Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    heh no to tak bylo.
    wrócilam z Boszkowa a tu domek lsni az zanadto a Tomka nie ma,za chwile sie pojawil z wieeelkim bukietem-slonecznik tak na marginesie,uwielbiam,w koszuli-to rzadkość u niego i padl na kolanadoslownie mnie zatkalo,lezki sie pokulaly,i dostalam piekny pierścionek
    ciesze sie ze mnie posluchal i skromny wybral,jednak czasem slucha co mówie hehe
    no i tak zostalam narzeczoną trudno mi jeszcze uwierzyć,ale pewnie czas pomoze







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      no no no to teraz czekamy na zapowiedzi zaślubin aż ci zazdroszczę tego szczęścia chciałabym mieć wszystko przed sobą ach młodosć pomarzyć mozna
      więc WIELKIE GRATULACJE

      a reszta gdzie?

      mnie tu mama zatrudniła jako przewodnikia po Frankfurcie bo ciotka przyjechała z wnuczką i chcą sie wybrać wiec czekam na nich i wcale mi sie to nie usmiecha bo miałam inne plany ale zawsze mamuska musi mi wszystko popsuć
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        dzięki Majorka
        a wycieczki nie zazdroszcze tzn takiej przymuszanej,tez nie lubie takich akcji...
        my wlasnie z zakupów wróciliśmy ogórki będę kisić
        a z ta mlodością to bez przesady-Majorka mloda jesteś i wogóle heeh







        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          no niby nie stara ale i też nie za młoda
          z wycieczki nawet jestem zadowolona poszalałam po sklepach pokupowałam pare szmatek laskom no i udało mi się kupić szampony i odżywki SYOSS u nas stoją od 14 do 18 zł a tam za dwa w zestawie szampon odżywka zapłaciłam 2,79 euro
          laski ładnie zasneły ja też zaraz ide bo z rana do mamy jade autobusem znowu frajde będą miały na 11 umówiłam sie na pazurki tylko jakos nie wiem co na nich zrobić no ale pomyśle na miejscu
          dobranoc
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            hej..

            IZA no no nie spodziewałam się takiej wiadomości, musisz kiedyś do mnie przyjechać i zdać relację

            u nas wszystko w porządku, szykujemy się do wesela siostry mojego męża, w piątek ślubują i musimy wszystko ustalić co i jak.. na 17 jest ślub więc trochę późno bo po Amelkę przyjeżdżają moi rodzice i będzie spała u nich, więc nie wiem czy to jest sens żeby na godzinkę iść z nią na wesele? czy już po kościele ją oddać? dowiedziałam się wczoraj że teściowie przyjeżdżają w piątek z dziećmi siostry i u nas będą się szykować (nie mogli wcześniej nas poinformować że będzie rewolucja przez cały dzień?) ponoć są chorzy, gorączkują i gardło ich boli więc nie wiem czy przez te 3 dni wyzdrowieją na tyle by nie zarazić Amelii, zastanawiam się czy już w południe nie zawieźć Małej do rodziców??? nie mój ślub a tyle wokół się dzieje, a m się dziwi że już panikuje i chce mieć wszystko ustalone.. czy nie łatwiej się później żyje wiedząc co i jak szczerze nawet nie wiem jak pójdę ubrana, mam parę zestawów pożyczonych od koleżanki i naprawdę nie wiem
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Bry paniom.


              wczoraj wyszlam do domu i chwala panu za to bo dziś pada u nas i byłby problem jak do domu dotrzec

              Itka Gratuluje


              Czacza.. mnie tez wkurza cos takiego.. ja musze miec poustalane co gdzie kiedy i o ktorej a nie takie zwalanie sie na glowe w ostatniej chwili..
              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                dzięki dziewczyny
                Renatka-zdrowiej w domku spokojnie
                Czacza-ja tez musze mieć odgórnie ustalone co i jak bo póżniej się stresuje mocno.
                a takie rewelacje jak piszesz to bym szalu dostala zapewne,co do Amelki to bym ją na Twoim miejscu zawiozla od rana do rodziców takie zamieszanie nie sluzy maluchom a choroba dziadków juz wogólei Ty będziesz spokojniejsza,zajmiesz się TYLKO soba,ale decyzja oczywiście Twoja.
                a co do spotkania to chętnie proponuję przyszly tydzień,jakoś się spiszemy







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Hej
                  ja dziś od rana u mamy i tak się wkurzyłam bo poukładałam sobie co i jak będę robiła a tu m musiał do lasu jechac i przyjechał do nas dopiero po 20 no i siedziałam z dziewczynami cały dzień u mamy bez zabawek z gderającą babką mozna oszaleć a dziewczyny jak sie nudzą są nie do zniesienia wyjsć nigdzie nie mogłam (tylko pazurki rano zrobiłam) bo ciagle padało a ja nawet wózka nie miałam więc dzionek do dupy w dodatku kierowca autobusu pluł się dzis że ja na zniżke jade i kanarem straszył bo mu legitymacja nie wystarczała mówił ze potrzeba zaświadczenie no niby powinnam ze sobą wozić ale kurna wkurzyłam sie bo to już 2 raz mu sie nie podobało że ja na zniżke jade i chyba boli go że mało zarobi palant
                  no i się wyżaliłam

                  Czacza ja też bym ja wywiozła z rana żeby potem mieć czas na wszystko do kościoła bym też nie ciągneła

                  Renatko zdrowiej szybko

                  no i dziewczyny na dobre pouciekały znowu kurcze chyba się sypie te nasze forum

                  ja jutro idę z domu niech tylko mój wróci z pracy i daje dyla teraz niech on sobie posiedzi dzis siedział całe pół dnia i palcem nie kiwnął a mnie szlag trafia i mam dosć i sam sobie kolacyjke zrobił
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    majorka a uważasz, że Amelka nie powinna być z nami w kościele gdzie będzie calutka rodzina i małe dzieci też nie pomyślą sobie, że zwariowałam, że wymyślam itd..
                    mam pytanko - dziś zabrałam się za drożdżowca, kupiłam drożdże z datą 30.07 ale jak otworzyłam miały już lekki nalot biały (szary) nie wiem czy dobrze zrobiłam że i tak upiekłam, teraz próbowałam i jakoś dziwnie mi pachnie, tak bardzo alkoholowo jakby sfermentowane czy można się zatruć takim plackiem? dodam, że ładnie urósł pomimo mokrych owoców (czarną porzeczkę włożyłam) a może nie powinnam tego owocu akurat? nie wiem czy powinnyśmy go jeść...
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      odpisałam na nk a czemu myślisz że wymyślasz?
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Czacz ja uwazam tak jak majorka tez nigdy malej nie ciagam na zadne imprezy. Dla mnie to nie jest wydziwianie tylko wygoda dla mnie a zadna krzywda dla dziecka jak zostaje z dziadkami. A jak jeszcz tesciowie chorzy to tym bardziej by ja rano o
                        ddala.
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          dzięki dziewczyny, chyba faktycznie tak zrobię, ale to dzieci są chore nie teściowie więc jeszcze gorzej, będą tu szalały w trójkę więc w ogóle się już nic nie zrobi.. a tak będę wiedziała że Amelce jest dobrze u mojej mamy i będę spokojniejsza.. (jeśli w ogóle można przy teściach być takim)

                          kurcze Amelka obudziła się już przed 7 jestem nieprzytomna, ostatnio budziła się ok 8 nawet 8.30 jeszcze sobie w łóżeczku poleżała i pobawiła a dziś nie wiem czemu się tak wcześnie obudziła..
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            czacza moja Pola budzi sie codziennie 6-7 i mi oznajmia "mamusiu już lanek trzeba wstawać i kocham cię baldzio " , także i tak masz luksus z Amelką
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              hejka
                              moja też dziś wstała po 6 ale u niej to norma
                              ja już po śniadanku zaraz ide do sąsiadki na kawke nawet w sklepie już byłam kurcze ale sie wyrobiłam

                              nie wiem jeszcze co na obiadek a wy co serwujecie
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                a my już jutro wracamy do domu, od wczoraj jest kiepska pogoda i już się stęskniłam za domem więc sie ciesze że wracamy

                                chociaż jak pomyśle co mnie czeka od poniedziałku w pracy tu już się nie cieszę

                                jeszcze w sobotę muszę Gabi wyszykować i spakować ponownie bo tym razem wyjeżdża z moimi rodzicami do zakopanego
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X