Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wózki Chicco

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • beatris20
    replied
    Odp: Wózki Chicco

    Mi znajomi też bardzo zachwalali firmę Chico, ale mi od początku nie podpasowała. Foteliki do auta tak , ale wózki gdzieś mi nie lezą tej firmy.
    Aczkolwiek wiem że są z reguły wytrzymałe.

    Leave a comment:

  •    
       

  • jagna87
    replied
    Odp: Wózki Chicco

    Ja również posiadam wózek marki Chicco i jestem z niego zadowolona
    Fakt,że nie jest to tania marka ale mają bardzo solidne produkty tak więc naprawdę ale warto jest się nad nimi zastanowić
    Porównajcie sobie niemniej ceny wszystkich wózków w sieci. Na Najtaniej jest fajny i wygody dział:
    http://najtaniej.co/kategoria/wozki-dzieciece
    Tak więc warto jest sobie zobaczyć i może zdecydujecie się na konkretny model dla siebie !
    Pozdrawiam.

    Leave a comment:


  • Redakcja_MamoToJa.pl
    replied
    Odp: Wózki Chicco

    My również polecamy nowy ekskluzywny wózek Chicco >>>

    Leave a comment:


  • agniecha1793
    replied
    Odp: Wózki Chicco

    jestesmy wierni tej marce nasza spacerowka z chicco jest niezastapiona!

    Leave a comment:


  • majajula
    replied
    ja mam najprostszą wersję chicco enjoy
    zastanawiałam sie nad innymi ale jednak zdecydowałam sie na enjoy ponieważ:
    muszę wnosić wozek na 2 piętro a ta wersja to parasolka a więc jest leciutki
    fajniejszy jest fotelik niż w nowszych wersjach- lepiej wyprofilowany ( nie wiem czemu je w nowych zmienili )
    no i cena rewelacyjna jak na ta firmę
    ja kupiłam na allegro za 1000zł obecnie juz go można dostać za 850zł -900zł
    zobaczymy jak bedzie sprawowac się spacerówka bo jak na razie wożę w gondoli
    a i do tej wersji pasują parasolki - nie ma problemu z ich zamontowaniem

    Leave a comment:


  • ylka29
    replied
    ja dla dziecka kupiłam też wózek chicco4WD TECH.Jest bardzo dobry.Jestem bardzo zadowolona...Gondola super bo jest usztywniona a nie jak w innych wózkach taka miękka i nijaka.Super jako spacerówka,bo osłonka na nóżki naprawdę osłania a nie jak inne tylko udają osłonę na nóżki.Tylko trochę ciężka.Ja nie mam windy w bloku,więc trochę mi ciężko...Ale i tak zostawiłam do następnego dziecka...

    Leave a comment:


  • najeli
    replied
    My tez zdecydowaliśmy się wstepnie na wózek chicco.. Pierwsza wersja to chicco tour 4, ale słyszelismy właśnie o tym samym, co napisał/a "zly ogrodnik". Polecono nam trio Enjoy-poza ceną (praktycznie 2x tańszy), podobno mniej skrzypi i ma lepszy fotelik samochodowy.
    No nic... jeszcze mamy kilka miesięcy na decyzję, więc piszcie prosze jak najwięcej opinii

    Leave a comment:

  •    
       

  • polavica1
    replied
    tez mialam taki wozek i bylam bardzo zadowolona. mial wszystko czego potrzebowalam a najbardziej podobalo mi sie to ze mial bardzo dobrze zrobione zawieszenie i byl doskonaly do kolysania.

    Leave a comment:


  • lola_lu
    replied
    Przestrzegam przed zakupem modelu enjoy.

    Nie wygodne plecy dla dziecka. Ale to chyba dotyczy większości parasolek.

    Zakupiony w firmowym sklepie z końcem gwarancji się rozklekotał.

    Leave a comment:


  • pinklady
    replied
    Ja mam Chicco s3trio black zakupiony w marcu tego roku. Uważam że jest rewelacyjny pod każdym względem! Gondola, fotelik, spacerówka, plecak z przewijakiem, akurat mój jest na 3 kołach.gondola z podnoszonym oparciem jedną ręką, czarna rama, spacerówka z ciepłym śpiworkiem na nóżki na polarze, daszek przeciwsłoneczny. Urodziłam w marcu, do września woziłam synka w gondoli albo zakładałam fotelik na ramę gdy ok.4-5 miesiąca nie chciał leżeć na płasko.teraz mamy spacerówkę. Kup wózek na dużych kołach bo tylko taki sprawdza sie na naszych chodnikach. mój ma regulowane amortyzatory w zależności od wieku dzidzi i powierzchni. Jedyny minus to taki że latem do ramy nie przyczepisz żadnej parasolki polskiego producenta. A Chicco nie robi, mam kumpelę we Włoszech, oni na te wózki zakładaja specjalne daszki ale u nas ich nie ma. W spacerówce nie ma tego problemu bo ma głęboką budę i dodatkowo daszek przeciwsłoneczny. Długo szukałam wózka i wybrzydzałam (a trochę ich obejrzałam, pracuję w Smyku).
    ten jest the best jak dla mnie. Cena 2499 ale na allegro baby-maxx ma go za 1720 zł a jaki jest teraz piękny kolor! zobacz!

    Leave a comment:

  •    
       

  • niezapominajka
    replied
    Właśnie, widzę że temat wyboru dobrego wózka, pomijając już sprawę ceny, to niezła zagwostka. Cholercia, ja też muszę się do tego wreszcie przymierzyć. Niby jeszcze troche czasu mam, ale zanim sie zdecyduje, to pewnie też sporo czasu minie...

    Leave a comment:


  • zły ogrodnik
    replied
    Od stycznia używam Chicco Tour 4. Składa się ze stelaża, gondoli, spacerówki i fotelika 0-13 kg.

    Generalnie jestem z niego bardzo zadowolona. Jest stosunkowo lekki, bardzo zwrotny, ładnie się składa. Zarówno gondola, jak i spacerówka są wygodne dla dziecka i dla rodziców.

    Jak zawsze jest jednak kilka minusów:

    1. źle wyprofilowany fotelik - stare modele Chicco miały dobre foteliki; niestety teraz je udziwniono i to na niekorzyść; fotelik jest za bardzo wygięty i dziecko siedzi w nim zwinięte w pałąk, zamiast być w miarę wyprostowane w pozycji półleżącej; jak dochodzą do tego zimowe ubranka to wszystkie suwaki (żeby nie wiem co robić) wbijają się dziecku w brodę... Dopiero teraz (mój synek ma 7,5 mies + ubranek jest mało) mojemu dziecku jest w miarę wygodnie.

    2. do spacerówki nie można zamontować żadnej dostępnej na polskim rynku (w tym na allegro) parasolki - wózek ten (tak jak i S3) ma bardzo specyficzną ramę; jeżeli już uda się jakkolwiek parasol zamontować to przy składaniu wózka uchwyt od parasolki i tak się zsuwa, a po trzeciej takiej operacji jest zniszczony w taki sposób, że parasolka nadaje się już tylko do kosza...

    3. średnia amortyzacja.

    4. mały rozstaw przednich kółek - są one rozstawione tak wąsko, że nie da się zjechać na 4 kołach żadnym specjalnym podjazdem dla wózków; tyle że spokojnie można się nauczyć zjeżdżać tylko na tylnych

    PODSUMOWUJĄC:

    jestem z wózka zadowolona i zachowam go dla kolejnego dziecka. Na pewno jednak następnemu maluszkowie kupię inny fotelik.

    Leave a comment:


  • kiciamicia
    replied
    Słyszałam, że są OK.

    Leave a comment:


  • papaya
    replied
    Tak, te kolorki są zajefajne... chyba dlatego tak mi się podobają!

    Leave a comment:


  • biało-czarna
    replied
    Moja znajoma kupiła taki wózek dla swojego maluszka i bardzo go sobie chwaliła. Ja teraz chyba od niej go odkupię. Zawsze trochę będzie taniej, a jest w bardzo dobrym stanie i podoba mi się kolorystycznie.

    Leave a comment:

       
Working...
X