Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krzeselko do karmienia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Krzesełko do karmienia .

    mi się bardzo nie podobają te drewniane i kupiłam takie śliczne z koszem, z pasami, z ceratką do prania "probaby", ale teraz widzę, że ma za dużo elementów i trochę ciężko je utrzymać w czystości, teraz tak sobie myślę, że te proste drewniane chyba są łatwiejsze w utrzymaniu czystości.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Krzesełko do karmienia .

      Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
      Mi koleżanka bardzo poleca Regulowane krzesełka do karmienia takiego typu jak na załączonym obrazku. Strasznie zachwalała.
      My takie mieliśmy kupiliśmy używane, ale rewelacyjnie się sprawdziło, tak wiec polecam, krzesełko rewelacja zarówno do jedzenia jak i malowania kolorowania czy innych zabaw manualnych

      Skomentuj


        #18
        Odp: Krzesełko do karmienia .

        Jeżeli nawet było to krzesełko używane a w dobrym stanie,to nie widze przeszkód,zresztą wiele osób właśnie tak robi. Poza tym u nas takze sprawdziło się regulowane,nie drewniane a zwykłe,wiec polecam.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Krzesełko do karmienia .

          Najlepiej takie, które będzie możliwe do użytkowania przez bardzo długi okres i macie takie - http://mamokupmi.pl/krzeselka-do-kar...by-design.html które sprawdzi się do wieku przedszkolnego - w sensie może rosnąć z maluchem. Po prostu dzięki możliwościom dopasowujecie je do aktualnych parametrów dziecka.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Krzesełko do karmienia .

            My mamy regulowane krzesło do karmienia, ale synek zbyt długo w nim nie siedział. Teraz czeka na kolejne dziecko. Znajoma zakupiła drewniane i bardzo z niego nie była zadowolona i kupiła takie regulowane. Nasze jest bardzo fajne i bardzo łatwo utrzymać go w czystości. Polecam właśnie takie.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Krzesełko do karmienia .

              My mamy krzesełko do karmienia z firmy BabyDesign, takie z któego później robi się stolik i krzesełko osobne dla dziecka. Jestem z niego bardzo zadowolona.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Krzeselko do karmienia

                Również zastanawiam się nad zakupem krzesełka w stylu Stokke. Mój brat ma dla synka i jest rewelacyjne. Jakby kosztowało do 150 zł, to bym się nawet nie zastanawiała

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Krzeselko do karmienia

                  Nam udało sie kupić na allegro takie za 180 zł z przesyłką. W sklepach widziałam je po 300 zł. Wiec dobrze trafiliśmy. Synek długo z niego korzystał. Jest regulowane.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Krzeselko do karmienia

                    ja kupiłam synkowi zwykłe drewniane 2w1 (stolik i krzesło) i córeczka teraz też z niego korzysta. Jest stabilne wygodne i nie musi wcale być firmowe. Dobre do czyszczenia.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Krzeselko do karmienia

                      Uważam, że kupowanie krzesełka np. za 700 zł to przesada. Ale jak kogo na co stać. Mamy taki zwyczajne drewniane, nie kosztowało na pewno więcej niż 150 zł.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Krzeselko do karmienia

                        700 zł- na na takie to nawet nie stać. Trzeba tu wziąć też pod uwagę to że jedne dziecki lubią siedzieć w krzesełeczkach do karmienia a inne nie i może się to okazać niesprawdzony zakup a tu jeszcze tyle kasy wydawać.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Krzeselko do karmienia

                          Wiecie co? My długo zastanawialiśmy się jakie krzesełko kupic córce. Braliśmy pod uwagę różne ceny, ale generalnie założyliśmy, że najrozsądniej będzie wydać ok 200 zł i tego przedziału się trzymaliśmy. Do czasu aż pojechaliśmy do Ikei po mebelki dla córki. Wtedy znaleźliśmy przypadkiem krzesełko, które razem z tacką i poduszeczką kosztowało 69 zł. I kupiliśmy je. Jestesmy z niego bardzo zadowoleni, córka je uwielbia do jedzenia, do czytania, do prób malowania itp itd. Jest łatwe w utrzymaniu czystości, stabilne i bezpieczne, a to najwazniejsze

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Krzeselko do karmienia

                            Ja kupiłam na stronie internetowej www.bubinek.pl krzesełko do karmienia Bistro, Bardzo polecam, dużo dostępnych kolorów, krzesełko jest rewelacyjne! W dodatku bardzo szybko paczka przyszła no i kontakt ze sklepem był bez problemu w razie jakichkolwiek moich pytań. A teraz jeszcze do 22.05 mają darmową przesyłke Polecam!

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Krzeselko do karmienia

                              Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
                              Wiecie co? My długo zastanawialiśmy się jakie krzesełko kupic córce. Braliśmy pod uwagę różne ceny, ale generalnie założyliśmy, że najrozsądniej będzie wydać ok 200 zł i tego przedziału się trzymaliśmy. Do czasu aż pojechaliśmy do Ikei po mebelki dla córki. Wtedy znaleźliśmy przypadkiem krzesełko, które razem z tacką i poduszeczką kosztowało 69 zł. I kupiliśmy je. Jestesmy z niego bardzo zadowoleni, córka je uwielbia do jedzenia, do czytania, do prób malowania itp itd. Jest łatwe w utrzymaniu czystości, stabilne i bezpieczne, a to najwazniejsze
                              Cena nie zawsze oznacza, że to będzie super i dziecko dostanie coś najlepszego co tylko może dostać. ikea w ogóle ma fajne rozwiązania dla dzieci i niedrogie, a wiadomo, że przy dzieciach to nie ma co przesadzać z mebelkami.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Krzeselko do karmienia

                                Ogólnie mebli z ikeii bałabym sie używać, nawet spot reklamowy z udziałem tych mebli zrobili tzn. z ich zagrożeniem dla dzieci...ja mam krzesełko wielofunkcyjne z którego można później zrobić stolik z krzesełkiem- chwale sobie koszt około 200 zł

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X