Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krzeselko do karmienia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Krzeselko do karmienia

    Jakich krzeselek uzywacie?
    Ja posiadam krzeselko fisher price z serii rainforest które polecam
    Jest stabilne, bezpieczne i ma mase przydatnych funkcji tj regulowana wysokosc, odchylane oparcie zdejmowana tacka - cena nie jest niska ale warto
  •    
       

    #2
    Odp: Krzeselko do karmienia

    My dla pierwszego synka mieliśmy zwykłe, drewniane. Drugi synek będzie miał to samo, bo tamto świetnie się sprawdziło

    Skomentuj


      #3
      Odp: Krzeselko do karmienia

      A ja mam Kangurka firmy Arti, rozkłada się na stolik i krzesełko, poza tym jest niedrogi. rownież ma regulację oparcia i nawet pasy bezpieczeństwa

      Skomentuj


        #4
        Odp: Krzeselko do karmienia

        My mamy Fisher Price "Cuda Oceanu" i bardzo sobie chwalimy. Łatwo się przenosi, ma tkaninę w którą nie wsiąka woda i zabawki przy tacce, które są s nią połączone i nie spadną na podłogę
        http://mietussek.blogspot.com/

        "Ty przed Tobą świat, za Tobą ja, a za mną już nikt"




        Skomentuj


          #5
          Odp: Krzeselko do karmienia

          Krzesełka do karmienie to super sprawa. Idealne się sprawdzają nie tylko podczas karmienia, ale także podczas zabaw. Teraz większość modeli posiada pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, rozkładane oparcie i ściągany blat. Można kupić tańsze lub droższe, to zależy ile chcemy przeznaczyć na to pieniędzy.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Krzeselko do karmienia

            Moje drogie mamy z racji tego ze juz troche jestem wiekowa mama i przezyłam juz 3 fascynaje maciezyństwem i zachwycanie się nowosciami powiem krótko- jestem o3x praktyczniejsza,miałam krzesełko do karmienia przy pierwszej dwójce firmy....fajne było bo demontowało się na dole był chodzik a po doczepienia pietra z krzesełkiem wielki mebel do karmienia.
            Z raci remontu i podziału kuchni na pól i zrobienia dodatkowego pokoju -przy Oli nie zdecydowałam sie na dodatkowy sprzęt.Swietnie dała sobie rade z jedzeniem jako 1,5 roczne dziecko. Jadła przy taborecie i siedząc na swoim małym krzesełku.Zasada ta sama ,praktycznie i tanio a bałagan przy jedzeniu....bezcenny!!!!


            Skomentuj


              #7
              Odp: Krzeselko do karmienia

              U mnie miał synek krzesełko od znjaomych ale nie chciał w nim jeść wolał z nami przy stole i tak pozostało, więc czy ja wiem czy warto kupować, nie wiadomo o jakich funkcjach nie wiadomo jakich, szkoda pieniędzy
              Last edited by anijaa; 22-02-2013, 17:15.
              Sałatka ryżowa- Najlepsza z owocami .

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Krzeselko do karmienia

                My właśnie kupiliśmy 2 dni temu zwykłe drewniane. Narazie sprawdza, a mały jest super szczęśliwy.

                Skomentuj


                  #9
                  Krzesełko do karmienia .

                  Hej, czy mogłybyście polecić jakieś ładne i praktyczne krzesełko do karmienia dla mojego synka ?
                  Macie jakieś swoje typy ?
                  Czym kierowałyście się ,przy zakupie krzesełek dla swoich dzieci ? Marką ? Ceną ?

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Krzesełko do karmienia .

                    Witam,

                    polecam drewniane krzesełko Stokke


                    Może ono i drogie, ale u nas świetnie spełniło swoją rolę. Najpierw do karmienie, a teraz młoda korzysta z niego siedząc przy kuchennym stole.
                    Są też poduszeczki, ale może samemu zrobić. Moim zdaniem, najlepsze krzesło, a miałam jeszcze Chicco.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Krzesełko do karmienia .

                      Napisane przez CarolineeL Pokaż wiadomość
                      Hej, czy mogłybyście polecić jakieś ładne i praktyczne krzesełko do karmienia dla mojego synka ?
                      Macie jakieś swoje typy ?
                      Czym kierowałyście się ,przy zakupie krzesełek dla swoich dzieci ? Marką ? Ceną ?
                      Ceną na pewno, nie ma sensu przepłacać - są dzieci, które kategorycznie odmawiają siedzenia w krzesełku podczas jedzenia, nigdy zatem nie wiemy czy nasz szkrab takim uparciuchem nie będzie, potem co prawda możesz wystawić takie prawie nieużywane krzesełko na sprzedaż, ale jak znam życie nie wystawisz go za połowę ceny bo będziesz chciała odzyskać pieniążki a nikt Ci też nie kupi krzesełka tańszego niż nowe o zaledwie np 100zł
                      Miałam zwykłe krzesełko o takiej konstrukcji : http://allegro.pl/krzeselko-do-karmi...083584090.html choć nie tej firmy, baaardzo sobie chwaliłam - używany był nie tylko do jedzenia, regulacja wysokości sprawiała, że po zdemontowaniu blatu można było go dopasować do normalnego stołu, lub przystawić do mniejszego stolika i dziecko sobie malowało. Pasy bezpieczeństwa, regulowane oparcie, łatwe do czyszcenia, możliwość złożenia i postawienia w małym kącie gdzie nie będzie przeszkadzać - ALE nie nadaje się dla dzieci poniżej 6-7 m-cy które kompletnie nie siedzą - mimo, że ma regulację oparcia to kąt i tak jest za ostry by móc w nim karmić maluszka.
                      Drugie krzesełko do CHICCO POLLY - świetne!! : także wysokość regulowana, tacka boczna na miseczkę, oparcie ma trzy poziomy regulacji do prawie całkiem leżącej, do tego regulowany podnóżek i można z niego zrobić leżaczek no i karmić takie maluszki 4-5 m-czne ,
                      jest zgrabne, po złożeniu zajmuje malutko miejsca tak jak ten w/w.
                      Proponuję używkę zakupić w dobrym stanie ja CHICCO kupiłam używane i nie mam zastrzeżeń, jedynie ceratowa tapicerka w miejscu szwu przy pupie się rozeszła, ale to nie jest znaczący defekt, nawet mało to widać a cena z wysyłką to 150zł zamiast prawie 500zł , można kupić w serwisie nową tapicerkę lub krawcowej zlecić uszycie nowej z materiału na wzór starej - to bardzo łatwe bo robiłam sama taka przeróbkę w starym krzesełku. Niestety to wady tych tapicerek ceratowych, we wszystkich modelach nie ważne jakiego producenta.

                      Nie miałam nigdy drewnianego, nie mam porównania, są mamy zadowolone z takowych - ja mając te uważam że te drewniane sa mniej praktyczne ale to takie moje wyłącznie zdanie, na pewno są osoby które i takowe polecą

                      co do tego stokky - pewnie fajne, ale właśnie ta cena pewnie taniej by było zlecić na wzór wykonanie go u stolarza







                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Krzeselko do karmienia

                        ja bardzo goraco polecam krzeselko 2 w1 mozna je pozniej przeksztalcic na krzeselko i stoliczek. sa one drewniane.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Krzesełko do karmienia .

                          GORACO POLECAM TAKIE KRZESELKO 2W1 http://allegro.pl/4b-krzeselko-stoli...099637592.html
                          Przydaje sie gdy maluch jest wiekszy i chce sam siedziec przy stole

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Krzesełko do karmienia .

                            Ja właśnie planuję kupić Takie krzesełko, które można rozłożyć potem na stoliczek i krzesełko. W necie można używane kupić już za 50 zł - on zobaczcie tutaj - fajna sprawa, może uda mi się mniej zniszczone znaleźć.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Krzesełko do karmienia .

                              Mi koleżanka bardzo poleca Regulowane krzesełka do karmienia takiego typu jak na załączonym obrazku. Strasznie zachwalała.
                              Attached Files

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X