Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaka lampa do salonu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Jaka lampa do salonu?

    Polecam zajrzeć tutaj xxx. Można poszukać ciekawych inspiracji i wybrać coś wyjątkowego.
    Last edited by disne; 18-06-2020, 12:40. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Jaka lampa do salonu?

      A może by tak sympatyczne oprawy oświetleniowe AIM, które wyglądem przypominają nieco xxx, ale nie stojące, lecz zawieszone w pozornym bezładzie na suficie. Mamy możliwość dowolnego „dostrajania” ułożenia poszczególnych lamp (a także dokładania kolejnych elementów) w taki sposób, aby jak najbardziej współgrały pomieszczeniem. Dobrze się sprawdzi zarówno w sterylnych wnętrzach w stylu minimalistycznym – tworząc kontrast np. w białym salonie lub kuchni – jak i dobrze wkomponuje się we wnętrza nowoczesne, bardziej stonowane i zróżnicowane kolorystycznie.
      Last edited by disne; 18-06-2020, 12:40. Powód: link

      Skomentuj


        #93
        Odp: Jaka lampa do salonu?

        Mi antyki się nie podobają, jeśli chodzi o lampy. Wszystko zależy, jakie wnętrze, ale my zrobiliśmy np oświetlenie ledowe podwieszane. A lampy mamy z ikei, takie bardziej nowoczesne.

        Skomentuj


          #94
          Odp: Jaka lampa do salonu?

          W mieszkaniu mam klasyczne oświetlenie, więc lampy dobrałam w klasycznym, prostym stylu.
          Jak będę urządzać dom to stawiam na nowoczesny wygląd, więc pewnie coś z oświetlenia ledowego u nas zagości.

          Skomentuj


            #95
            Odp: Jaka lampa do salonu?

            Sam zakup ledów początkowo jest dość drogi, nawet byłam przeciwna temu pomysłowi męża, bo naprawdę dużo kasy poszło. Ale obecnie uważam, że to była jedna z najlepszych decyzji. Warto zainwestować.

            Skomentuj


              #96
              Odp: Jaka lampa do salonu?

              A sprawdzałaś lamy sufitowe w sklepie xxx? Gdy remontował dom to kupiłam tutaj większość oświetlenie, oczywiście z żarówkami LED. Ja do salonu wybrałam skromną lampę ponieważ nie chciałam aby dawała zbyt mocne światło.
              Last edited by disne; 18-06-2020, 12:40. Powód: link

              Skomentuj


                #97
                Odp: Jaka lampa do salonu?

                Napisane przez inka_26 Pokaż wiadomość
                wybór lampy to już wybór indywidualny dla każdego z nas, tym bardziej że każdy ma inny wystrój mieszkania i inny gust, ja osobiście lubię proste kalsyczne lampy bez żadnych udziwnień
                No to w takich dzisiaj w sklepach można przebierać jak w ulęgałkach. Ja kupowałam ostatnio na e-agd.pl, to akurat ich oferta jest mi najbliższa. Teraz z resztą proste, minimalistyczne wyposażenie wnętrz jest modne. W tym stylu to szczególnie mi się lampy stylizowane na studyjne podobają

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Jaka lampa do salonu?

                  Ja mam lampę wiszącą w salonie z żarówkami AciveJet i przy drzwiach kinkiet dekoracyjny z OBI

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Jaka lampa do salonu?

                    A ja chcę sobie kupić lampę wiszącą do mojego nowego, industrialnego salonu. Wybrałam już lampę z oferty tego sklepu xxx , bo tutaj bardzo wysokiej jakości lampy. Nie wiem jednak, czy zdecydować się na jedną lampę, czy może na dwie. Jedną na pewno chcę powiesić nad stolikiem kawowym i kompletem wypoczynkowym, żebym miała dobrze oświetloną ta część salonu. W salonie będzie też znajdował się duży stół z krzesłami i zastanawiam się, czy nie powiesić też jednej lampy nad tym stołem. Jak sądzicie?
                    Last edited by disne; 18-06-2020, 12:40. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Jaka lampa do salonu?

                      W przypadku wyboru lampy do salonu polecam poczytać xxx w internecie - niestety rynek oświetleniowy jest duży i ciężko jest dokonać wyboru
                      Last edited by disne; 18-06-2020, 12:41. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jaka lampa do salonu?

                        My mamy szklane kule wiszące na przezroczystych kablach, ze srebrnymi elementami 7 kul dokładnie ładnie nam pasuje do szarego salonu

                        Skomentuj


                          Odp: Jaka lampa do salonu?

                          Jeśli ktoś szuka ciekawych i nietuzinkowych rozwiązań pod kątem oświetlenia to mogę polecić lampy włoskiej marki Casa di Lusso. Znajdziecie je w sklepie internetowym Interior Anatomy xxx. Warto zajrzeć bo prezentują się super.
                          Last edited by disne; 18-06-2020, 12:38. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Jaka lampa do salonu?

                            Moim zdaniem ładniejsze są lampy takie bardziej proste, np. taka: xxx. Wydaje mi się, że lepiej pasują do wystroju salonu, który bardzo często jest przeładowany dodatkami, a do tego jeszcze kupować jakiś fikuśny żyrandol.
                            Last edited by disne; 18-06-2020, 12:39. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Jaka lampa do salonu?

                              Ja takich stojących nie mam, były ale dzieciaki ciągle obalały więc jest tylko sufitowe światło i dwa kinkiety które oświetlają fototapetę, brałam tutaj x na wymiar wyszło świetnie.
                              Last edited by disne; 18-06-2020, 12:39. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Jaka lampa do salonu?

                                Jaką lampę, to zależy komu się podoba. Dla mnie ważniejszy jest nastrój jaki daje taka lampa. Mam starą lampę, ale zmieniłam jej żarówkę na ledową i teraz wygląda wieczorem ślicznie. Mogę polecić stronkę z dobrymi żarówkami xxx
                                Last edited by disne; 18-06-2020, 12:39. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X