Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Placyki zabaw i inne zabawki do ogrodu - co polecacie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Placyki zabaw i inne zabawki do ogrodu - co polecacie?

    Jakie zabawki ogrodowe polecacie dla pięciolatka? Macie coś w stylu zintegrowany placyk zabaw z tymi wszystkimi "bajerami" typu zjeżdżalnia itp.? Chcę jakoś urządzić "kącik zabaw" w ogrodzie dla młodego, w co warto zainwestować?
  •    
       

    #2
    Odp: Placyki zabaw i inne zabawki do ogrodu - co polecacie?

    O tej porze roku, bez względu na wiek dziecko w basen

    Skomentuj


      #3
      Odp: Placyki zabaw i inne zabawki do ogrodu - co polecacie?

      Hehe, to jasne, największa atrakcja ledwo się ciepło robi Ale chodziło mi raczej o takie bardziej rozbudowane "stanowiska" do zabawy, w tym stylu:xxxx- huśtawki, zjeżdżalnie, domki z atrakcjami... zastanawiam się czy takie rzeczy są bezpieczne i trwałe, w końcu jest tam dużo ruchomych części, wchodzenie na wysokości itd. W tym kontekście, jakiego producenta/rodzaj polecacie. Czy to w ogóle się sprawdza na dłużej -bo jednak koszt spory.
      Last edited by disne; 24-06-2020, 22:58. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: Placyki zabaw i inne zabawki do ogrodu - co polecacie?

        Mój mąż pracuje w firmie inter flora i mogę zaręczyć za jakością, a dodatkowo produkty tej firmy znajdują się w całej polsce na placach zabaw miejskich i w szkołach tu masz ich stronkę xxxx
        Last edited by disne; 24-06-2020, 22:58. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: Placyki zabaw i inne zabawki do ogrodu - co polecacie?

          Aby zabawa w ogrodzie była naprawdę udana, wcale nie trzeba cudów. Prosta zjeżdżalnia czy piaskownica wystarczą.
          Last edited by disne; 24-06-2020, 22:58. Powód: link

          Skomentuj


            #6
            Odp: Placyki zabaw i inne zabawki do ogrodu - co polecacie?

            Teraz kiedy jest tak gorąco na dworze,to myślę że znakomicie sprawdzi się dmuchany basen ogrodowy,co o tym sądzicie? Widziałam teraz wiesze zbiorniki powiedzmy ponad 100litrowe w rozsądnych cenach.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Placyki zabaw i inne zabawki do ogrodu - co polecacie?

              U nas furorę robi taka huśtawka: xxxx - prosta, tania a ile zabawy! Starsze dziecko ma hamak, na którym spędza godziny czytając książki – życie sielanka. Cudownie patrzeć, jak dzieciaki dobrze się bawią.
              Last edited by disne; 24-06-2020, 22:59. Powód: link

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Placyki zabaw i inne zabawki do ogrodu - co polecacie?

                Do ogrodu idealne sprawdzi się zjeżdżalnia, huśtawka i drążki do wspinania. A w gorące dni dobrym pomysłem będzie przenośny basen.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Placyki zabaw i inne zabawki do ogrodu - co polecacie?

                  Potwierdzam,zjeżdżalnia oraz huśtawka to obowiązkowe zabawki jakie powinny znaleźć się na naszym placu zabaw,a latem również i większy basen

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Placyki zabaw i inne zabawki do ogrodu - co polecacie?

                    Teraz chyba nie ma za bardzo sensu kupować placu zabaw bo jesień przyszła, zaraz zima i maluchy będą marudzić w domu. My plac chcemy kupić na wiosnę a póki co chodzimy na sale zabaw. W weekend może uda nam sie dotrzeć na xxxx mają sporo fajnych atrakcji.
                    Last edited by disne; 24-06-2020, 22:59. Powód: link

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Placyki zabaw i inne zabawki do ogrodu - co polecacie?

                      Jesienią można kupić te rzeczy na plac zabaw znacznie taniej z racji tego,że jest już poza sezonem i tak np: zjeżdżalnia,huśtawka czy basen, będą tutaj jak najbardziej wskazane dla naszych dzieci na ten przydomowy plac zabaw.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Placyki zabaw i inne zabawki do ogrodu - co polecacie?

                        polecam Waterplay na ciepłe dni szczególnie. Zabawka składana więc z powodzeniem można zabrać ją ze sobą na wakacje.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Placyki zabaw i inne zabawki do ogrodu - co polecacie?

                          To już wszystko zalezy tylko od Waszego podejścia do tematu i wieku dzieci. Jeśli chodzi o maluszki, to dużego wyboru nie macie i powinniście raczej stawiać na takie rozwiązania, które będą bezpieczne. W przypadku większych dzieci, może warto pomyśleć o basenie? W https://allegro.pl/produkt/5w1-zesta...b-12885c6c4754 znajdziecie ciekawe wsparcie, które będziecie w stanie bez problemu zastosować w Waszym basenie na start. Pomyślcie nad tym, bo dzięki temu jesteście w stanie sprawić maluchom wiele frajdy.

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X