Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łóżko piętrowe - czy macie jakieś doświadczenie?

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • kasiagie88
    replied
    Odp: Łóżko piętrowe - czy macie jakieś doświadczenie?

    fajne są takie łóżeczka, ale ja bym się bała, że któreś z dzieci może spaść.

    Leave a comment:

  •    
       

  • leniwiec
    replied
    Odp: Łóżko piętrowe - czy macie jakieś doświadczenie?

    Pamiętasz, ile płaciłaś za to łóżko?

    ja zastanawiam się jeszcze nad takim rozwiązaniem:



    łóżko piętrowe dla 3 osób. Jak ktoś przyjedzie do dzieciaków, będzie mógł zostać na noc Poza tym spodobało się nam jakoś..

    Leave a comment:


  • majajula
    replied
    Odp: Łóżko piętrowe - czy macie jakieś doświadczenie?

    moje dziewczyny mają łóżko piętrowe z IKEA model KURA

    jest ono szersze od standardowego 200x100
    na dole mamy grubszy materac bo nie ma w nim dolnego stelarza

    ja jestem bardzo zadowolona młodsza śpi na górze 3 lata starsza na dole 9lat i nigdy nikt nie spadł
    a zmiana prześcierdła : zdejmuję cały materac powlekam prześcieradłem i wkładam żaden problem

    Leave a comment:


  • leniwiec
    replied
    Odp: Łóżko piętrowe - czy macie jakieś doświadczenie?

    ostatnio wałkuję temat łóżek piętrowych i coraz bardziej jestem przekonany. Wypatrzyłem kilka na prawdę interesujących modeli w sklepie lozkapietrowe.com ale jakoś nie mogę zdecydować, które mamy wybrać. No i w dalszym ciągu nie pozostaje pytanie: piętrowe czy dwu-poziomowe?

    Leave a comment:


  • milowdomu
    replied
    Odp: Łóżko piętrowe - czy macie jakieś doświadczenie?

    Moim zdaniem zależy od dziecka,
    jeśli często w nocy wstaje to mało wygodnie i mało bezpiecznie na górze spać. Mój ojciec sam zbił łóżko piętrowe i z siostrą było super nam spać - raz ja raz ona, generalnie ona bo starsza.
    Wszystko zależy od dziecka i jego ruchliwości.
    Może być też tak, że będzie się po prostu bać i rady nie ma.

    Leave a comment:


  • magdalenakowalska1982
    replied
    Odp: Łóżko piętrowe - czy macie jakieś doświadczenie?

    Napisane przez mamak Pokaż wiadomość
    Najgorsze w piętrowcu jest chyba zmienianie prześcieradła
    trzeba się nieźle nagimnastykować ,i dlatego nigdy bym nie chciała już takiego łóżkaCo do bezpieczeństwa to i tak jest strach, czy akurat dziecko w nocy jak zechce siusiu nie spadnie z drabinki no i nie ma opcji dzieciaki zanim się przyzwyczają to skaczą po łóżku i z łóżka góra dół jak żabki ,szczególnie te młodsze.
    no i właśnie dlatego u nas teraz są rozstawione na dwa

    Leave a comment:


  • mamak
    replied
    Odp: Łóżko piętrowe - czy macie jakieś doświadczenie?

    Najgorsze w piętrowcu jest chyba zmienianie prześcieradła
    trzeba się nieźle nagimnastykować ,i dlatego nigdy bym nie chciała już takiego łóżkaCo do bezpieczeństwa to i tak jest strach, czy akurat dziecko w nocy jak zechce siusiu nie spadnie z drabinki no i nie ma opcji dzieciaki zanim się przyzwyczają to skaczą po łóżku i z łóżka góra dół jak żabki ,szczególnie te młodsze.

    Leave a comment:

  •    
       

  • pieczulka
    replied
    Odp: Łóżko piętrowe - czy macie jakieś doświadczenie?

    ja osobiscie dobrze wspominam pietrowe lóżko, choc byly wojny kto spi u gory

    Leave a comment:


  • magdalenakowalska1982
    replied
    Odp: Łóżko piętrowe - czy macie jakieś doświadczenie?

    Witam, ja też mam dwoje dzieci: 4 i 2 latka. Zakupiliśmy łóżko piętrowe w ubiegłym roku, bo córka wyrosła z łóżeczka, synio nie tak od razu spał na nim, bo był jeszcze za malutki, wybraliśmy model, który można rozstawić na dwa osobne łóżka i tak zrobiliśmy, gdy mały zaczął wspinać się na górę. Baliśmy się, że może spaść. Mąż dokręcił do jednego boczne zabezpieczenia, dzięki czemu, mogliśmy zrezygnować już z łóżeczka i przenieść smyka na dorosłe łóżko. Planujemy postawić jedno na drugim w przyszłym roku, kiedy smyk będzie miał 3 lata, córka w tym wieku doskonale radził sobie ze wspinaniem. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
    W naszym modelu są dodatkowo szuflady na pościel, które wykorzystujemy do przechowywania zabawek. Pozdrawiam.

    Leave a comment:


  • Łóżko piętrowe - czy macie jakieś doświadczenie?

    Witam! Mam dwóch synków w wieku: 9 i 2 latka. Chłopcy mają wspólny pokój i do tej pory dwa spania. Wersalka starszego nadaje się już tylko na złom, w związku z czym musimy mu zakupić coś nowego. I tak sobie właśnie pomyśleliśmy o łóżku piętrowym - dół dla młodszego, góra dla starszaka. Nie ukrywam byłaby to wygoda, bo więcej miejsca w pokoju zgraconym z lekka. Co myślicie o łóżkach piętrowych, czy są bezpieczne? Wszelkie sugestie mile widziane. Pozdrawiam....
       
Working...
X