Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Spacerówka

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Spacerówka

    Dziewczyny w moim poprzednim wątku zastanawiałam się nad kupnem wózka Jane Carrera, ale chyba go nie kupię..
    Napiszcie mi który wózek spacerowy macie i polecacie. bo raz kupiłam spacerówkę i total niewypał
    (dzidzia ma już prawie roczek,mamy wózek mutsy -ale jest duży.)pomoże mi to w wyborze wózka....plisss
    Last edited by froch; 17-12-2008, 10:35.
  •    
       

    #2
    a moze wozek 3w1,gondola,gleboki,spacerowka ?

    Skomentuj


      #3
      wiesz co??dziecko ma już prawie roczek.

      Skomentuj


        #4
        aha,nie pisalas wiec nie wiedzialam

        Skomentuj


          #5
          Froch ja kupiłam wózek taki wielofunkcyjny ale przyznam że jako spacerówka się nie srawdzał bo był cięzki i duży, więc postanowiłąm kupić spacerówkę znalazłam akurat taka na allegro więc wysyłam linka, leciutki i bardzo fajny wózek http://allegro.pl/item505125164_woze...sign_w_wa.html
          Wojtuś 28.11.2007

          Skomentuj


            #6
            chodzi mi po głowie wózek chicco ponee xs.ma duży kosz na zakupy i jest lekki

            Skomentuj


              #7
              FRoch no to kup jaki Ci pasuje, patrzyłam na ten chicco bardzo ładny, ja też mam duży kosz ale jeszcze ładne sa z coneco,wybór masz duży w takich spacerówkach
              Wojtuś 28.11.2007

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                A widziałaś peg perego aria??

                Taki sam jak chicco, ma dodatkowo tackę i uchwyt na kubek dla rodziców.

                Miałam taki przez jakieś dwa miesiące. Dostałam używany i gdyby nie to, że miał coś z kołem nie tak to by pewnie został.

                http://allegro.pl/item489145797_woze...aria_nowy.html

                Ja kupiłam swój wózek od tego sprzedawcy. Wprawdzie to angielska wersja ale nie różni się niczym od kontynentalnej. A cena jaka...

                Skomentuj


                  #9
                  A tak w ogóle jakbym miała teraz kupować , to zdecydowała bym się na taki:

                  http://www.allegro.pl/item507866728_...ina_ct_02.html

                  Chyba jest już ciężko o nowy

                  Aria i ponny nie mają regulowanego podnóża - zresztą jak wiele wózków.

                  Chyba mam jakąś manię na tym punkcie

                  Skomentuj


                    #10
                    wiesz co lola_lu ten chicco cortina całkiem całkiem,tego modelu jeszcze nie widzialam

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      nie wiesz czasem czy oparcie w tej cortinie jest na tyle wysokie,że w miarę wzrostu dziecka głowa nie wystaje??wiesz o co mi chodzi???

                      Skomentuj


                        #12
                        Z tego co pamiętam, to wymiary siedziska takie same jak w enjoy. Czyli moim zdaniem przyzwoite ( jakiś sprzedawca na allegro na pewno pomierzył, trzeba poszukać )

                        A tak żeby z wiekiem głowa nie wystawała to ciężko. Ale budka jest stosunkowo wysoko i to jest puls. Mam zappa ( jako wózek na wojaże ) i tam budka jest nisko,( jak chyba tez w większości bebe confort ) to od razu zmniejsza wzrost do jakiego dziecko się mieści, już używamy bez budy.
                        W ora głowa wystaje mojemu dziecku, ale buda wysoko i jest ok. Jak się rozłoży oparcie też może spokojnie leżeć.

                        Skomentuj


                          #13
                          http://www.allegro.pl/item498436556_...sport_6kg.html tu niby jakaś wielka promocja...
                          ale chyba ten plastik mało wytrzymały..

                          Skomentuj


                            #14
                            graco strasznie sie psuja - tak mi powiedział znajomy sprzedawca wózków
                            bo chciałam kupić, zreszta miałam dla pierwszego syna
                            graco ultima i był w reklamacji (spacerówka - kółko odpadało)
                            teraz przy drugim synu mam chicco s3 trio black
                            i sobie chwalę bo jest lekki i ma super śpiwór na nóżki
                            a nie osłonkę gdzie z każdej strony wieje ( w graco była osłonka)

                            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                            Skomentuj


                              #15
                              wiesz co pinklady?? no nie chciałam pisać że się psują, ale idę kiedyś miastem a kobitka pchała wózek graco i jej kółko na drodze odpadło
                              na to znajoma z którą szłam:" reklama graco w realu" hahahahha

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X