Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

gdzie kupić bezpieczny wózek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    gdzie kupić bezpieczny wózek?

    może znacie dobrego producenta wózków dziecięcych. Poszę o jakieś namiary na sprawdzone firmy. Pozdrawiam
  •    
       

    #2
    Napisane przez koniczynka Pokaż wiadomość
    może znacie dobrego producenta wózków dziecięcych. Poszę o jakieś namiary na sprawdzone firmy. Pozdrawiam
    witam, jest kilka sprawdzonych firm, więc teraz kwestia tego czy cena gra jakąś rolę.

    xxx
    możesz zobaczyć czy coś z tych produktów Ci się spodobało. Jedo jest w bardzo dobrej cenie i polecam ten produkt, implast czy coneco, jeśli chodzi o gondolę to mają ją bardzo małą, jeśli dzidziuś będzie musiał w niej jeździć zimą, w kombinezonie i okryty, będzie miał bardzo ciasno, takie moje uwagi, rodziłam młodszą córeczkę w styczniu więc doświadczyłam sama tego problemu. pozdrawiam
    Last edited by disne; 18-08-2020, 18:42. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      To zależy czego oczekujesz.
      Czy ma to być wózek, który dobrze sprawuje się na wertepach,
      czy raczej w stylu miejskim.
      I jaką kwotę chcesz na niego przeznaczyć

      Nicola wózek z dużymi pompowanymi kołami a zarazem lekki
      chyba nie jest do kupienia, przynajmniej ja z takim się nie spotkałam

      Mnie na przykład bardzo podoba się Mutsy ale niestety nie stać mnie
      było na taki wózek (ale dla drugiego dzieciaczka już sobie taki sprawię)
      Poza tym mnie się podobają wózki o klasycznym wyglądzie. Chciałam
      pompowane koła bo raczej po lesie jeździmy (więc wszystkie Chicco,
      i te o nowoczesnym wyglądzie odpadły)

      Więc jeśli chcesz zainwestować w wózek to polecam Mutsy, Inglesina
      PegPerego i BebeCar.
      Ale jeśli nie zależy Ci na tak drogim to np Roan jest fajny (bo właśnie
      klasyczne) a najlepiej przeglądnij sobie allegro

      Skomentuj


        #4
        Roan owszem, ale jest np znacznie drozszy od Jedo, ktory ma rowniez duze i pompowane kola, do wyboru jest tez zawieszenie no i cena niecale 900 zl za duza gondole i spacerowke, mozna tez montowac fotelik np delti grillo.
        Nicola, masz racje ze trzeba wziasc pod uwage gdzie bedziemy z niego korzystac i zwracac uwage na skladanie, kiedy mielismy mniejsze auto byl dodatkowy problem z zapakowaniem wozka.

        Skomentuj


          #5
          nicola przecież nie zarzucam Ci, że coś polecasz
          czy odradzasz
          Chciałam się dowiedzieć który wózek lekki, bym wiedziała
          na przyszłość.
          No wiesz 14 kg + np 6 kg dziecka daje 20 kg ( i to na
          początek)
          Ja też mam takiego kolosa i jak przychodzi mi go sama znieść
          czy wnieść na 2 piętro to ja sobie nie radzę. Ale wiem, że
          wszystkie wózki tego typu są tak ciężkie.

          Skomentuj


            #6
            no to możesz przebierać w wielu ofertach, ale musisz trochę zawęzić pole, pomyśleć gdzie i w jakich miejscach bywasz, może nie waga, ale wymiary będą ważne, cena, czy gra jakąś rolę, czy płaci np dziadek podpowiedz coś, to postaramy się polecić jakieś konkretne modele.

            Skomentuj


              #7
              Roan Kortina kosztuje z wysylka ok 850 zl i w sumie niczym nie odbiega od Roana Marity. Ja osoboscie polecam ten wozek - sprawdzil sie nam rewelacyjnie.

              Pomysl tez czy nie warto odupic wozka z tych drozszych modeli.
              My kupilismy nowego Roana za 700 zl ( trafilismy na promocje ) i gdy maly wyrosl z gondolki to spzredalismy go i zainwestowalismy w fajna spacerowke

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                My mamy właśnie Marite sztruksową. Lubię ten wózek, aczkolwiek
                nie był moim wymarzonym Byłby idealny gdyby nie ta waga
                Od Kortiny różni się wyglądem
                Last edited by colleen; 29-10-2008, 13:33.

                Skomentuj


                  #9
                  Marita ma ten dol czarny i chyba w gondoli ruchomy zaglowek prawda ? Ale ogolnie sa w wygladzie wrecz identyczne. No i mnie sie podobaja bo sa klasyczne J amialam ten w kwiatki

                  Skomentuj


                    #10
                    Antalis tak dokładnie ruchomy zagłówek, ale powiem szerze, że
                    nie użyłam ani razu. Przesadziłam syna do spacerówki, bo akurat
                    ciepło było. Jak chcialam wykorzystać to Julcio jeszcze siedzieć nie
                    umiał i zjeżdżał w dół
                    Troszkę sie różnią gondolą bo spacerówki są takie same. No
                    i okryciem w gondoli.
                    A napisz proszę, czy buda też jest w Kortinie przypinana do
                    oparcia z tyłu ?? To mi sie trochę nie podoba. Ale nawet nie wiem
                    jak to jest rozwiązane w innych wózkach.
                    No własnie mnie się też Roan podoba ze względu na jego klasyczny
                    wygląd

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Ja mam chicco s3 trio black kupiony w marcu - gondola, fotelik,spacerówka, 3kołowy. jest super, fotelik zakładany na ramę, śpiwór na polarze do spacerówki, daszek przy gondoli, gondola z podnoszonym oparciem. Jedyny minus, latem przy gondoli nie doczepisz żadnej parasolki polskiego producenta, a Chicco nie robi. Cena 2499, ale teraz baby-maxx sklep na allegro ma za 1720 i wszystko pokazane, zobacz sobie.
                      aha, gondola jest dość wąska i mała, widziałam większe w innych wózkach.
                      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                      Skomentuj


                        #12
                        witam!
                        my kupiliśmy wózek na allegro, bo było taniej o 400 zł, wcześniej weszłam na stronę internetową producenta i poczytałam, posprawdzałam stwierdziłam, że to wózek idealny dla nas i kupiliśmy
                        jeździmy wózkiem mikrus alu sprint, ma taki stelaż jak mutsy, tylna oś skrętna, ale jest trzy razy tańszy, no i polski, nie chiński, ja właśnie taki chciałam, klasyczny na pompowanych kołach z dużą gondolą (dł 86cm), możliwością wczepienia fotelika samochodowego na nasze dziurawe drogi i chodniki super może jestem złośliwa, ale jak patrzę na kobitki, które męczą się tymi wózeczkami z małymi kółkami albo trójkołowcami to współczuję, nam jeździ się wygodnie i przyjemnie
                        pozdrawiam

                        Skomentuj


                          #13
                          Aninka nie obraź się ale mi się moim trójkołowcem jeździ super więc skąd to współczucie. uważam że nie ważne ile kół tylko jakie. oczywiście najlepsze duże i pompowane na nasze cudowne chodniki.
                          miałam przy pierwszym synu 4 kołowy graco ultima i nie widze różnicy.
                          Wózki w necie sa wiele tańsze to nie podlega dyskusji ale mozna by najpierw pójść do sklepu zobaczyc, przymierzyć i sprawdzić co jak działa. Każdy zwraca uwage na co innego. Są ludzie którzy zachwycą się np. wózkeim retro Inglesiny za 3500 tysiąca( wiem, pracuję w Smyku), inny powie że to stare kino. ale ludzie to kupują . gusta są różne .
                          Last edited by pinklady; 16-11-2008, 01:24.
                          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                          Skomentuj


                            #14
                            Moja kuzynka ma trójkołowca i zgadzam się z Aninką - tragedia
                            Prowadzi się okropnie z tym kołem na przodzie
                            A i dodatkowo to dziecko siedzi jak na wyrzutni (no niestety w
                            tych wózkach są takie siedziska).
                            A małe koła w wózkach typu Chicco ?? Jak widzę jak dzieci się
                            trzęsą na wertepach to aż mi żal się robi

                            Aninka stelaż to i faktycznie bardzo podobny, ale nic poza tym
                            Mimo wszystko Mutsy to moje marzenie

                            pinklady a mnie się wózki retro bardzo podobają Ale
                            cena ...

                            Skomentuj


                              #15
                              colleen ja mam Chicco ale na DUŻYCH kołach i szerokie siedzisko, ale nie ważne każdy kupuje to co mu sie podoba i na co ma pieniądze.
                              to retro stanowczo ma za dużą cenę
                              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X