Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabawki dla dziecka 1,5-2 letniego

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• MagdaJezi
    replied
    Ja polecam drewniane klocki, tak wiem, że temat takich klocków jest już pewnie trochę nie na czasie, ale jak dobrze poszukać to nadal mozna znaleźć prawdziwe perełki xxx
    Last edited by gagatka; 22-02-2021, 11:15. Powód: link

Leave a comment:

•    

• kostek1234
    replied
    Oooo ja bardzo polecam wszelkiego rodzaju układanki wspomagające rozwój logicznego myślenia.
    xxx
    Last edited by gagatka; 28-01-2021, 09:57. Powód: reklama

Leave a comment:

• tamisia
    replied
    A to nasze 3 ulubione zabawki w okolicy roczku: fontanna z pileczkami i melodyjkami, krokodyl zpilkami, ktore mozna samodzielnie wpychac i wypadaja mu z paszczy i rowerek biegowy/jezdzik na piankowych kolkach.
    Synek również bardzo chętnie bawi się zabawkami manipulacyjnymi. Są to plansze, na których jest bardzo wiele przydatnych zręcznościowych zabaw. Takich jak
    wiązanie sznurówek
    zasuwki
    koła zębate
    czy zamek błyskawiczny

Last edited by gagatka; 28-01-2021, 09:57. Powód: link

Leave a comment:

• jolaz132
    replied
    Odp: Zabawki dla dziecka 1,5-2 letniego

Zobacz rankingi i opinie w internecie. Ja bym polecała klocki lub zabawki interaktywne. Fajne zestawienie znajdziesz na xxx i tę stronę Ci polecam.
    Last edited by disne; 28-09-2020, 21:03. Powód: link

Leave a comment:

• maminator
    replied

Zdecydowanie mogę Ci polecić te kredki od Fisher Pricexxxx Uczące kredki pomogą maluchowi odkryć kolory, emocje, liczby oraz ich kolejność przy dźwiękach piosenek. Każda kredka posiada swoje wyjątkowe uczucie a ich minki, pomogą zapoznać dziecko z pojęciem uczuć. Kiedy naciśnie się na kredkę, ta zagra piosenkę oraz opowie o swoim kolorze i emocji. Zabawka świetnie uczy kolejności numerów i dopasowywania. Myślę, że bardzo by się spodobały
    Last edited by disne; 28-09-2020, 21:03. Powód: link

Leave a comment:

• slonecznamama
    replied

A wiesz może jakimi się bawi, co lubi? Gdy mojemu kuzynowi miało urodzić się dziecko to w sumie pomagaliśmy mu skompletować wyprawkę, żeby nie musiał się tym stresować. Jego żona leżała sporo w szpitalu przed porodem. Mały dostał taką ładną myszkę, z którą cały czas śpi, może taka zabawka będzie odpowiednia? Dzisiaj znalazłam artykuł o nichxxx dla mnie są słodkie i przyznam, że z chęcią bym taką przyjęła A jak nie zabawka, to może klocki albo zabawy z ciocią przez cały dzień
    Last edited by disne; 28-09-2020, 21:06. Powód: link

Leave a comment:

• mojeklocki24
    replied

Wszelkiego rodzaju pluszaki, maskotki czy duże drewniane klocki będą jak najbardziej trafnym wyborem jeżeli chodzi o wybór zabawek dla dziecka w tym wieku

Leave a comment:

•    

• Myszka333
    replied

O, świetne porady Z całą pewnością mi się przydadzą Dzięki wielkie

Leave a comment:

• terat83
    replied

Według mnie dobrym pomysłem są klocki legoduplo xxxx Często dzieci mają z nimi dużo zabawy i potrafią je wykorzystać w bardzo kreatywny sposób
    Last edited by disne; 28-09-2020, 21:05. Powód: link

Leave a comment:

• jmalinowska
    replied

Zabawki które polecam to na pewno:
    klocki
    róznego rodzaju puzzle ( takie z dużymi częściami)
    malowanki ( dziecko dzięki temu ćwiczy rączki)

W sklepie PWN aktualnie jest bardzo wiele promocji na zabawki kreatywne dla dzieci ( w tym również na zabawki dla najmłodszych)
    xxx

Zerknijcie sobie.

Leave a comment:

•    

• mamapotrafipl
    replied

Jeśli namioty tipi to polecamy nasze, ręcznie wykonane, prześliczne zestawy i namioty, które z pewnością pobudzą wyobraźnię każdego malucha Zapraszamy naxxx

Leave a comment:

• aniula93
    replied

A może namiot titpi dla dzieci? Coś takiegoxxx Wydaje mi się, że taki prezent będzie idealny

Leave a comment:

• maew_1
    replied

A może warto byłoby poświęcić troszkę czasu i pobawić się z dzieckiem. W zeszytach "Zabawy Fundamentalne" xxx znajdziesz sporo propozycji zabaw z dzieckiem, które pozytywnie wpłyną na rozwój dziecka. Znajdziesz tam również podstawowe informacje o rozwoju dziecka. Według mnie warto mieć coś takiego w domu bo można to zawsze komuś później podarować

Leave a comment:

• marcia44
    replied

a kupowaliście kiedyś zabawki w ali ? są godne uwagi?

Leave a comment:

• PchlaSzachrajka
    replied

Puzzle dla dwulatka to może jeszcze za wcześnie. Mi się bardzo spodobała taka interaktywna umywalka, która ma mnóstwo funkcji i uczy obycia z codzienną higieną. Tutaj można sobie ją zobaczyć: xxx Myślę, że taki prezent dla maluszka jest świetną atrakcją, a do tego ma wartość edukacyjną.
    Last edited by disne; 28-09-2020, 21:04. Powód: link

Leave a comment:

Working...
X