Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prezent dla męża

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    prezent dla męża

    A tu pytanie o Tate :P Prezent dla męża na 40 urodziny? Szukam czegoś naprawdę*oryginalnego
  •    
       

    #2
    Odp: prezent dla męża

    Jeśli szukasz naprawdę oryginalnego pomysłu to kup mu voucher do tunelu aerodynamicznego we Wrocławiu. Zapewniam, że tego przeżycia nigdy nie zapomni

    Skomentuj


      #3
      Odp: prezent dla męża

      To jak coś oryginalnego to może taki voucher https://www.al.to/p/353076-szkolenia...i-academy.html ? Voucher zapewnia udział w grupowym szkoleniu z obsługi drona pod okiem specjalistów z Akademii DJI - Fly and Film. Podczas szkoleń specjaliści Akademii DJI łączą i przekazują kursantom wiedzę z zakresu bezpieczeństwa użytkowania sprzętu DJI, różnorodnych technik filmowania i fotografowania oraz specyfiki urządzeń. Myślę, że to naprawdę Ciekawy i oryginalny prezent
      Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

      Skomentuj


        #4
        Odp: prezent dla męża

        A jeżeli mąż jest majsterkowiczem, to https://narzedzia5.pl/prezent-dla-majsterkowicza/

        Skomentuj


          #5
          Odp: prezent dla męża

          Pomysłów na prezent jest naprawdę mnóstwo. Ciężko jednak jest coś doradzić jak się nie zna drugiej osoby i nie wie się,co lubi i co ją interesuje. Takie klasyczne opcje to oczywiście perfumy, koszula, portfel no ale to raczej nic oryginalnego...
          Perfumeria internetowa https://esentire.pl

          Skomentuj


            #6
            Odp: prezent dla męża

            A co mąż lubi? Co mu się podoba? Jakie ma zainteresowania? Po odpowiedzi na te pytania, powinien się pojawić też jakiś pomysł.

            Skomentuj


              #7
              Odp: prezent dla męża

              Witam, mój mąż ćwiczy na siłowni i ogólnie interesuje się sportem. Co sądzicie o zakupieniu mu jakiś suplementów na dzień chłopaka? Czy to dobry pomysł? Mnie ten temat nie interesuje i totalnie sie na tym nie znam, nie wiem,może jest tu ktoś kto mógłby mi doradzić...Jego kolega podesłał mi tę stronkę https://swiatsupli.pl/pl/41-prohormony ale nie powiedział co mam wybrać. No i co sądzicie?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: prezent dla męża

                Myślę, że bardzo dobrym pomysłem na taki prezent może być jakiś elektroniczny gadżet - powerbank, kamerka samochodowa czy też np tablet.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: prezent dla męża

                  Wszystko zależy co kto lubi Ja na przykład wiele razy kupuję drogie alkohole czy też książki o tematyce wojennej.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: prezent dla męża

                    A może zaryzykować jakiś prezent szalony? Skok na bungee czy też lot na paralotni? Musimy tylko się upewnić, czy osoba, którą pragniemy czymś takim obdarować na pewno lubi solidną dawkę adrenaliny...

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: prezent dla męża

                      Też jestem za tego rodzaju prezentami. Dla swojego męża myślę właśnie o takiej przejażdżce Subaru xxx - jego ulubionym samochodem.
                      Last edited by gagatka; 07-01-2021, 17:58. Powód: reklama

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: prezent dla męża

                        dostalem od Żony na ostatnia rocznice kosz podarunkowy xxx i byłem bardzo zadowolony, wszysto to co lubię w dodatku dobrej jakości
                        Last edited by gagatka; 07-01-2021, 17:58. Powód: reklama

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: prezent dla męża

                          Napisane przez dandir Pokaż wiadomość
                          dostalem od Żony na ostatnia rocznice kosz podarunkowy xxx i byłem bardzo zadowolony, wszysto to co lubię w dodatku dobrej jakości
                          bardzo ładne te kosze, będę musiał zamówić Żonie na rocznicę najbliższą
                          poczta kwiatowa xxx też ma takie albo jakieś miśki czy czekoladki można wysłać facetowi
                          Last edited by gagatka; 07-01-2021, 17:57. Powód: reklama

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: prezent dla męża

                            Bardzo ładne te kosze, które wyżej wysłaliście, ale zastanawiam się czy może bardziej praktyczne rzeczy może są lepsze a do tego jakaś ładna ręcznie robiona kartka. Ostatnio znalazłam na stronie xxx takie ładne kartki na Boże Narodzenie i na Dzień Mężczyzny i chyba bym się zdecydowała na coś takiego jeśli chodzi o drobiazg i elektryczna maszynkę do golenia.
                            Last edited by gagatka; 07-01-2021, 17:57. Powód: reklama

                            Skomentuj


                              #15
                              wszystko zależy od stylu i preferencji mężczyzny. Na przykład dobre wskazówki dotyczące prezentów można znaleźć na Barberstyle . Ale tutaj najlepiej polegać na osobistych preferencjach mężczyzny.
                              Last edited by ToddSweeney; 10-01-2021, 15:50.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X