Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pierwszy rowerek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pierwszy rowerek


    Planuję zakup pierwszego rowerka dla mojego rocznego Jasia na zbliżające się ciepłe dni. Coś z pedałami, ale i z podstawą na nóżki. W sklepach jeszcze nic nie ma, a na allegro trudno coś ocenić przez szybkę monitora. Nie chcę, żeby rowerek rozpadł się po tygodniu. Czy możecie coś polecić?
  •    
       

    #2
    hmmm..........
    my jeszcze nie mamy rowerka bo misio dopiero rok skończy i nie sądzę aby co najmniej do skończenia półtora roku nauczył się na nim jeździć.
    powiem ci szczerze że te co maja i pedały i podstawki na nóżki to mi sie nie podobają, takie tandetne plastiki, no ale to moje zdanie....

    ja zamierzam kupić rowerek taki jak tu juz dziewczyny doradzały o taki
    http://www.naszedzieci.pl/al/disney/disney01.jpg.

    ale to dopiero jak skończy 2 latka, latem będzie miał 15 miesięcy więc się nie przyda.

    natomiast na roczek kupiłam za namowa dziewczyn tu na forum jeździk chicco podstawkami na nóżi
    o taki
    http://www.allegro.pl/item581130081_...4w1_krako.html

    rozpakujemy go dopiero po roczku więc nie powiem jak się nim jeździ ale wszystkie dziewczyny tu chwalą.
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj


      #3
      ja mam taki tylko różowy
      http://www.allegro.pl/item583972296_..._original.html
      wg producenta jest dla dzieci +18m,ale moja córa chętnie chce być wożona,nie dostaje nóżkami do pedałów.
      rowerek jest piekny,nie taki tandecki jak z jarmarku:/(kwestia gustu)
      polecam

      Skomentuj


        #4
        Ja polecam jeździk, na jakim moje dwuletnie dziecko jeździ od dłuższego czasu. Nie ma pedałów, bo i tak by się nie przydały na tym etapie rozwoju dziecka, ale chodzące dziecko świetnie sobie na nim radzi odpychając się nóżkami. Wierzcie mi, że mój Maluch - samodzielnie - wprost szaleje na takim .

        http://allegro.pl/item592614503_rowe...la_dzieci.html
        1% dla synka mojej koleżanki: www.sebus.pl Pomóżcie jeśli możecie. Dzięki!

        Skomentuj


          #5
          Ja mam ten sam rowerek co Froch, kupiony zresztą dzięki jej radom.
          Jak na razie mała wozi nim lalki, albo ja ją po domku. Ale jak się zrobi cieplej
          i mała będzie ciut większa to będziemy śmigać po dworze
          Wtedy to tylko wiatr we włosach :P
          Last edited by Nusiak; 25-03-2009, 10:53.


          Skomentuj


            #6
            My mamy taki
            http://www.allegro.pl/item586884354_...ak_kurier.html
            Z doswiadczenia wiem ze nie warto kupowac go na Allegro - znajoma kupila taki jak ja a jak go dostala to z takiego cienkiego plastiku byl zrobiony ze masakra. Nasz, kupiony w sklepie choc drozszy o prawie 70 zl to jest zrobiony z duzo twardszego, porzadniejszego materialu - jak znosilam go do piwnicy to mi spadl z 6 schodow i zero uszczerbku.

            Skomentuj


              #7
              Niektórych rzeczy nie warto kupować na allegro. Zwłaszcza rzeczy od
              użytkownika BabyMax. Oni mają też sklep pod Wrockiem.
              Sami byliśmy świadkami jak Pani, która tam
              sprzedaje mówiła, swojej koleżance, że telefonów z reklamacjami to nikt nie
              odbiera a poza tym są to towary np sprowadzane z Chin. Dotyczy to także
              np wózków Chicco, które w sklepie są sprzedawane normalnie
              produkowane we Włoszech czy tam Hiszpanii (bo nie pamiętam dokładnie)
              a te na allegro to made in China. Czyli towar drugiej jakości.
              Oni nie dają możlwości odbioru osobistego.
              Dla mnie to już było dziwne, dlatego wózek kupiliśmy w sklepie Chicco i
              koniec.
              Ale np rowerek kupiłam na allegro, od tego samego użytkownika co Froch.
              Opłaciło się bo w sklepie nigdzie takich nie widziałam. A jakość jego
              wykonania jest rewelacyjna.


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Mó synek dostał na roczek taki rowerek,zgadzam się z Froch i Nusiak ze ich rowerki sa lepszej jakośći to zresztą widać,na pewno stabilniejsze ,ale waże że synkowi się podoba i jest nim zachwycony

                Sylwia 9 latek
                Damianek 17 m-cy


                02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                Skomentuj


                  #9
                  silus najważniejsze,że sie podoba dziecku.wiesz jakbym dostała taki rowerek jak Ty masz,to bym go miała ..ale jeszcze nigdy nie dostalyśmy czegoś,o czym bym nie wiedziała,stąd wybieram to co mi sie podoba
                  Last edited by froch; 25-03-2009, 12:10.

                  Skomentuj


                    #10
                    Silus, ale czego Ty się czepiasz tego swojego rowerka? A właściwie nawet nie Twojego?

                    Fakt jest też faktem, że u mnie tak jak u Grocha mam zawsze wybór co kto
                    kupi memu dziecku. Bo wolą się zapytać co kupić i mieć problema z głowy


                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Moja córcia ma dwa rowerki.
                      Tego kupiliśmy jej sami:
                      http://www.allegro.pl/item592229459_..._2_kolory.html

                      A takiego dostała w prezencie:
                      http://www.allegro.pl/item592214675_...k_arielka.html

                      Z obu jestem bardzo zadowolona, oba mi się podobają, oba są jakościowo bez zarzutu i oba mogę polecić. Jednak gdybym musiała wybrac jeden z nich, to jednak ten pierwszy (od mamy i taty ) głównie ze względu na podnóżek, który na dzień dzisiejszy się bardzo przydaje, bo mogę w nim wozić córkę i nogi jej nie wiszą (a który można zdemontować gdy już nie jest potrzebny). A także na amortyzację, którą rowerek posiada, a wiem z parkowych obserwacji, że niektóre z tych rowerków dzieciowych to są takie twarde, że potem maluch zębami strzyka zjeżdzając z krawężnika.
                      Moja córka też sobie ten jakoś bardziej upodobała, myślę że po prostu poleciała na gadzety, hahaha, światełka, melodyjki, bajery, dzieci to lubią, nawet jeżeli nam takie rzeczy wydają się tandetne. No ale nie my mamy czerpac z nich radość
                      A w tym rowerku "Arielka" fajne jest z kolei to, że pedały nie muszą się obracać, żeby koło się kręciło.


                      Skomentuj


                        #12
                        ja też wyszłam z założenia że lepiej kupić na wieksze,niż póxniej mieć dwa...a ja nie mam gdzie tego trzymać bo mieszkanie małe:/

                        Skomentuj


                          #13
                          No a ja z znowu wychodzę z zalożenia, że nie warto kupować z
                          wyprzedzeniem zabawek czy tam czegoś innego. Bo w większości przypadków
                          okazuje się, że albo coś dziecka nie interesuje, albo sobie może krzywdę
                          zrobić.
                          Nusiakowy o Frochowy rowerek super, ale według mnie dla dziecka min
                          dwuletniego.

                          Goplany i Silusiowy ma przynajmniej osłonki, które są też w naszym jeździku i nie raz nam uratowały życie. Mamy też konia bujanego, to Julek nie raz złazi z niego od tak sobie co kończy się upadkiem.
                          Oprócz tego, że coś jest ładne ma być użyteczne

                          A co do allegro to nic nie stoi na przeszkodzie zobaczyć daną rzecz w sklepie
                          a potem ewentualnie zamówić na allegro. Można też w pobliżu zamieszkania
                          coby blisko ewentualnie pojechać z reklamacją.
                          My na naszym jeździku zaoszczędziliśmy prawie 50 zł.
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            #14
                            U mnie efektem nie pytania są 2 takie same kuchnie, które mała dostała na urodziny od obu babć

                            AMELKA 08.02.2007

                            Skomentuj


                              #15
                              Mogliby sie chociaz miedzy spoba dogadywac co kupuja jak juz pytac nie chca ;/
                              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X