Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

    Może przygotujecie razem jakieś ciasteczka dla babci i dziadka o ile mogą jeść słodkie. Ja polecam ciasteczka z bitą śmietaną. Posiadamy syfon do bitej śmietany i dzięki temu ciasteczka, które robię z Gabrysiem są zawsze świeże i aromatyczne.
    Last edited by disne; 24-09-2020, 23:02.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

      Witam Uważam, że kwiaty to zawsze świetny pomysł na prezent, a w dodatku niezwykle bezpieczny Ostatnio zamawiałem bukiet przez internet bo nie mogłem osobiście wręczyć i muszę przyznać, żepoczta kwiatowa mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła! Wszystko na czas i profesjonalnie, a kwiaty naprawde piekne Babci i Dziadkowi na pewno sie spodobaja
      Last edited by disne; 24-09-2020, 23:02. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

        Fotoksiążka z Empik Foto. Koszt? Dosłownie śmieszny, a takimi prezentami można zrobić naprawdę duże wrażenie. Przede wszystkim to jest coś ciekawego i konkretnego, a nie jakaś tam bzdura. Po prostu radzę kupować rozsądnie. Zaskoczcie drugą stronę tym pod tym względem ;-)

        Skomentuj


          Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

          Mojej babci w zeszłym roku bardzo spodobały się ramy Kraków, w które oprawiłam wywołane dla niej pamiątkowe zdjęcia. Takie sentymentalne upominki, w które włożyliśmy trochę swojego serca są najpiękniejsze, szczególnie dla babć.
          Last edited by disne; 24-09-2020, 23:04. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

            Ja w tym roku zamówiłam zaparzaczce do herbaty liściastej i herbatę ze sklepu kawyherbaty Może i uniwersalny i niewymagający prezent, ale przynajmniej wiem, że dziadkowie bardzo lubią herbatę, a w kawyherbaty.pl mają bardzo bogaty wybór. Dodatkowo sama próbowałam zarówno herbaty jak i kawy z tego sklepu. Według mnie rewelacja. Mają bardzo dobre gatunkowo produkty. A najważniejsze, żeby sprawić radość dziadkom.
            Last edited by disne; 24-09-2020, 23:04. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

              A może fotoalbum?

              Skomentuj


                Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                My w tym roku wysyłamy dziadków na wakacje o nie do końca, ale można tak powiedzieć. Dużo nam przy dzieciach pomagają, to teraz niech sobie od nich odpoczną Kupiłam takie vouchery, są wazne przez rok: xxx Sami sobie wybiorą dokąd i kiedy chcą pojechać
                Last edited by disne; 24-09-2020, 23:04. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                  Napisane przez iamklaudka Pokaż wiadomość
                  A może fotoalbum?

                  Też mi się wydaje, że to super pomysł. Każda babcia lubi sobie często powspominać jakie ma wspaniałe wnuki bądź pochwalić się sąsiadkom . Na Albumyfoto są fajne propozycje

                  Skomentuj


                    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                    Super pomysły Moje dzieci namalowały dziadkom laurki, które przyozdobiły gałązkami kwiatowymi z bomm.pl. Dodatkowo kupiłam czekoladki i kosz pełen kaw i herbat, które także wręczyli. Prawda jest taka, że każda babcia i dziadzio ucieszą się z pamięci wnuków o nich i z kolejnych możliwości spędzenia wspólnego czasu.

                    Skomentuj


                      Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                      Tu macie ekskluzywne prezenty , portfele, parasole, w sam raz dla dziadków
                      Last edited by disne; 24-09-2020, 23:05. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                        Babcie zazwyczaj wszystko mają i nic nie chcą:P dlatego też warto pomysleć o czymś oryginalnym. Może propozycja od malarstwo-rysunek czyli karykatura ze zdjęcia, może to być wspólna karykatura dziadków bardzo fajnie się sprawdzi
                        Last edited by disne; 24-09-2020, 23:07. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                          Ostatnio wpadłem na świetny pomysł jeżeli chodzi o taki prezent dla dziadków. Mianowicie ciepły polar z wyhaftowanym czymś. Naxxx znajdziecie ofertę na coś takiego. Według mnie taki prezent jest praktyczny i na pewno dziadkom się spodoba
                          Last edited by disne; 24-09-2020, 23:05. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                            Polecam album na zdjecia polskiego producenta.
                            Last edited by disne; 24-09-2020, 23:06. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                              świetny prezent to lbum na zdjecia - pamiątka dla całej rodziny na długie lata.
                              Last edited by gagatka; 30-03-2021, 14:51. Powód: reklama ponownie

                              Skomentuj


                                Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                                Napisane przez Matheooo Pokaż wiadomość
                                Polecam album na zdjecia polskiego producenta.
                                album fajny prezent, ale jeśli jest już wypełniony paroma wspólnymi zdjęciami
                                Last edited by disne; 24-09-2020, 23:00.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X