Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie kupić dobrej jakości ręczniki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Gdzie kupić dobrej jakości ręczniki

    Mam problem z zakupem dobrej jakości ręczników. Parę razy kopiłam ręczniki w IKEI jednak okazało się, że nie nadają się do niczego! Później kupiłam dosyć drogie ręczniki jednak nie wchłaniały wody i zostawiały klaczki na ciele. !!!!!! Doradźcie mi gdzie mogę kupić naprawdę dobre ręczniki?
  •    
       

    #2
    Odp: Gdzie kupić dobrej jakości ręczniki

    Kupując ręczniki warto jest zwrócić uwagę na ich gramature. Nie kupuj tych najtańszych cienkich bo co z tego,że zapłacisz niewiele skoro nie będą pochłaniały wody. Jestem zdania,ze lepiej jest zapłacić trochę więcej ale kupić ręczniki porządne ,które będą dobrze się prały i wyglądały i po roku używania i po dwóch latach.
    Swoje zamawiałam w sklepie Black Red White:
    http://www.brw.com.pl/tekstylia/reczniki/

    Mogę je polecić z czystym sumieniem bo są wykonane z dobrego materiału i świetnie chłoną wodę.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Gdzie kupić dobrej jakości ręczniki

      odpowiedź na to pytanie jest trudna bo sklepów jest całe mnóstwo. Ja np. kupowałam ręczniki dla dzieci z postaciami z bajek w sklepie zaira.pl. To na co trzeba zwracać uwagę to czy ręcznik jest wykonany z bawełny i czy jest chłonny w razie wątpliwości dzwońcie do sprzedawcy. ja tak robię i przeważnie zakup jest udany

      Skomentuj


        #4
        Odp: Gdzie kupić dobrej jakości ręczniki

        Ja naciełam się na ręczniki z Jyska. Po pierwszym praniu stały się jak cienka szmata. Koleżanka natomiast kupiła kiedyś z Bonprixa i było podobnie, jej ręczniki w rękach się rospadały.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Gdzie kupić dobrej jakości ręczniki

          Ja kupiłam ostatnio ręczniki w tesco - bo były tanie i wyglądały dobrze. Są bardzo mięciutkie, mają fajny kolor, ale jednak łatwo się wyciągają z nich nitki i kiepsko chłoną wodę. Nie kupiłabym jeszcze raz, chociaż wiedziałam na co się decyduję za tę cenę.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Gdzie kupić dobrej jakości ręczniki

            Ręczniki z ikei są okropne, mało chłoną. A kiedyś kupiłam też dwa to strasznie się mechaciły i wszędzie było futerko z nich, nawet pranie nie pomagało w wysokich temperaturach ani nic, tylko kosz. W tesco kupiłam jeden i jest w porządku. A tak to kupuję na bazarku u takiej zaufanej pani.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Gdzie kupić dobrej jakości ręczniki

              Poszukaj jeszcze ręczników w tej ofercie tekstyliów łazienkowych. Być może przypadną Ci do gustu proponowane przez nich kolory i wzory

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Gdzie kupić dobrej jakości ręczniki

                Sądzę, że w sklepach z wyposażeniem domowym, ewentualnie w internecie, jeżeli nie chce się komuś szukać.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Gdzie kupić dobrej jakości ręczniki

                  Piękne ostatnio kupiłam od górali, haftowane w różyczki.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Gdzie kupić dobrej jakości ręczniki

                    Od 2 lutego w Lidlu będą ręczniki bawełniane. Pasują mi kolorystycznie do łazienki, więc chciałabym kupić kilka sztuk. Stąd moje pytanie, jak oceniacie ręczniki z Lidla: https://www.kupino.pl/gazetki/lidl? Wiem, że kiedyś już były firmy Meradiso. Ktoś ich może używał?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Gdzie kupić dobrej jakości ręczniki

                      Z Ikei to tylko wystarczą na chwilę Ja swoje ręczniki kupiłam na <ciach>Polecam w szczególności te z mieszanki włókna bambusowego i bawełny. Ręczniki świetnie odprowadzają wilgoć i są miękkie w dotyku. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, więc się nie zawiedziesz. Kiedyś też kupowałam ręczniki w JYSK i IKEI albo po kolejnym razie, gdy traciły swój kolor, zrezygnowałam i poszukałam czegoś innego
                      Last edited by morelle_; 04-09-2020, 21:19. Powód: Link

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Gdzie kupić dobrej jakości ręczniki

                        Niestety z ręcznikami łatwo nie jest. Kierując się w wyborze przede wszystkim ceną, można trafić na bubel. Najczęściej dotyczy to "bajkowych" ręczników dla dzieci... Robią je z poliestru. Dla mnie to jest niezrozumiałe, jak można taki materiał dopuścić do sprzedaży i do tego pod nazwą "dla dzieci"... Poliester się nie nadaje ani do produkcji ubrań, ani ręczników. Wilgoci on zupełnie nie wchłania, można się nim trzeć w nieskończoność, a i tak wilgoci nie wchłania. Dobrze się jedynie sprawdza zamiast koca na plaży, na pewno nie do użytku domowego. Dlatego zawsze kupuję ręczniki bawełniane. To tyle w temacie składu. Bardzo lubię ręczniki ze sklepu Antex, naprawdę są jakościowe - bo bawełniane i grube, a takie połączenie rzadko się zdarza i jest drogie. W przypadku tej firmy, są tam tylko takie połączenia, a i cena przyzwoita
                        Last edited by gagatka; 22-09-2020, 11:54. Powód: link

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Gdzie kupić dobrej jakości ręczniki

                          Domownia ma bardzo dobre i cena też niewygórowana za taką jakość a na promocji można naprawdę w dobrej cenie kupic.

                          xxx

                          Mają tam ciekawe zestawy ręcznikow.
                          Sama staram się ręczniki również dopasować kolorystycznie do pomieszczenia. Nie lubię bardzo kolorowych. Ostatnio zamawiałam tam niebieskie.
                          Last edited by gagatka; 22-09-2020, 11:54. Powód: linki
                          http://forum.mamotoja.pl/

                          Skomentuj


                            #14
                            Ja mogę polecić estadi.pl . Kupuję od nich już dosyć długo i ich produkty są naprawdę fajnej jakości, ostatnio kupowałam też zasłony z nadrukiem i jeszcze nigdy nie zawiodłam się co do jakości ich produktów.
                            Last edited by gagatka; 22-09-2020, 11:53. Powód: linki

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X