Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ząbkowanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    u nas bardziej sprawdza sie dentinox,a Orajel Gel,jak dla mnie zbyt mocny,mi aż język drętwieje..a czego nie polecam??? bobodent- beznadziejny,szkoda kasy wydawać
    FROCH

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      A mi bobodent poleciła w aptece pani farmaceutka Niestety było tak, jak mówi Miss, zero efektu, wylądował w koszu na śmieci


      Skomentuj


        #48
        słuchajcie a czy możliwe jest że u 3 miesięczniaka mogą się pojawić ząbki? mój synek ma 3 i pół miesiąca i przy każdej możliwej okazji wkłada piąstkę w buźkę i szoruje nią te dziąsła, ślini się mocno i w sumie od jakiegoś tygodnia ma zaczerwienione ustka tak jakby właśnie takie krostki ale myślałam że to od tej śliny tak sobie podrażnił... dodam że mały urodził się miesiąc wcześniej więc w sumie powinno się ten miesiąc odjąć... czy to możliwe że to tak szybko czy to jakieś takie zabawy z tym memlaniem łapki? Z tego co wiem to i mnie i mężowi dość późno zaczeły zęby wychodzić...
        1.03.2009 9:55 FILIPEK

        Skomentuj


          #49
          Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
          słuchajcie a czy możliwe jest że u 3 miesięczniaka mogą się pojawić ząbki? mój synek ma 3 i pół miesiąca i przy każdej możliwej okazji wkłada piąstkę w buźkę i szoruje nią te dziąsła, ślini się mocno i w sumie od jakiegoś tygodnia ma zaczerwienione ustka tak jakby właśnie takie krostki ale myślałam że to od tej śliny tak sobie podrażnił... dodam że mały urodził się miesiąc wcześniej więc w sumie powinno się ten miesiąc odjąć... czy to możliwe że to tak szybko czy to jakieś takie zabawy z tym memlaniem łapki? Z tego co wiem to i mnie i mężowi dość późno zaczeły zęby wychodzić...
          aniu ,nie ma na to reguly,moj dostal jak maial4 mce pierwszy zabek,na to wyglada ,ze i u ciebie bedzie wczesnie.

          Skomentuj


            #50
            Ania mozliwosc jest jednak wiele mam zapomina ze dzieciaczki w tym wieku po prostu wszystko wkladaja do buzi bo tak poznaja swiat Moj mial taki slinotok ze hej a zabki dostal po 3 miesiacach od tego mega slinienia Te krostki czesto sie robia wlasnie od sliny- staraj sie czesto buzke wycierac.
            Takze pozostaje czekac choc w tym wypadku chyba bym na zabki nie stawiala Ale zobaczymy.

            Skomentuj


              #51
              Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
              Lepiej tez dowiedziec sie czy to na pewno zabki a nie np stan zapalny dziaselek.
              Niestety zele daja ulge tylko na chwile wiec ulga jest tylko polowiczna.
              A czy mala pokazuje Ci ze te dziaselka ja swedza/bola ?
              Nie, nie, na szczescie to zadne zapalenie, lekarz sprawdzala przy ostatniej szczepionce i potwierdzila, ze sa rozpulchnione " od zabkow" nie od zapalenia.
              No dosc czesto szoruje je gryzakiem, czasem nawet jak jej daje smoczka to wezmie go do raczki i ociera nim dziaselka a nie ssa

              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

              Skomentuj


                #52
                Insoomnia jak poznałaś że dziąsełka są rozpulchnione jak napisałaś??
                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Pewnie sa spuchniete

                  Skomentuj


                    #54
                    tylko że ja nie wiem jak poznać czy są spuchnięte czy nie... nigdy nie przyglądałam się im wcześniej hmm
                    są takie czerwone i jakby pofalowane no nie wiem jak to ująć...
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      #55
                      Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                      tylko że ja nie wiem jak poznać czy są spuchnięte czy nie... nigdy nie przyglądałam się im wcześniej hmm
                      są takie czerwone i jakby pofalowane no nie wiem jak to ująć...
                      aniu,jesli sa opuchniete i rozpulchnione,a to mozna sprawdzic lekko dotykajac ich to na 100procent zabkowanie.Wogole to za duzo nie dotykaj ,to boli maluszka.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        U nas wygladalo to tak ze dziasla wygladaly jakby czyms wypelnione na maxa i tak nabrzmiale ze tylko mialy peknac. No i byly duzo "wieksze" niz standardowo.

                        Skomentuj


                          #57
                          Kiedy moi malcy ząbkowali wypróbowałam różne żele, chłodzące gryzaki, a nawet stosowalam starą (choć kontrowersyjną) metodę gryzienie marchewki. Niestety efekty były mizerne. W końcu pediatra polecił mi świetny lek homeopatyczny Dagomed 44 (zdaje się że firmy Heel) . Bardzo skuteczny!!!

                          Skomentuj


                            #58
                            Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                            Insoomnia jak poznałaś że dziąsełka są rozpulchnione jak napisałaś??
                            heheh tak jak napisala antalis sa spucniete.. ale poza tym widac taka biala kreske u mojej Niunki i na dole i na gorze to jeszcze zauwazylam, i jak raz zrobilam masaz jej swoim palcem to tak chwycila mnie za reke mocno i zaczela dociskac swoje dziasla do mego palca jakby chciala az ugrysc
                            Poza tym tak jak wspomnialam lekarz potwierdzila mi zabkowanie na wizycie.

                            Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                            Skomentuj


                              #59
                              No i przedwczoraj wyszla nam dolna jedyneczka czekamy teraz az bedzie juz bardziej widoczna.

                              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                              Skomentuj


                                #60
                                Czesc Ja stosuje Dentinox,a w krytycznych sytuacjach daje synkowi Ibum,bo jak bardzo boli to żelik nic nie daje ,a jak pomoże to i tak tylko na chwilke.Mój Natanek też się ślini od 3 miesiąca i trze dziąsełka czym popadnie.Ale jak narazie to ma prawie 8 miesięcy i ani jednego ząbka.A lekarka 2 miesiące temu powiedziała ze ząbki maja wyjsc na dniach,a tu ani jednego dalej nie ma Ale marudzi coraz bardziej,wiec mamy nadzieje że się w końcu coś pojawi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X