Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wózki Chicco

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wózki Chicco

    Mi znajomi też bardzo zachwalali firmę Chico, ale mi od początku nie podpasowała. Foteliki do auta tak , ale wózki gdzieś mi nie lezą tej firmy.
    Aczkolwiek wiem że są z reguły wytrzymałe.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wózki Chicco

      Ja nie mam wózka z tej firmy ale moja siostra miała i mam spacerówkę po jej córce. Skoro wytrzymała tyle lat to myślę, że ta firma jest godna polecenia

      Tu dziewczyny wypowiadają się dość obszernie o tych wózkach:
      http://f.kafeteria.pl/temat/wozek-chicco-p_3676552

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wózki Chicco

        tylko kiedyś wszystko było twardsze, teraz już wszytsko robione na sztukę byle sprzedać i zarobić.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Wózki Chicco

          Zależy też konkretnie o jakim modelu tej firmy piszemy,bo generalnie spotykam się raczej z pozytywnymi opiniami na temat ich wózków. Cenowo też chyba nie przedstawiają się tak źle,prawda?

          Skomentuj


            #20
            Odp: Wózki Chicco

            Napisane przez lululaj_pl Pokaż wiadomość
            Zależy też konkretnie o jakim modelu tej firmy piszemy,bo generalnie spotykam się raczej z pozytywnymi opiniami na temat ich wózków. Cenowo też chyba nie przedstawiają się tak źle,prawda?
            Zależy chyba gdzie dany produkt kupujemy i czy chcemy nowy czy używany a najlepiej iść do sklepu, "obmacać" dany wózek a potem kupić go na aukcji, czasem o połowę taniej

            Skomentuj


              #21
              Odp: Wózki Chicco

              pewnie jak każda matka miałam miliard dylematów przy wyborze wózka, też sie zastanawiałam nad marką chicco ale ostatecznie miałam "przeleżaną" ciążę dlatego zakupem wózka dla zuzi zajął się mój mąż nalatał się po sklepach jak nawidzony :P, bo wielu rozmowach ostatecznie kupił Concord Neo, z którego jestem szalenie zadowolona. Wózeczek jest precyzyjnie wykonany, zwrotny, (wygodny? - chyba tak, nie mam co liczyć na zdanie synka, bo jeszcze nie mówi) bez problemów sie go prowadzi, łatwo składa i jest przyjmny dla oka - czego chcieć więcej? Polcam rodzicom, którzy chcą zainwestwać trochę więcej pieniędzy w wygodę i bezpieczenstwo malucha, by ten przy tym woził się stylowo

              Skomentuj


                #22
                Odp: Wózki Chicco

                A możesz napisać ile kosztował ten model wózka? Bo tak szczerze mówiąc to nie mogę znaleźć opinii na jego temat wiec im więcej szczegółów tym oczywiscie lepiej. Może któraś z Was również go posiada?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Wózki Chicco

                  Również jestem ciekawa opinii o wózkach Chicco. Nie mieliśmy przy pierwszym, a teraz chciałabym zmienić model i może będzie to cicco.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Wózki Chicco

                    ja jestem wierną fanka tej samej marki od lat czyli maxi cosi, wózki zawsze są porządne i bez zbędnych elementów

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Wózki Chicco

                      Też ładny wózeczek mąż wybrał Ja też lubię taką stylistykę i mamy Chicco Urban Plus
                      Mi się bardzo podoba praktyczność tego wózka - że nie trzeba osobno montować gondoli i spacerówki, tylko mogę sobie zmienić wózek z głębokiego w spacerowy lub odwrotnie w kilku ruchach
                      Jak wiem, że szykuje się spanie na spacerze, to mała jest w gondolce jeszcze (ma 7 mcy), ale jak jest pobudzona albo idziemy na spacer po drzemce i jedzonku, to wtedy od razu wkładam ją do opcji "spacerówka"
                      Poza tym jest lekki, zwrotny, do miasta idealny Niektórzy narzekają na kółka, ale ja nie widzę w nich nic do zmian
                      I wchodzi do mojego bagażnika, więc mi bardzo pasuje

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Wózki Chicco

                        O, ja zachorowałam na ten wózek odkąd moja siostra kupiłą dla swojej małej. Do tej pory byłam zadowolona ze swojej Teutonii po starszym synku, ale teraz myślę, że jeśli uda mi się ją sprzedać to kupię Urbana. Super się prowadzi, a najlepsze jest to o czym pisze mama_nisi: jednym ruchem się zmienia z gondolki w spacerówkę, a przy takim dzieciaku który się jeszcze męczy dłuższym siedzeniem to fantastyczna sprawa. Mój synek ma 6 miesięcy i już się denerwuje w gondolce, chce wyglądać na świat, ale tak naprawdę nie siedzi jeszcze tylko zwisa na pasach więc może tak jechać tylko chwilę. Musiałabym montować spacerówkę, wychodzić na chwilę żeby się rozejrzał, wracać do domu, przekładać go do gondolki, montować gondolkę... A z Urbanem wygląda to jak marzenie, same zobaczcie http://www.urbanbychicco.pl/
                        Ehhhh....

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Wózki Chicco

                          wózki firmy Chicco bardzo mi się podobają są atrakcyjne wizualnie i wiele mam które je ma nie narzeka. Ja w sumie nigdy nie prowadziłam żadnego ich wózka także nie wiem jak rzeczywiście jest. Natomiast firma znana i renomowana

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Wózki Chicco

                            Napisane przez czekladka24 Pokaż wiadomość
                            wózki firmy Chicco bardzo mi się podobają są atrakcyjne wizualnie i wiele mam które je ma nie narzeka. Ja w sumie nigdy nie prowadziłam żadnego ich wózka także nie wiem jak rzeczywiście jest. Natomiast firma znana i renomowana

                            To prawda, ja też zazwyczaj wybieram ich produkty, bo mają nie tylko dobre wózki ale i całą wyprawkę dla dzidzi można skomleptować Mi się właśnie w Urban Plus podoba ta szybka zmiana z gondoli na spacerówkę, mamy małe mieszkanie i trzymając osobno to i to zajmowało by to dużo miejsca, a tak jeden wózek i dwie opcje w sumie trzy bo adapter do fotelika też mamy Jeżdzimy i po mieście i w terenie i super się sprawdza I bardzo mi pasuje to, że mogę sobie zmienić design jak mi się ten znudzi bez kupowania nowego wózka

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Wózki Chicco

                              Akurat to czy dany wózek nam się podoba,powinno być wg mnie drugorzędną kwestią,bardziej polecam skupić się na jakości wykonania,wygodzie i bezpieczeństwie- to ma największe znaczenie,chętnie doradzimy ponieważ zajmujemy się tym na co dzień

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Wózki Chicco

                                Ja nie patrzyłam na to, aby wózek był piękny. Miał być lekki, poręczny, dobre koła, a do tego skrętny, koniecznie musiał się składać, a do tego rozmiarowo nie za wielki, żeby bez problemu można było np. wejść do sklepu.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X