Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak wybrać spacerówkę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Jak wybrać spacerówkę

    Hej, siostra przymierza sie do kupna spacerowki dla 2 latka, ja jej chcialam oddac naszego zappa, ale uparla sie, że chce nowy wozek. stawia na yezz tez od quinny, kieruje sie tym, że jej syn nie spi na spacerach, wiec rozkladane siedzisko jej nie potrzebne i kieruje się rózniez jego niesamowita lekkoscia, czy jestescie w stanie wymienic jakies plusy i minusy tego wozka?

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Jak wybrać spacerówkę

      stella z maxi też jest warta polecenie, jest lekka i ma materiał który przepuszcza powietrze co teraz na upałach jest dużym plusem

      Skomentuj


        #48
        Odp: Jak wybrać spacerówkę

        Napisane przez aga0411 Pokaż wiadomość
        Hej, siostra przymierza sie do kupna spacerowki dla 2 latka, ja jej chcialam oddac naszego zappa, ale uparla sie, że chce nowy wozek. stawia na yezz tez od quinny, kieruje sie tym, że jej syn nie spi na spacerach, wiec rozkladane siedzisko jej nie potrzebne i kieruje się rózniez jego niesamowita lekkoscia, czy jestescie w stanie wymienic jakies plusy i minusy tego wozka?
        Hej Nie mam akurat tego konkretnego modelu z Quinny, tylko inny, ale mysle, ze spacerowki tej marki to swietny wybor Na stronie producentamozna znalezc konkretne opisy kazdego z wozkow

        Skomentuj


          #49
          Odp: Jak wybrać spacerówkę

          Przede wszystkim patrz na wagę, stelaz i kola. Dlatego my wybralismy Murę z Maxi Cosi No i dodatkowym plusem byl fakt, ze otrzymalismy dozywotnia gwarancje na ten wozek

          Skomentuj


            #50
            Odp: Jak wybrać spacerówkę

            waga jest bardzo ważna bo każdy dodatkowy kilogram to obciążenie dla mamy, dlatego stella z maxi to fajna opcja , bardzo lekki

            Skomentuj


              #51
              Odp: Jak wybrać spacerówkę

              przylaczam sie do zdania jogobelki- Quinny to jakosc sama w sobie. Ich spacerowki sa mega lekkie i ciesza sie ogromnym powodzeniem od wielu lat

              Skomentuj


                #52
                Odp: Jak wybrać spacerówkę

                mało czytam na temat stelli , a to taki fajny wózek, leciutki i ma unikalny stelaż

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Jak wybrać spacerówkę

                  Napisane przez maria1992 Pokaż wiadomość
                  A Stellę kupowaliście przez internet czy stacjonarnie?
                  Pytam, bo jestem ciekawa czy widziałaś Stellę na żywo przed zakupem.
                  tak, widzialam na zywo. chcialam sie upewnic czy to na pewno dobry wybor a kupilam online, bo jednak troszke taniej

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Jak wybrać spacerówkę

                    Mogę polecić zgrabną spacerówkę od Recaro składa się ją jedną ręką sklep-tosia.eu/recaro-easylife
                    Last edited by disne; 19-06-2020, 22:08. Powód: link

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Jak wybrać spacerówkę

                      stella też jest funkcjonalna i można ją złożyć, dzięki temu zajmuje bardzo mało miejsca w bagażniku

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Jak wybrać spacerówkę

                        Mi sie wydaje, ze najrozsadniej jest rozwazyc, jaki budzet mozesz przeznaczyc i co jest dla ciebie najwazniejsze w wozku? np. moja siostra mieszka w bloku i dla niej ultra wazna byla niska waga- stanelo na wozku Zapp Xtra z quinny

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Jak wybrać spacerówkę

                          My mamy wózek 3 w 1 BabyMerc. Ogólnie wózek jest świetny. Miał bardzo wygodną i ładną wizualnie gondolę. Córka miała w niej dużo miejsca i swobody do 6 miesiąca. Później zmieniliśmy gondolę na spacerówkę... Też jest OK tylko ma trzy minusy - zajmuje pół bagażnika, córka ma 14 miesięcy i zaczyna na siedząco zahaczać głową o budkę kiedy jest rozłożona, a do tego wózek jest dość ciężki - 9 kg. Nie ma opcji wnoszenia go po schodach w pojedynkę... Zastanawiamy się nad kupnem jakiegoś kompaktowego wózka spacerowego - lekkiego i zajmujacego malo miejsca po zlozeniu tylko nie wiemy czy jest sens, bo mala coraz czesciej protestuje i woli chodzic niz jezdzic...

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Jak wybrać spacerówkę

                            ja jestem stała w uczuciach i mój wybór powtórzyłam bym gdybym nie miałam wózka , w wózkach z maxi znalazlam wszystkie cechy dobrego wózka

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Jak wybrać spacerówkę

                              Jeśli chodzi o spacerówkę to najlepszym wyborem będzie zakup Anex air/x Jest to lekka, kompaktowa spacerówka, która składa się w łatwy i szybki sposób, dzięki czemu przemieszczanie się z nią nie stanowi zadnego problemu

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Jak wybrać spacerówkę

                                Jeśli chodzi o spacerówkę to najlepszym wyborem będzie zakup Anex air/x Jest to lekka, kompaktowa spacerówka, która składa się w łatwy i szybki sposób, dzięki czemu przemieszczanie się z nią nie stanowi zadnego problemu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X