Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Butelki dla dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Butelki dla dziecka

    a my używamy butelki *********shake, ma smoczek, który Małemu odpowiada i zauważyłam, że rzadziej ma kolki. Niby napisane było, że jest antykolkowa... jakoś nigdy w to nie wierzyłam, ale chyba to jednak prawda polecam ze swojej strony

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Butelki dla dziecka

      My też używaliśmy butelek Avent, według mnie są bardzo dobre i trwałe. Choć smoczek dość szybko nam pożółkł. Grunt, że dziecku odpowiadają, bo nie wszystkie mogą podpasować.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Butelki dla dziecka

        Ja tam wierzę w ten system antykolkowy. No bo jak wytłumaczyć to, że dziecko płakało mi, podkurczało nóżki a kiedy kupiłam butelkę antykolkową nagle przestało mieć takie napady? Oczywiście przechodziło to stopniowo ale w końcu częstotliwość występowania kolek spadła do zera. Mały ma teraz 4 miesiące i ma się dobrze W przyszłości planuję jeszcze jedno dziecko i od razu zacznę profilaktycznie dawać mleko z butelki antykolkowej. Ciekawe czy sytuacja się powtórzy czy nie

        Skomentuj


          #49
          Odp: Butelki dla dziecka

          Te butelki antykolkowe są bardzo przydatne. Niby gołym okiem nie możan zauważyć że różnią sie od normalnych butelek a jednak różnica jest.
          Dla dziecka warto kupić droższą butelkę która ułatwi mu picie i nie będzie powodować bólu brzuszka

          Skomentuj


            #50
            Odp: Butelki dla dziecka

            Butelki Avent są bardzo dobre. Ostatnio popularna zrobiła się butelka haberman z canpol babies. Ma bardzo pozytywne opinie, na pewno warto spróbować.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Butelki dla dziecka

              My mieliśmy antylkolkową bo jednak słysząc opowiadania koleżanek jak ich dzieci się męczyły, wolałam dmuchać na zimne. U nas sprawdziła się widocznie bo Maluszek nie miał żadnych kolek. Mieliśmy taką z *********shake, co dodatkowo ma sitko zabezpieczające przed grudkami i odpowiedni smoczek. Polecam, bo warto mieć coś takiego w wyprawce dla Malucha.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X