Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakość ubranek dziecięcych

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Jakość ubranek dziecięcych

    pradip aż z ciekawości zajrzałam na stronkę i spodnie dresowe od 60 zł bluzki z długim rękawem podobnie - tylko jak dla mnie mały wybór i patrzyłam na rzeczy dla niemowlaka bo dla starszaka są odpowiednio droższe, ja w pepco z rzeczy dla Zosi nie kupuje nic bo szkoda zachodu - jakoś lubie robić zakupy w C&A ale tylko na stronie bo w sklepach stacjonarnych jakoś nie wszystko jest

    Skomentuj


      #32
      Odp: Jakość ubranek dziecięcych

      Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
      A jak cenowo?
      Z cenami różnie, ale z tego co ich śledzę to mają promocję co tydzień na inną markę
      Zgadzam się że muszą jeszcze popracować nad ofertą, bo wybór nie jest za duży. Jednak ja zawsze coś tam wynajdę. Dla mojego Jaśka (ma pół roku), kupiłam ostatnio gryzak z śliniakiem i nie wyobrażam sobie już życia bez niego

      Skomentuj


        #33
        Odp: Jakość ubranek dziecięcych

        Nie wszystko przychodzi od razu,z czasem oferta na pewno będzie zdecydowanie większa i bardziej atrakcyjna,wiem to z własnego doświadczenia. Ważne aby jakość ubranek dla dziecka również szła w parze z ceną,to istotna kwestia.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jakość ubranek dziecięcych

          córka jakiś czas temu dostała bluzkę ze sklepu ancymonki.pl i do tej pory jest ona jej ulubioną, ja też jestem zadowolona bo jakość w porządku, można ją prać i prać i nadal wygląda ok. Szew na swoim miejscu, kolor się nie sprał (oczywiście piorę w proszkach do koloru). Z tego co widzę kosztowała ona 30 zł - to naprawdę nie jest dużo zwłaszcza że ciuch służy i służy, pewnie dopóki mała nie wyrośnie.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X