Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chusteczki nawilżające dla dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Chusteczki nawilżające dla dziecka

    Regularne stosowanie chusteczek zaczęło się, gdy syn już chodził, a jeszcze robił w pieluszkę (miał 14 miesięcy). I było nam obojętne jakiej są firmy. Czasem trafiały się beznadziejne, ale i tak je po prostu zużywaliśmy.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Chusteczki nawilżające dla dziecka

      J stosuje chusteczki z Pampersa,choć mam też z dady bo dostałam. Zobaczymy czy sie sprawdzą.




      Skomentuj


        #33
        Odp: Chusteczki nawilżające dla dziecka

        Ja używam pieluszek Happy. Mój prawie 11-miesięczny synek nosi rozmiar 4, a starszy 2-letni nosi już 6 Jestem z nich zadowolona A jeżeli chodzi o chusteczki nawilżane to używam Fitti z Biedronki. Uważam, że jak na tak niską cenę to są bardzo dobre


        Skomentuj


          #34
          Odp: Chusteczki nawilżające dla dziecka

          Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
          Ja używam pieluszek Happy. Mój prawie 11-miesięczny synek nosi rozmiar 4, a starszy 2-letni nosi już 6 Jestem z nich zadowolona A jeżeli chodzi o chusteczki nawilżane to używam Fitti z Biedronki. Uważam, że jak na tak niską cenę to są bardzo dobre
          u mnie Happy się nie sprawdziły dostałam je w prezencie i nie podeszły nam, pampersy sprawdziły się do jakiegoś 2 miesiąca, potem były dada do roku, potem babydream - do 2 lat, teraz na nockę używamy pants pamersa i się sprawdzają w dzień jesteśmy bez pieluchy , a chusteczki zostaną z nami na długo zapewne bo to wynalazek o ogromnej ilości zastosowań - teraz używam Kindii bo wychodzą cenowo dobrze w rossmanie i sprawdzają się dobrze

          Skomentuj


            #35
            Odp: Chusteczki nawilżające dla dziecka

            A ja mam pozytywną opinię na temat chusteczek nawilżających Happy, sprawdziły się i dodatkowym plusem jest oczywiście ich cena, w porównaniu do konkurencji wychodzą bardzo korzystnie.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Chusteczki nawilżające dla dziecka

              Moim zdaniem niezłe są też te chusteczki nawilżane. Są bez alkoholu, parabenów i innych sztucznych składników, tylko naturalne rzeczy Według mnie są nawet lepsze niż Pampers A co ważne - produkt jest z Polski
              Cisza nie istnieje.Gdzie nie ma próżni, czyli wszędzie tam, gdzie można oddychać i jest ruch, nie ma ciszy.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Chusteczki nawilżające dla dziecka

                My ostatnio wyprobowalismy bawełniane chusteczki z Rossmanna Tami no i... Jestem rozczarowana, bo za tą cenę spodziewałam się czegoś super, a okazały się odpowiednikiem Huggies. Sztywne, twarde, bardzo mokre. Generalnie bardzo słabe, Nie dla nas.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Chusteczki nawilżające dla dziecka

                  Napisane przez kacikskrzata Pokaż wiadomość
                  A ja mam pozytywną opinię na temat chusteczek nawilżających Happy, sprawdziły się i dodatkowym plusem jest oczywiście ich cena, w porównaniu do konkurencji wychodzą bardzo korzystnie.
                  Kacikskrzata ja również lubię chusteczki nawilżane Happy. Kupuję je w sklepie internetowym blizejciebie. Trafiłam ostatnio na super promocję. Kupiłam 7 paczek pampersów dla starszego synka i dostałam 8 paczek chusteczek Happy gratis. W dodatku od 115 zł wysyłka jest gratis


                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Chusteczki nawilżające dla dziecka

                    Akurat jeżeli chodzi o chusteczki nawilżające dla dziecka, to mamy szeroki wybór kilku firm jak Nivea, Pampers czy Dady- które osobiście polecam, ponieważ nie są drogie a dosyć skuteczne.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X