Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie gry komputerowe?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jakie gry komputerowe?

    Pamiętam, że bardzo lubiłam jako mała dziewczynka grać w edukacyjną grę "matma jest super". Zastanawiam się, jaką grę mogłabym teraz kupić chrześniakowi, żeby nie była to strzelanka, wyścigi...




    http://moj-dzikus.blogspot.com/
  •    
       

    #2
    Odp: Jakie gry komputerowe?

    Dla dzieci fajne są gry edukacyjne na portalach z bajkami np cbebies itp.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jakie gry komputerowe?

      Świetna jest seria gier edukacyjnych z Akademii Umysłu. Moje dzieci je uwielbiają Każde z ćwiczeń ma kilka poziomów trudności, dlatego śmiało może w nie grać zarówno 5-latek, jak i 8-latek. Każda część to inna pora roku, w wiosennej edycji dziecko może układać warzywne sudoku, uczyć się matematyki na klockach domina, ćwiczy koncentrację i zdolność logicznego myślenia na zadaniu, w którym trzeba ułożyć jajka ptaków według określonego schematu. Wspaniała zabawa, dziecko spędza miło czas i przy tym uczy się mimowolnie. Moje dzieci zawsze ze sobą rywalizują, kto zdobędzie więcej pucharów

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jakie gry komputerowe?

        Pytanie tylko ile chrześniak ma lat.
        Większość dzieci w wieku wczesnoszkolnym ma tendencje do rozwoju kreatywnego myślenia. Najlepszym sposobem na zadbanie o to są gry i zabawy twórcze jak np Lego, malowanie albo Maincraft na komputer(uwielbiam grać w tą grę z synkiem., szczególnie budować).

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jakie gry komputerowe?

          Jeśli poszukujecie bezpiecznych i edukacyjnych gier dla dzieci, to najlepiej zerknąć sobie tutaj http://bobibobi.pl . Jest ta wiele ciekawych, a przede wszystkim godnych uwagi gier dla dzieci w różnym wieku. Są tam gry na komputer, tablet czy smartfon.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jakie gry komputerowe?

            Ja polecam Gry na Miniclipie. Jak na przeglądarkowe to są bardzo ambitne i wcale nie takie proste.
            windykacja zagraniczna

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jakie gry komputerowe?

              Wszystko zależy w jakim wieku są dzieci. Dla najmłodszych jakieś edukacyjne, np. Socrates, Mały wynalazca, Bolek i Lolek.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jakie gry komputerowe?

                Ja bym jednak odradzał gry komputerowe. Dziecko będzie miało jeszcze czas na to, aby nieco popsuć sobie wzrok - w szkole czy też w pracy. Teraz zdecydowanie lepiej stawiać na jakieś zabawki edukacyjne, np. klocki. Ostatnio z żoną natknęliśmy się na bardzo fajny sklep - https://salonklockow.pl/ i nasze dzieciaki od razu pokochały układanie i budowanie z klocków A i dobrze, bo klocki rozwijają kreatywność, rozwjają strategiczne myślenie, no i przede wszystkim uczą cierpliwości, co na pewno im się przyda

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jakie gry komputerowe?

                  Napisane przez filip-reczek Pokaż wiadomość
                  Ja bym jednak odradzał gry komputerowe. Dziecko będzie miało jeszcze czas na to, aby nieco popsuć sobie wzrok - w szkole czy też w pracy. Teraz zdecydowanie lepiej stawiać na jakieś zabawki edukacyjne, np. klocki. Ostatnio z żoną natknęliśmy się na bardzo fajny sklep - https://salonklockow.pl/ i nasze dzieciaki od razu pokochały układanie i budowanie z klocków A i dobrze, bo klocki rozwijają kreatywność, rozwjają strategiczne myślenie, no i przede wszystkim uczą cierpliwości, co na pewno im się przyda

                  A ja myślę, że gry komputerowe w rozsądnej ilości nie zrobią dzieciom żadnej krzywdy. Bardzo nie lubię demonizowania gier i robienia z nich czegoś złego. Rozrywka jak każda inna. Ważne tylko - szczególnie jeżeli nie znamy się na grach - żeby patrzeć na oznaczenie pegi, czyli te znaczki, które mówią dla graczy w jakim wieku przeznaczona jest gra,

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jakie gry komputerowe?

                    Gry zazwyczaj mają oznaczenia wiekowe i ja bym się tego trzymała.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jakie gry komputerowe?

                      Sama staram sie tego trzymać. Moje dzieci ni spędzają wiele czasu przed komputerem , a jeśli już to grają w te bezpieczne oraz mało agresywne gry. Nie pozwalam im grać w gry, w ktorychjest przemoc. Takie będą mogły sobie właczyć jak będą większe.

                      Jeśli chodzi o mnie to lubię sobie raz na jakiś czas pograć w Counter Strike. Najlepsza strzelanka w jaką kiedykolwiek grałam
                      Jakbyście chciały sobie ściągnać to polecam boost cs - jest tam opcja ściągnięcia sobie gry za darmo.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jakie gry komputerowe?

                        Myślę że gry łamigówki to bardzo rozwijające gierki. Można wybrać różny poziom trudności i doskonalić logiczne myślenie.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jakie gry komputerowe?

                          Napisane przez bertelen Pokaż wiadomość
                          Sama staram sie tego trzymać. Moje dzieci ni spędzają wiele czasu przed komputerem , a jeśli już to grają w te bezpieczne oraz mało agresywne gry. Nie pozwalam im grać w gry, w ktorychjest przemoc. Takie będą mogły sobie właczyć jak będą większe.

                          Jeśli chodzi o mnie to lubię sobie raz na jakiś czas pograć w Counter Strike. .
                          No właśnie A i jeszcze uważam za głupotę nie pozwalać grać dzieciom, a samym grać po nocach, bo i o takich ludziach słyszałam Chociaż jednak najwięksi przeciwnicy gier to Ci, którzy nie mają o nich zielonego pojęcia i tylko podchwytują co ktoś "mądry" w telewizji powiedział.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jakie gry komputerowe?

                            Oj ja bym się poradziła kogoś z empiku. Oni tam na co dzień mają do czynienia z grami komputerowymi i wiedza co jest fajne dla chłopca w danym wieku.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jakie gry komputerowe?

                              Napisane przez testolandia Pokaż wiadomość
                              Oj ja bym się poradziła kogoś z empiku. Oni tam na co dzień mają do czynienia z grami komputerowymi i wiedza co jest fajne dla chłopca w danym wieku.
                              Dokładnie, jak sie nie zna to lepiej zpaytać kogoś kto bedzie potrafił wypowiedzieć się w tym temacie

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X