Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wózki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wózek kupiony przez internet

    Najlepszy sklep z takimi wózeczkami czy fotelikami to kinderprams- bardzo polecam, sama kupiłam jeden z fotelików i sprawdza się świetnie. Przede wszystkim zależało mi na bezpieczeństwu malucha podczas jazdy, więc fotelik spełnił moje oczekiwania.
    Last edited by disne; 18-06-2020, 14:56. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wózek kupiony przez internet

      Z mężem długo nie mogliśmy znaleźć odpowiedniego wózka dla naszego Tomusia. W końcu zdecydowaliśmy się kupić wózek przez internet bo był trochę tańszy. Wybraliśmy dzieciecyswiat.com.pl/Wozki-spacerowe-Espiro- i jesteśmy bardzo zadowoleni, nasza pociecha również
      Last edited by disne; 18-06-2020, 14:57. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Wózek kupiony przez internet

        Wybór wózka nie jest taki prosty jak mogłoby się wydawać. Razem z mężem dość długo szukaliśmy czegoś odpowiedniego. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na ten z camini a to dlatego że nasze dwie znajome mają i sobie zachwalały. Użytkujemy go już od paru miesięcy i jesteśmy zadowoleni z wyboru

        Skomentuj


          Odp: Wózki

          Bezpieczne, komfortowe wózki znanych producentów znajdziecie w bobowozki-poznanMają zróżnicowane ceny, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.
          Last edited by disne; 19-06-2020, 22:04. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Wózek kupiony przez internet

            Kupując wózek przez internet można sporo zaoszczędzić, w sklepach stacjonarnych jest zawsze drożej. Osobiście najpierw zrobiłam przegląd wózków w necie, potem pojechałam do sklepu stacjonarnego zobaczyć interesujace mnie modele na żywo. Ostatecznie zdecydowałam się na Anex air/x i to był strzał w dziesiątkę! Super lekka, poręczna i zwrotna spacerówka, polecam!

            Skomentuj


              Odp: Wózki

              Hej! ja kupiłam u producenta, wcześniej oglądałam wózki na allegro, ale na miejscu wyszło taniej. Mam wózek polskiego producenta- Kunert, solidne wózki, polecam!

              Skomentuj

                     
              Working...
              X