Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łóżko piętrowe - czy macie jakieś doświadczenie?

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Łóżko piętrowe - czy macie jakieś doświadczenie?

    Dawno temu kiedy miałam jakieś trzy latka spaliśmy z bratem na taki podwójnym łóżku. Pamiętam, że ciągle kłóciliśmy się, kto śpi na górze. Potem rodzice podzielili je na dwa i też było fajnie
    Przebieg ciąży
    Kalendarz ciąży

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Łóżko piętrowe - czy macie jakieś doświadczenie?

      Napisane przez Agacia80 Pokaż wiadomość
      Dawno temu kiedy miałam jakieś trzy latka spaliśmy z bratem na taki podwójnym łóżku. Pamiętam, że ciągle kłóciliśmy się, kto śpi na górze. Potem rodzice podzielili je na dwa i też było fajnie
      podwójne łóżko - masz na myśli piętrowe, czy takie dwupoziomowe, jak wklejałam wyżej? Brat starszy czy młodszy?

      Z tego co czytam i dyskutuję kłótnie o to, kto śpi na górze zdarzają się dość często... Z drugiej strony czytałam też fajne sposoby jak sobie z tym radzić. Myślę, że wszystko jest do ogarnięcia.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Łóżko piętrowe - czy macie jakieś doświadczenie?

        Napisane przez leniwiec Pokaż wiadomość
        Przeglądając internet i tematy o łóżkach piętrowych takie obawy nie są odosobnione.

        Z jednej strony uspokajają mnie słowa producenta na temat: bezpieczeństwa łóżek piętrowych, ale z drugiej strony rozumiem zatroskanych rodziców.

        Najlepszym dowodem na to, że obawy takie sa dość popularne są takie na przykład modele łóżek dwu poziomowych:


        Super łóżko, nie wiedziałam że takie robią. To idealne wręcz rozwiązanie dla mnie.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Łóżko piętrowe - czy macie jakieś doświadczenie?

          robia i takie i takie troche wyzsze, rozne rozniaste, jednak trzeba sprawdzic czy mozna ta "szuflade" do spania calkiem wysunac, bo jak nie to z gornego jedno po drugim bedzie przelazic zeby siku isc zrobic, wstac... ja wlasnie mam zagwostke czy stawiac antresole ze zdejmowana drabinka dla starszaka(dol narazie w lozeczku niemowlecym, a potem fotel rozkladany/qamerykanka) czy odczekac jeszcze i cos tego typu (mam w piwnicy rame od takiego firmy DĄB,) ech... te dylematy ...

          jeszcze dobrym rozwiazaniem jest klasyczny półko-tapczan, sa przerozmne modele, a po zlozeniu miejsce do zabawy

          Skomentuj


            #20
            Odp: Łóżko piętrowe - czy macie jakieś doświadczenie?

            witam to że dziecko może spaść z łóżka takie obawy ma każda matka, ja w domu mam także takie łóżko ,nadają się one dla dzieci od 5lat .

            Skomentuj


              #21
              Odp: Łóżko piętrowe - czy macie jakieś doświadczenie?

              od miesiąca użytkujemy piętrowe łóżko, też miałam obawy ale wybrałam łóżko z wysoką barierką na górze, tam śpi córka(5,5lat) a niespełna 3-letni synek śpi na dole i jest ok

              Skomentuj


                #22
                Odp: Łóżko piętrowe - czy macie jakieś doświadczenie?

                Moje dzieci od pól roku śpią na piętrowym,z początku się bałam, ale szybko oboje opanowali wchodzenie i schodzenie z łóżka z góry, teraz wiem że to fajna sprawa tym bardziej ze dzieci mają mały pokój i jakosć z tym łóżkiem więcej miejsca na zabawki i zabawę się zrobilo
                Doriaś ur.17.03.2008




                Tristaś ur. 11.03.2010

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Łóżko piętrowe - czy macie jakieś doświadczenie?

                  Napisane przez leniwiec Pokaż wiadomość
                  Pamiętasz, ile płaciłaś za to łóżko?

                  ja zastanawiam się jeszcze nad takim rozwiązaniem:



                  łóżko piętrowe dla 3 osób. Jak ktoś przyjedzie do dzieciaków, będzie mógł zostać na noc Poza tym spodobało się nam jakoś..
                  Moje starsze dzieci mają takie






                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Łóżko piętrowe - czy macie jakieś doświadczenie?

                    super zdjęcia
                    Last edited by kathea; 02-08-2012, 16:56.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Łóżko piętrowe - czy macie jakieś doświadczenie?

                      Łóżko piętrowe dla takich małych chłopców to świetna sprawa. Duży na górze, a mały ze względu na to, że pewnie jeszcze przychodzi do rodziców na dole . U mnie tak jest (również mam dwóch synów 8 lat i 3 latka), dodatkowo każdy z nich ma swoja przestrzeń. Starszy na górze ma swoje tajemnice, a młodszy na dole zabawki Koniecznie musisz przeczytać ten artykuł http://www.mamazone.pl/artykuly/mama/dom/2013/wymarzony-pokoj-dzieciecy.aspx , od razu masz informację na temat piętrowych łóżek

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Łóżko piętrowe - czy macie jakieś doświadczenie?

                        teraz jest bardzo dużo wygodnych rozwiązań jeśli chodzi o zagospodarowanie przestrzeni
                        http://interbeds.pl/

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Łóżko piętrowe - czy macie jakieś doświadczenie?

                          Zgadza się,a bez wątpienie łóżko piętrowe należy do jednego z takich rozwiązań więc także polecam. Jest bezpieczne i stabilne,nie ma żadnej obawy że może stać się coś złego.


                          www.BabyBest.pl

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Łóżko piętrowe - czy macie jakieś doświadczenie?

                            Znajoma mi poleciła firmę Agata Meble, bo wcześniej miała okazję już z nimi współpracować i cieszę się, że jej zaufałam - to łóżko było strzałem w dziesiątkę. Nie podoba mi się byle co, dlatego cieszę się, że w końcu trafiłam na coś wartego mojej uwagi.
                            Mineło już trochę od czasu zakupu łóżka i spisuje się rewelacyjnie! Taką firmę warto polecać link dla zainteresowanych: http://www.agatameble.pl/produkty/szukaj/-/lozka

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Łóżko piętrowe - czy macie jakieś doświadczenie?

                              łóżka piętrowe teraz są prześliczne dla maluchów: zamki , domki, zwierzaki, ech, wyglądają ślicznie, ale ja bym się bała dla 4 ro latka, maluch siostry spadł., także ja takiego nie kupie.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Łóżko piętrowe - czy macie jakieś doświadczenie?

                                Na forum Castoramy widziałam tematy o łóżkach piętrowych. Niektórzy je nawet sami robią, co wcale nie jest głupim pomysłem. wtedy możesz stworzyć coś, co idealnie wpasuje się do pokoju dziecka.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X