest już 17 stopni i ma być upalnie tak jak wczoraj a mi sie nad jeziorko juz zachciało
      marika szybkiego powrotu do zdrówka dla Twojego M
      kameleonka boziuuu tak strasznie Ci współczuje trzymaj się kochana i sie nie załamuj stres na pewno Ci nie pomoże...może jest tak jak pisze MARIKA że fasolka jest mniejsza..trzymam bardzo mocno kciukaski żeby wszystko okazało się tylko złym snem...
      na kawusie wpadać





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        u mnie masakrycznie gorąco jest 27 stopni w cieniu...drugie pranie juz sie pierze,pije drugą kawkę,powycierałam kurze i zostało poodkurzać i pomyć podłogi a wcale nie mam na to ochoty
        a Wy gdzie??eeeeeeeeeee??????





        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Witam z rana(?).

          kameleonka25 Pamiętaj, że lekarze nie są nieomylni, ale wiem co czujesz, po takiej nowinie ciężko się nie denerwować... Jestem z Tobą...

          U nas od rana bajzel bo mąż robi nowe boksy dla świnek, wszędzie leży pocięte linoleum, drzazgi i zszywki...

          Czuje fatalnie, nie wiem czy to od tego, że wypiłam kawkę na czczo czy coś mnie bierze...
          Okna otwarte na oścież, inaczej szło by się zadusić w chałupie...

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Hej u nas też upalnie a mnie czeka sprzątanie ciekawe co dzisiaj zepsuję.
            Ej jak mam wyprasować firanki bez żelazka?? Nowe kupię dopiero po majówce a do tej pory co takie pomięte będą??




            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Becia wypłucz w płynie do płukania i rozwieś dosyć wilgotne to tak nie będzie widać

              Kameleonka bo to właśnie jest to że takie szybkie chodzenie do gina , potrzeba troszkę czasu zanim wszystko będzie dobrze widać nie łam się dziewczyny dobrze piszą ja tak jak pisałam w 13tyg dopiero miałam kartę założoną, będzie dobrze !!!





              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                hej
                u nas normalnie przez te dwa dni upal,gril poszedl w ruch a i ognisko tez bylo normalnie super chruper relax mialam.na jutro tez zapowiadaja ciepelko juz sie ciesze
                moj m juz lepiej chociaz jeszcze troche go trzyma,a mala szaleje na dwozu i jest w niebo wzieta bo tata jej hamak zawiesil i dzis nawet w nim po poludniu zasnela.
                [/url[/
                [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                  Becia wypłucz w płynie do płukania i rozwieś dosyć wilgotne to tak nie będzie widać

                  Kameleonka bo to właśnie jest to że takie szybkie chodzenie do gina , potrzeba troszkę czasu zanim wszystko będzie dobrze widać nie łam się dziewczyny dobrze piszą ja tak jak pisałam w 13tyg dopiero miałam kartę założoną, będzie dobrze !!!
                  Spoko nie było tak źle mąż naprawił mi żelazko ale prasowałam tylko firanki żeby nie było za dużo obrus i ciuchy wyprasuję w tygodniu.

                  Ale u nas gorąco dzisiaj było uffff. Byłam dzisiaj u mamy poskakałam na trampolinie z dzieciakami normalnie ze 3 kg mniej




                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    hej kochane ja za godzinę już jadę do tego Lubina na badania boję się jak cholera ręce mi się trzęsą płakać mi się chce jeśli coś będzie nie tak to ja się chyba załamie trzymajcie kciuki za mojego dzidziusia

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Bry laseczki
                      u mnie upałów ciąg dalszy...uporządkowałam szafe i jestem załamana bo nie mam praktycznie w czym chodzic..wczoraj całą reklamówe ciuchów oddałam mamie i dzisiaj też pół reklamówki sie nazbierało...która się podzieli łachami ze mną?
                      kameleonka kochana trzymam kciukaski za Was bardzo mocno oby wszystko okazało się w porządku daj szybciutko znać co tam wyszło





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        a tu chciałam się pochwalić moją wagą...chciałabym jeszcze ze 3.5 kg zrzucic ale jakoś weny brak


                        na moście.jpg





                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          hej kochane wróciłam miałam tylko badanie usg ale na nowoczesnym sprzęcie lekarz stwierdził ze wszystko jest w porządku serduszko bije tak jak trzeba i z dzidzią też jest ok mam przyjechać ok 12 tygodnia na badania prenatalne pozdrawiam kochane

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            witam
                            niunia masz sie czym chwalic tez bym chciala miec twoja figure gratuluje mi jeszcze daleko do takiego wygladu
                            kameleonka widzisz jest dobrze tak sie ciesze teraz odoczywaj i sie nie forsuj
                            u nas dzis byl upal ja mam cale ramiona spiekle- wzielam sie w koncu za ukladanie drzewa.mala ma tez opalone raczki.pogoda bajka,jutra jak bedzie tak cieplo to jedziemy nad jeziorko poplywac pontonem bo mamy zut beretem.pozdrawiam was kochane.
                            [/url[/
                            [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Cześć moje skarby ja się opalam właśnie jest tak gorąco że w domu nie da się wytrzymać.




                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Helllo laseczki
                                upierdzielona jestem na maxa...najpierw pieliłam a puzniej skopałam ogródek na warzywko a mam duży...jutro ciąg dalszy ciężkiej pracyjuż mam dośc ale jest jeden plus opaliłam sie dzisiaj fakt czerwone plecy i ramiona ale jestem szczęśliwa że nie będę biała
                                kameleonka to super wieści!!
                                marika na tą figure ciężko zapracowałam(odchudzam się od lipca 2011)dlatego jestem tak szczęśliwa że wreszcie wyglądam jak człowiek
                                spadam odpoczywać dobranoc





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X