Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • iga5
    replied
    Dziadkowe na pewno by się ucieszyli ze wspólnego zdjęcia w ramce z wnukami

    Leave a comment:

  •    
       

  • KasiaGuziczek
    replied
    Myślę, że cokolwiek przygotują wnuki swoimi łapkami, dziadkowie będą w siódmym niebie Oczywiście, warto dziecku pomóc, jeśli sobie z czymś nie radzi, ale niech włoży w przygotowanie upominku jak najwięcej pracy i inwencji twórczej własnej. My na przykład czerpiemy mnóstwo pomysłów z blogu xxxxx, a później dzieciom pomagam w trudniejszych robótkach.
    Last edited by gagatka; 11-01-2021, 13:03. Powód: reklama

    Leave a comment:


  • Tomekpl
    replied
    Ja najlepszy prezent jaki sprawiłem na dzień dziadka, to piękne palenisko ogrodowe. Moi dziadkowie uwielbiają spędzać czas z bliskimi, a moi rodzice chętnie spędzają czas przy dobrej kawie lub herbacie. Taki ]Grill ogrodowy czy palenisko jest naprawdę świetnym pomysłem na prezent na dzień Dziadka czy Babci.
    Last edited by gagatka; 24-09-2020, 14:55. Powód: reklama

    Leave a comment:


  • Emi_la1
    replied
    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

    nie wiem czy temat jeszcze aktualny - może przyda się w kolejnym sezonie lub na inne okazje ale my dla dziadków (jako dorosłe już wnuki oczywiście) złożyliśmy się na praktyczny zestaw garnków do gotowania. Babcia miała stare garnki, ale trudno jej się było zebrać do zakupu nowych. A ze lubi takie tradycyjne, to zakupiliśmy garnki emaliowane i była wniebowzięta Dostępne są naprawdę piękne wzory, kolory, różne wielkości... Chyba sama bym się na takie skusiła

    Leave a comment:


  • xein321
    replied
    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

    A jak by kupić dziadkowi wędkę xxx i niech chodzi na ryby z wnukiem? To może być ciekawa propozycja. Dziadek zadowolony z prezentu, wnuczek że spędza czas razem a rodzice że będą mieli wolne
    Last edited by gagatka; 24-09-2020, 14:55. Powód: link

    Leave a comment:


  • zwinka055
    replied
    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

    my w tym roku wymyśliliśmy glukometr i ciśnieniomierz oczywiście prezenty pamiątkowe, życzenia, laurki są jak najbardziej na miejscu w necie jest mnóstwo inspiracji i poradników, możesz sobie poszukać xx sporo pomysłów, każdy znajdzie coś dla siebie
    Last edited by gagatka; 24-09-2020, 14:56. Powód: link

    Leave a comment:


  • sabina-85
    replied
    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

    W tamtym roku od moich dzieci sprawdziły się zamówione przez internet kubki, na których były zdjęcia dzieci z dziadkami. Przez cały rok zawsze gdzieś były w użyciu. W tym roku szkraby robią same prezenty w szkole i przedszkolu, podobno mają być wyjątkowe, do tego kupimy jakieś czekoladki i ładnie zapakujemy, w taki alla kosz prezentowy. xxx
    Last edited by gagatka; 24-09-2020, 15:05. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • dchudy91
    replied
    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

    Napisane przez Matheooo Pokaż wiadomość
    Polecam album na zdjecia polskiego producenta.
    album fajny prezent, ale jeśli jest już wypełniony paroma wspólnymi zdjęciami
    Last edited by disne; 24-09-2020, 23:00.

    Leave a comment:


  • Matheooo
    replied
    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

    świetny prezent to lbum na zdjecia - pamiątka dla całej rodziny na długie lata.
    Last edited by gagatka; 30-03-2021, 14:51. Powód: reklama ponownie

    Leave a comment:


  • Matheooo
    replied
    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

    Polecam album na zdjecia polskiego producenta.
    Last edited by disne; 24-09-2020, 23:06. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • bawal
    replied
    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

    Ostatnio wpadłem na świetny pomysł jeżeli chodzi o taki prezent dla dziadków. Mianowicie ciepły polar z wyhaftowanym czymś. Naxxx znajdziecie ofertę na coś takiego. Według mnie taki prezent jest praktyczny i na pewno dziadkom się spodoba
    Last edited by disne; 24-09-2020, 23:05. Powód: link

    Leave a comment:


  • krisiti90
    replied
    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

    Babcie zazwyczaj wszystko mają i nic nie chcą:P dlatego też warto pomysleć o czymś oryginalnym. Może propozycja od malarstwo-rysunek czyli karykatura ze zdjęcia, może to być wspólna karykatura dziadków bardzo fajnie się sprawdzi
    Last edited by disne; 24-09-2020, 23:07. Powód: link

    Leave a comment:


  • sanqi
    replied
    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

    Tu macie ekskluzywne prezenty , portfele, parasole, w sam raz dla dziadków
    Last edited by disne; 24-09-2020, 23:05. Powód: link

    Leave a comment:


  • Kawoszka80
    replied
    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

    Super pomysły Moje dzieci namalowały dziadkom laurki, które przyozdobiły gałązkami kwiatowymi z bomm.pl. Dodatkowo kupiłam czekoladki i kosz pełen kaw i herbat, które także wręczyli. Prawda jest taka, że każda babcia i dziadzio ucieszą się z pamięci wnuków o nich i z kolejnych możliwości spędzenia wspólnego czasu.

    Leave a comment:


  • okrysia70
    replied
    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

    Napisane przez iamklaudka Pokaż wiadomość
    A może fotoalbum?

    Też mi się wydaje, że to super pomysł. Każda babcia lubi sobie często powspominać jakie ma wspaniałe wnuki bądź pochwalić się sąsiadkom . Na Albumyfoto są fajne propozycje

    Leave a comment:

       
Working...
X