Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    hej
    mloda po drzemce ,obiadek ugotowany chatka jako tako posprzatana wiec czas na spacerasek bo w ogrodzie to za chiny nie chce sie sama bawic ..



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      mi zaś marzy się ogródek,podwórko ogrodzone hmmm.....
      Coś mnie muli ..wkurza mnie ta pogoda nie lubię takiej jesiennej same choróbska dookoła
      Adaś ur.09.2008.
      Michałek
      [Iur.02.2011 o [/I]

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        hej

        u nas do d... też. ten miesiąc jest koszmarem. wypłaty juz dawno nie ma a jeszcze prad nie opłacony bo jeszcze rachunek nie przyszedł. nie wiem jak to będzie jak nie znajde pracy. koszmar. z miesiąca na miesiąc coraz gorzej. mówiłam do męża żeby wyjechać ale on nie chce. dobrze że niektóre raty mieliśmy więcej spłacone jak pracowałam i teraz można było sobie darować. nie mam nawet żeby dzieciom buty na jesień kupić. tak źle jescze nie było. przez to kłócimy sie często. dzieci dają też popalić.

        bożena daj link na facebook bo cię nie mam a chciałąbym też zobaczyć twój sukces




        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Monia wysłałam ci zaproszenie
          Co do kasy to u nas też lipa a w tym miesiącu jeszcze przedszkole doszło razem 450 zł bo ubezpieczenia książki itp jesteśmy juz zapożyczeni a dziś jeszcze ur synka wyprawiam tzn skromniutko tylko ciasto ale to jednak tez wydatek...
          Adaś ur.09.2008.
          Michałek
          [Iur.02.2011 o [/I]

          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            hej, marzenka była w sobote na urodzinach u kolegi 3-latka wróciła zachwycona, cała w serpentynech itp. impreza była na 13 a wrócila o 18,30. A ja cały ten czas przesiedziałam u koleżanki, bez małej. uf troszke miałam spokoju

            kurcze mała normalnie ma noge jak podolski złodziejh. Ona chodzi w kapciach, w których marzena szła do przedzkola- rozm. 25. Kurcze i marzena chodziła w nich jak miała nie całe 3 lata, masakra. A musze ja zmierzyć, jestem ciekawa czy coś uroszła, skoro jej tak szłapa urosla przez wakacje.

            A coi do kasy to u nas też niedobrze,. tesciowa mi dała na ksiązki dla marzeny do przedszkola bo już nie miałam za co jej kupic. Ale jedna pociecha w tym, że w przyszłym m-cu dostaniemy 510 zł dodatkowo na ksiązki z socjalnego z kopalni Bo realizuje roczny program przedszkolny. No i nie wiem czy wam pisałam (nie pamietam) najprawdopodobniej pójdzie do szkoły jako 6-latek bo jest za mało 6-latków w tym roku żeby klase otwarli. eh. Sama nie wiem co to bedzie w przyszłym roku. A jeśli tak to musze juz szukać jakiejś sali na komunie bo w takim razie bedzie za 2,5 roku a nie 3,5 roku. A terminy w salach są łuuu daleko pozajmowane. Heh no chyba, że w Marzeny urodziny będzie koniec świata (21.12) to sie nie bede musiała martwić hehe :P
            Last edited by karlin2; 17-09-2012, 11:22.
            Karina


            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Witam
              A ja się pochwalę że u nas odpieluchowanie prawie skończone tzn na noc jeszcze jest pieluszka i jak wychodzimy na dłuższy spacer bo trochę za zimno juz na siusianie na dworzu.

              Więc mały sukcesik mamy już nawet z nocnika zrezygnowaliśmy prawie bo za często trzeba było go myć i kupiliśmy nakładki na WC wygodniej się z niej korzysta niż z nocnika

              Zuzia też ma czasami fochy ale ogólnie nie mogę narzekać jest dość grzeczna .

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                czesc dziewczyny u nas troszke chorobowo chlopcy przeziebieni no i znowu powtorka z rozrywki to znaczy maniulek zwraca pokarmy przez ten okropny katar no nic mam nadzieje ze uda nam sie zwyciezyc z tymi wirusami...4
                z newsow to mamy pieska szczeniaczek stafford...duzo natemat tej rasy czytalam i wrew opinii wielu ludzi sa to bardzo dobre zwierzeta dla dzieci sa cierliwe wyrozumiale i przez angielski zw kyneologiczny uznane za nanny dog wiec na razie sie tak nie marwie dzieci sa bardzo szczesliwe i my tez bo w sumie wychowywalismy sie cale zycie z psami a w polsce tez mam psa...
                a co u was dziewczyny slychac?
                aga jak biznesik?dajesz rade?




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  hej
                  U nas tez przeziebieniowo ,mlodej juz katar przechodzi za to mnie gardlo wzielo i katar ,mojego tez gardlo boli ehhh
                  Katasha gratulacjeU nas jak narazie nic z tego siedziec owszem ale siusiu nie chociaz wolac wola ale jak usiadzie to i tak nie zrobi



                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Witajcie
                    michałek nie woła i nawet nie chce próbować siadać na nocnik mniej mówi niz 3 m temu po prostu mu się nie chce .. gagatek mały wszystko rozumie reaguje normalnie itp tyle ze cwaniaczek jest .My w miarę zdrowi Adam troszkę pokasłuje w nocy ale jest ok mam nadzieje ze przejdzie bokiem.
                    Adaś ur.09.2008.
                    Michałek
                    [Iur.02.2011 o [/I]

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      hej
                      co u Was?
                      Jak maluszki?
                      Jak sobie radzicie z buntem i chimerami dzieciaczkow?
                      Milego weekendu



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Hej dziewczynki,
                        ja jutro rozpoczynam naukę :P mam pierwszy dzień szkoły technikum kosmetyczne, zobaczymy czy wytrwam w tym kierunku bo mam wiele wątpliwości, czy wybrałam dobrze.

                        Martynka juz coraz częściej sika do nocnika, wczoraj nawet do muszli sikała, więc może jestesmy na dobrej drodze do odpieluchowania

                        Marzenka miała w piątek badania wad postawy w przedszkolu i gościu stwierdził, że jest prosciutka, chociaz sie garbi i kazałam jej dzien wcześniej stanąć przed panem/panią( bo nie wiedziałam kto będzie) z wyprostowanymi plecami i sie zastanawiam, czy naprawde jest prosta czy sobie wzieła do serca co jej powiedziałam hehe.

                        A wogóle mieliśmy wczoraj gości, Ni stąd ni z owąd. Podjeżdża pod dom czarne auto na niemieckich rejestracjach. Wysiada dwóch chłopów i idą w naszą strone. A ja sie troche wystraszyłam, bo nigdy nie wiadomo kto i co i za co:P jeszcze z wyglądu ciemni (pod turków troszke hmmm). ojciec i syn. i okazało sie, że robią drzewo genealogiczne i to jest wnuk przyrodniego brata mojej babci. Czyli mój kuzyn. Znaczy ten ojciec, na oko kolo 50-tki. I pogadali sobie troche z babcia, wymienilismy sie mailami i we wtorek bedzie w domu i wysle maila. Robi drzewo genealogiczne kilka pokoleń wstecz, do mojego pra, pra dziadka.Masakra, jaka niespodzianka. I przyjechali w sumie bo szukaja zdjęcia tego pra pra dziadka ale nie mielismy. he i mamy rodzine w niemcach, może bedzie gdzie jeździć na wakacje hehe

                        no to chyba tyle z nowości.
                        Karina


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          karina no też bym sie zdziwiła ale fajnie zawsze coś ciekawego się dzieje i niespodziewanego i to jest fajnie
                          Adaś ur.09.2008.
                          Michałek
                          [Iur.02.2011 o [/I]

                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Hej dziewczyny!!! allle mnie dlugo nie bylo, co tutaj slychac?... jak wszyscy , jak dzieciaki?... czy sa jakies nowe wiesci, np. czy komus powieksza sie rodzinka?... jeszcze nic nie czytalam, wiec koniecznie chce was poczytac, ale tak malo czasu, .... kto sie ze mna zgadza? pozdrawiam wszystkich serdecznie!!








                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              hej
                              O mamo Sunny wczoraj o TObie myslalam i prosze odezwalas sie



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                hej.
                                Moja dzis przyszla do nas do sypialni o 5;45 i obudzila nas i mowi do mnie Maaaama baaaaja buti(chodzilo jej o Dora swiat poznaje)masakra normalnie



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X