Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Ciąża i poród
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Ciąża i poród Pytania, rozmowy, wątpliwości - wszystko wokół ciąży

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-11-2008, 19:20
graza2008 graza2008 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
graza2008.polki.pl

Miasto: Gdańsk
Wink

Powiem wam dziewczyny że wszystkie imionka są super a czytałyście o znaczeniu imion, bo ja myśle że imie mówi bardzo wiele o człowieku a wy co o tym myślicie
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2008, 19:31
renata29115 renata29115 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
renata29115.polki.pl

Red face

Witam. Ja mam termin na 7 stycznia. Jak na razie wg usg będzie dziewczynka.To moje pierwsze dziecko. Też bym chciala, żeby urodziła się w styczniu- a jak bedzie zobaczymy. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2008, 19:43
kala8's Avatar
kala8 kala8 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kala8.polki.pl

Domyślnie

ja już wiem że to dziewczynka, bo byłam na usg w 17 tyg i lekarz nam powiedział, teraz czekam na usg połówkowe za 2 tygodnie, a co do imion to mam trzy i nie wiem na które sie zdecydujemy tzn Pola, Nadia lub Oliwia
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2008, 19:50
Anecia4's Avatar
Anecia4 Anecia4 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Anecia4.polki.pl

Domyślnie

A ja dziś bylam w szpitalu.Trochę się wczoraj przeforsowałamChcemy z mężem wprowadzić się przed urodzeniem Rafałka do naszego domku.No i wiadomo trochę pracy jest.Wydawało mi się,że energia mnie rozpiera więc sobie troszkę popracowałam.W sumie to nie ciężkie aż tak robótki,ale niestety nie na ten okres ciąży.
Na szczęście to nic grożnego, jak się okazało nadwyrężyłam sobie lewe biodro.Więc teraz tylko wypoczywanie i leniuchowanie mi zostało.Ale jak to wprowadzić w życie skoro tyle pracy jest
W avatarze widać stópki Rafałka,tak super nimi wierzgaMałe stópki,ale za to jakie silne.
Pozdrawiam wszystkie stycznióweczki
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2008, 19:57
jablonka81 jablonka81 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
jablonka81.polki.pl

Domyślnie

Masz rację , Ja staram się wybrać ładne imię , ale taki żeby też pasowało do nazwiska , a po za tym , imiona które wybrałam powyżej są mi znane i wiem jak osoby o tych imionach się zachowywuja i jakimi są ludzmi .Moze się mylą ,ale uważam że znaki zodjaku też mają tu coś do charakteru człowieka
graza2008 - Laura bardzo mi się podoba
Pinka512 - Nadia też fajnie brzmi
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2008, 19:59
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
jablonka81.polki.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał kala Zobacz post
ja już wiem że to dziewczynka, bo byłam na usg w 17 tyg i lekarz nam powiedział, teraz czekam na usg połówkowe za 2 tygodnie, a co do imion to mam trzy i nie wiem na które sie zdecydujemy tzn Pola, Nadia lub Oliwia
oj chyba Oliwcia jest najsłodsze choć Pola też ma coś w sobie
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2008, 20:23
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
graza2008.polki.pl

Domyślnie

Kala mi też Oliwcia bardziej sie podoba <lol>
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2008, 21:29
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
jablonka81.polki.pl

Domyślnie

graza2008;
Ja mam termin na 26 kwietnia , na 70% będzie chłopiec byłam na 3D: [/QUO

Hej Hej zapytam z ciekawości . Ile kosztuje 3D i jak wygląda dzidiuś na takim badaniu , ja chodzę zawsze na takie zwykłe , dla tego pytam ?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-11-2008, 10:08
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
graza2008.polki.pl

Thumbs up

jablonka81 powiem tobie że jest to naprawde wspaniałe przeżycie i całkowicie inne jest to usg ja byłam w 15 tyg i mam pamiątke bo nagrane jest to wszystko na płyte dvd więc jak mam zły dzień to puszczam sobie poprawiacz nastroju . Dokładnie widać buziaka i tak fajnie w kolorkach sie ogląda jak dzidzka sie rusza,mam nawet na tej płytce nagrane bicie serducha dzidzi polecam - niestety cena nie była zbyt niska bo za to usg z płytką zapłaciłam 250 zł zdziwiłam sie strasznie ceną ale było warto . Po przywiezieniu płyty do domu to miałam całe pielgrzymki do oglądania dzidzki .
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-11-2008, 11:09
madzik291's Avatar
madzik291 madzik291 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
madzik291.polki.pl

Miasto: Łódż
Zdjęcia: 6
Domyślnie

Witam,my z męzem wybraliśmy po dwa imiona,dla dziewczynki-Julia lub Oliwia a dla chłopca Kacper lub Adrian.Niestety jeszcze nie znamy plci...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania