Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Color on mi tak slabo je, predzej niz o 16 nic w niego nie wmusze

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
      Color on mi tak slabo je, predzej niz o 16 nic w niego nie wmusze
      O kurka ...to też nie ciekawie.Ale długo tak ma?
      Amelka jak zje obiad to będzie święto ,że juz nie wspomne o kolacji.
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Je tak juz jakis czas ale przybiera na wadze normalnie, wyniki ok wiec mamy go nie zmuszac, byle by pił.

        Skomentuj


          Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
          Color on mi tak slabo je, predzej niz o 16 nic w niego nie wmusze
          O rany a ja się stresuję jak moje dziecko zje ale bardzo małą ilość jedzenia.

          Skomentuj


            Potrzebuje Waszej porady.Syn wymyślił sobie żebym zorganizowala dwie imprezy urodzinowe.Jedna z tortem,salatkami itp.dla doroslych a druga dla jego kolegow z klasy na którą zamówią sobie pizzę.Nie wiem czy się zgodzić na te jego fanaberie.


            Skomentuj


              Anna jak byłam w wieku twojego syna to nam mama też robiła takie imprezki dla kolegów i koleżanek

              Skomentuj


                Wiesz to zalezy Z jednej strony to jego dzien wiec np zamiast prezentu powiedz ze zorganizujesz mu dwie impry Moze kupisz gotowe spody, skladniki na "farsz" i dzieciaki same zrobia pizze kazdy dla siebie wg upodoban ? Wieksza frajda moze byc niz z takiej kupnej.
                Z drugiej strony nie wiem czy masz czas i ochote

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                  Potrzebuje Waszej porady.Syn wymyślił sobie żebym zorganizowala dwie imprezy urodzinowe.Jedna z tortem,salatkami itp.dla doroslych a druga dla jego kolegow z klasy na którą zamówią sobie pizzę.Nie wiem czy się zgodzić na te jego fanaberie.
                  Wiesz ja bym się zgodziła.Ale moze w tym samym dniu o roznych godzinach?
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Czesc.
                    Ja bym sie zgodizla. Nigdy nie mialam wyprawianych urodzin dla kolezanek mimo, ze bardzo chcialam i wiem jaki to bol gdy pol klasy mialo takie urodxziny, a ja nie. Ale zrob w 2 rozne dni, a nie o roznych godzinach. Ustal jakas granice godzinna i juz.

                    A ja sie chwale, ze w koncu po szczepieniu.Maly byl bardzo dzielny i prawie nie plakal. W koncu zaczla na wadze przybierac wiec nie mogli sie do niczego przyczepic
                    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                    Skomentuj


                      Tez zrobilabym w 2 rozne dni. Ciezko wymagac potem od jednych gosci by juz sobei poszli bo masz innych umowionych A tak na spokojnie bedziesz mogla sie przygotowac, rozlozyc prace w czasie i miec oko na "młodzież"

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dzięki za rady.Syn chce swoją imprezę w sobotę a druga w niedzielę.


                        Skomentuj


                          Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
                          Tez zrobilabym w 2 rozne dni. Ciezko wymagac potem od jednych gosci by juz sobei poszli bo masz innych umowionych A tak na spokojnie bedziesz mogla sie przygotowac, rozlozyc prace w czasie i miec oko na "młodzież"
                          Zgadzam się z Goplaną, lepiej mieć oko na młodzież co by ci domu nie "roznieśli"

                          Skomentuj


                            DIABELECKIE to super że maly przybiera na wadze a Ty nie miej wyrzutów sumienia że karmisz butelką bo dobra mama to szczęśliwa mama.


                            Skomentuj


                              A jeszcze jedno urodziny wypadają w poniedzialek i trzeba je przelozyć,słyszałam że urodzin nie przekłada się wstecz co o tym sądzicie?


                              Skomentuj


                                hej
                                gatulacje dla EWYLYNKI z okazji narodzin córeczki

                                ja jestem skonana moja Majka od 2:45 do 5 nie spała tylko wołała Julkę i nic nie pomagało ni picie ni uspokajanie tylko leżała w łózeczku pojekiwała i wołała :" JUŁA BOLI" i tak 2 godziny w kółko
                                a rano jak zobaczyła Julkę to tak ją wyściskała że szok

                                i tak myslę że to przez wczorajszy upadek zdarła sobie kolanko
                                jak się z Julą ganiała i pewnie jej się sniło i chciał żeby ją siostra przytuliła


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X