Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

gdzie kupić bezpieczny wózek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

    Ja mam wózek Jedo i jestem bardzo zadowolona, oglądałam parasoli BabyDesign ale szczerze mówiąc moim zdaniem jakoś była bardzo kiepska

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

      My wybraliśmy xxx i jesteśmy bardzo zadowoleni, zajrzyjcie na stronę i poczytajcie
      Last edited by disne; 18-08-2020, 17:40. Powód: link

      Skomentuj


        #48
        Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

        ...a co masz na myśli bezpieczny wózek ? teraz wszystkie wózki mają pasy i są tak samo bezpieczne, możesz co najwyżej rozważać aspekt wstrząsów i ich wpływów na kręgosłup maluszka. Tu ważne są koła gumowe (nie do końca napompowane) i amortyzatory (if ;p )

        Skomentuj


          #49
          Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

          Sporo wózków poczatkowo przegladaliśmy w necie również cena była ustalona jaką mozemy przeznaczyć, dlatego też był to jakiś wyznacznik, jak już się zdecydowaliśmy na konkretny model szukaliśmy wózka gdzie mozna go zobaczyć i ewentualnie kupić po okazyjnej cenie.

          Skomentuj


            #50
            Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

            Ja najpierw zrobiłam rozeznanie wsród koleżanek, co mają, czym im się dobrze wozi dzieci, popatrzyłam co mi sie podoba, i co dla mnie ważne jest przy wyborze wózka, padło na kilka modeli, potem przeglądałam opinie w necie, potem ceny w necie i odpadło większość modeli, w efekcie koncowym wybór padł na quinny, model zapp xtra, a na samym koncu kupiłam go w sklepie stacjonarnym :P
            była minimalna różnica w cenie, a miałam go od razu

            Skomentuj


              #51
              Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

              ehh a my mamy taki niewygodny wózek, tzn to siedisko jest takie płytkie, ja na nieszczęście zamawiałam przez internet i nie było mozliwości przymierzenia dziecka, teraz mam juz nauczkę na przyszłość, a wóżka i tak mało uzywamy bo mała woli chadzać pieszo

              Skomentuj


                #52
                Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

                Na początek poszukajcie w sklepach internetowych gdzie faktycznie znajdziecie szeroki wybór i niższe ceny,a poza tym też kwestia budżetu,jestem zdania ze warto dopłacić a wybrać dobry,solidny wózek który zapewni naszemu dziecko bezpieczeństwo oraz wygodę. Może któryś z wózków Xlander?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

                  Aktualnie również jestem na etapie wybierania wózka - spacerówki i na pewno skorzystam z waszych rad dziewczyny.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

                    A co myślicie na temat wózków od Paradise Baby? Tutaj ich strona internetowa - xxx. Szukam bezpiecznego i wygodnego wózka dla mojej córeczki, niedługo poród, dlatego chciałabym jak najszybciej skompletować całą wyprawkę. Na stronie tego producenta znalazłam kilka modeli wózków, które według mnie byłyby OK, na pewno będę chciała wybrać 3w1, bo potrzebuję gondoli, spacerówki i fotelika samochodowego. Z góry dziękuję za wszelkie opinie
                    Last edited by disne; 18-08-2020, 17:36. Powód: link

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

                      JA teraz stoję przed wyborem spacerówki bo ta z kompletu 2w1 średnio mi pasuje. Na electro.pl widziałam duży wybór i w oko wpadła mi Baby Jogger City Mini. Wygląda na całkiem porządny i fajny wózek. Chyba go w końcu zamówię.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

                        wózek to trzeba przetestować na żywo, ja bym tam przez internet nie kupowała.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

                          Według mnie najlepiej poszukać używanego na portalach typu olx, gumtree. Nie ma sensu wydawać tak dużo pieniędzy na nowy.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

                            Super propozycje niezłych sklepów internetowych, dzięki za porady !

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

                              Akurat jeżeli chodzi o bezpieczny i wygodny wózek dla naszego dziecka, to moim zdaniem warto poszukać w dobrych sklepach internetowych, gdzie teraz wiosną nie zabraknie ciekawych promocji i rabatów. Zerknijcie także do nas na Satya.pl

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

                                Wysokie krawężniki faktycznie mogą stanowić problem, dlatego trzeba wybierać wózki z miękkimi amortyzatorami i z wytrzymałymi pasami bezpieczeństwa. Ja mam model Barletta Adamex - jest zwrotny, posiada podwójną amortyzację, koła są gumowe, poza tym jest lekki, co było bardzo ważne dla mnie, gdyż jestem drobną osobą. Zwróciłam uwagę na jeszcze jedną rzecz, mianowicie gondolę, która ma wentylację, nie każdy wózek jest w nią wyposażony, super sprawa.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X