Bezpieczne małe pranie - Forum Mamotoja.pl

Wróć   Forum Mamotoja.pl > Babyonline.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Konkursy zakończone > Konkurs "Henkel Silan Sensitive"
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Konkurs "Henkel Silan Sensitive" Rozpoczynamy wielkie testowanie płynów do zmiękczania tkanin Silan! 200 mam osobiście będzie mogło sprawdzić działanie płynu Silan Sensitive. Mamy będą brać udział w dyskusjach i zgłębiać wiedzę na temat ochrony wrażliwej skóry dziecka razem z ekspertem - dr Adrianą Polańską, wymieniać się doświadczeniami i wspierać. Dla najbardziej aktywnych użytkowników przygotowaliśmy dodatkowe atrakcyjne nagrody. Bardzo prosimy o dyskusje na tym forum tylko na temat płynu Silan Sensitive Więcej: http://babyonline.pl/silansensitive.html

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 14-04-2014, 10:58
Ola_moderatorka Ola_moderatorka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Ola_moderatorka.polki.pl

Domyślnie Bezpieczne małe pranie

Planujecie poweekendowe wielkie pranie? Koniecznie przeczytajcie nasz najnowszy artykuł. Dowiecie się z niego dlaczego dobór odpowiednich środków do prania garderoby Waszego dziecka jest tak ważny i znajdziecie odpowiedź na pytanie dlaczego „dorosłe” detergenty nie są odpowiednie dla skóry malucha. Podzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami i pamiętajcie, że na najaktywniejsze uczestniczki dyskusji czekają nagrody

Poczytaj o pielęgnacji skóry Twojego dziecka i jego garderoby na:
http://babyonline.pl/silansensitive.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-04-2014, 12:51
daria1541 daria1541 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
daria1541.polki.pl

Domyślnie Odp: Bezpieczne małe pranie

Gdy moje córki były małe, zawsze kupowałam proszek przeznaczony dla dzieci i starałam się wybierać taki, który jest właśnie hipoalergiczny, pozbawiony barwników,substancji zapachowych i wszystkich pozostałych szkodliwych substancji.Ważne dla mnie były także atesty.Wszystkie pluszaki, a także sukienki lalek, gdy już były starsze również prałam w proszku przeznaczonym dla dzieci.Córki moje miały bardzo wrażliwą skórę,gdy były małe, dlatego prałam prawie wszystko w środkach dziecięcych( nasze ubrania , pościel).
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-04-2014, 15:45
ewusia716 ewusia716 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ewusia716.polki.pl

Ja również mając małe dzieci zawsze starałam się od pierwszych dni odpowiednio o nie dbać. Czyste pranie to podstawa higieny i czystości dziecka, oczywiście kupowałam odpowiednie dla dzieci proszki,wiedziałam że nieodpowiedni produkt może wyrządzić wiele szkody dziecku. (wolę zapobiegać niż leczyć). Zawsze czytałam uważnie etykiety i informacje podane o produkcie.Gwarancja bezpieczeństwa i jakości produktu jest dla mnie najważniejsza. W moim przypadku cena dobrego detergentu nie gra roli, najważniejsze dla mnie jest dobro i zdrowie dzieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-04-2014, 15:54
bunny17 bunny17 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bunny17.polki.pl

Zdjęcia: 14

zanim urodziłam córkę to zdążyłam wszystko poprać przynajmniej 3razy i wyprasować. Starałam się wybierać odpowiednie produkty dla dzieci, później po porodzie tak samo bo córkę urodziłam jako wcześniaka i dbałam o nią jeszcze bardziej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-04-2014, 16:14
Ola_moderatorka Ola_moderatorka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Ola_moderatorka.polki.pl

Dziewczyny, piszcie czym się kierujecie przy wyborze środków do prania dziecięcych ubranek, przypominamy, że dla najaktywniejszych mam mamy miłe niespodzianki!

Poczytaj o pielęgnacji skóry Twojego dziecka i jego garderoby na:
http://babyonline.pl/silansensitive.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-04-2014, 18:33
loniaa loniaa jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
loniaa.polki.pl

Zdjęcia: 3

Cytat:
Napisał Ola_moderatorka Zobacz post
Dziewczyny, piszcie czym się kierujecie przy wyborze środków do prania dziecięcych ubranek, przypominamy, że dla najaktywniejszych mam mamy miłe niespodzianki!
Jakbym miała wypunktować, to najczęściej zwracam uwagę na 5 czynników:
1) Skład produktu
2) Czy posiada odpowiednie atesty?
3) Czy jakieś instytucje rekomendują produkt?
4) Polecenia innych mam
5) Moje pierwsze subiektywne odczucia np. zapach
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-04-2014, 18:41
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
daria1541.polki.pl

Cytat:
Gdy kupowałam środki piorące dla swoich dzieci zawsze sprawdzałam,czy są odpowiednie do ich wieku.Czytałam skład - zwracałam uwagę, czy dany środek jest hipoalergiczny oraz czy nie zawiera substancji mogących podrażniać skórę dziecka.By mieć pewność ,że jest bezpieczny sprawdzałam czy posiada pozytywną opinię np. Instytutu Matki i Dziecka czy innego podmiotu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-04-2014, 18:43
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
daria1541.polki.pl

Cytat:
Napisał daria1541 Zobacz post
Gdy kupowałam środki piorące dla swoich dzieci zawsze sprawdzałam,czy są odpowiednie do ich wieku.Czytałam skład - zwracałam uwagę, czy dany środek jest hipoalergiczny oraz czy nie zawiera substancji mogących podrażniać skórę dziecka.By mieć pewność ,że jest bezpieczny sprawdzałam czy posiada pozytywną opinię np. Instytutu Matki i Dziecka czy innego podmiotu.
I jeszcze zapach.Oczywiście, jeśli było to możliwe , to wąchałam środek piorący czy nie jest zbyt intensywny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-04-2014, 00:25
a_grzelak a_grzelak jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
a_grzelak.polki.pl

Zdjęcia: 6

Moja mama mówi, że trochę mi zazdrości, bo za jej macierzyńskich czasów był tylko 'Cypisek'
ja kieruję się:
opiniami innych mam, położnych i lekarzy
zapachem
nie ukrywam, że również ceną
a teraz jeszcze reakcją mojego dziecka - na szczęście nie ma już większych problemów ze skórą
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-04-2014, 02:24
Insonia08 Insonia08 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Insonia08.polki.pl

Zdjęcia: 2

Cytat:
Wybierając kieruje sie przedewszystkim dobrem mojego dziecka.
Moj synek nie ma obecnie żadnych problemów skórnych ale jak juz koleżanka wcześniej pisała przedewszystkim PROFILAKTYKA . Wybór płyny to niby pikus ale dla mnie to na początku była droga przez mękę... I moze mamy sie ze mną nie zgodzą ale moimi podstawowymi kryteriami sa:
1. Skład - niebykeywam, ze jestem zorientowana indziej sobie sprawę co powinno, a co nie powinno sie znaleść w składzie płynu dla maluszków
2. Zapach - jest to dla mnie o tyle istotne iż uważam ze mogłabym napisac go narowni z składem. Płyn powinien pachnieć delikatnie, utrzymywać sie przez długi czas ale nie byc duszący i byc nie za intysewnie.
3. Konsystencja - nie ukrywam ze wole 109 razy bardziej używać płynów.
4. Produkt skierowany do konkretnej grupy czyli DZIECI.
Gdy to wszystko juz mam pozostaje tylko obserwować reakcje mojego dynka i jego skory na płyn.
Te wszystkie wyżej wymienione kryteria pełnił dzis właśnie płyn Silan Sensitive i postanowiłam go kupić, nie miałam przyjemności korzystać z niego wcześniej ale jestem juz pozytywnie zaskoczona, świeżym i przyjemnym zapachem jaki wydobywa sie po otwarciu płynu. Jak tylko przestestuje, a bedzie to juz jutro podziele sie z Wami mamami moimi spostrzezeniami
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania