Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie kosmetyki???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Nivea

    WitamJa nie mogłam używać oliwek bo synek ma na nie uczulenie.Do końca pierwszego miesiąca życia używałam Oilatum a później Nivea!I naprawdę polecam!Jest świetneLepiej używać całej seri kosmetyków rzadziej uczulają i dopełniają się właściwościami
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Witajcie,ja używałam,kosmetyków nivea,do pupci sudocrem,moja Amelka nigdy nie miała żadnego odparzenia,uważam,że ten krem,jest rewelacyjny!Polecam,też oliwkę do ciała bubchen.
      Na temat kosmetyków z johnson słyszałam dużo niepochlebnych opini,więc ich nigdy nie używałam.
      AMELKA UR.27.03.2008

      Skomentuj


        #48
        Odp: Jakie kosmetyki???

        my zaczęliśmy od j&j, ale skończyło się to wielką wysypką, więc za namową siostry kupiłam dzidziusia, do dzisiaj używamy i jestem zadowolona, nazwa sie co prawda zmieniła na kindii od tamtego czasu, ale kosmetyki nadal są super

        Skomentuj


          #49
          Odp: Jakie kosmetyki???

          też byłam zdziwiona nowym design cleanica. Szukałam Dzidziusia a tu Kindii. Był czas ze mielismy problem ze skórą w czasie jak karmiłam i wtedy emolienty też były w użyciu ale jak wszystko się wyleczyło to znów cleanic.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Jakie kosmetyki???

            mi się ten design i nazwa bardzo podoba zresztą nieważna jest nazwa i wygląd opakowania, tylko to, że kosmetyki sie nie zmieniły i nadal są dobre

            Skomentuj


              #51
              Odp: Jakie kosmetyki???

              Kupiłam parę dni temu nową paczkę chusteczek nawilżanych i jest wlepka o konkursie to real foto

              Skomentuj


                #52
                Odp: Jakie kosmetyki???

                ja uzywam:

                Bambino- szampon - niezmiennie -jestem z niego b.zadowolona
                ziajka - krem do twarzy dla dzieci-sama użwam
                ziajka - płyn do kąpieli (woda zmienia kolor na niebieski)
                a teraz ostatnio kupiłam płyn do kąpieli ziaja powyżej 3 r.ż. o smaku np.gumy balonowej

                Niezmiennie i od początku używam Bepanthen- maść
                chusteczki- najczęściej kupuje z lidla "toujour" - godne polecenia
                krem do twarzy i ciała Hipp
                to chyba tyle
                FROCH

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Jakie kosmetyki???

                  U nas sprawa wygląda tak:
                  - szampon - NIVEA dla dzieciaczków z proteinami jedwabiu. Jak mała wstaje, to
                  z tyły główki nie ma pióropusza
                  - krem do ciała - HIPP
                  - krem do twarzy - HIPP - lato, BAMBINO - zima, EMOLIUM - jak ma przesuszona skórę
                  - krem do pupy - HIPP
                  - płyn do kąpieli - HIPP
                  - krem z filtrem - IWOSTIN
                  - chusteczki nawilżające - HUGGIS


                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Jakie kosmetyki???

                    Nusiakova widzę,że preferujemy te same kosmetyki
                    my buźkę teraz smarujemy maścią z vit.A

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Jakie kosmetyki???

                      My od samego początku używamy serii J&J i synek nie miał nigdy problemu z wysypkami.Też jestem zdania żeby jak najmniej mieszać kosmetyki, dlatego staram się kupować jednej firmy. jestem z nich bardzo zadowolona
                      Szampon J&J lawendowy
                      mydełko J&J lawendowe
                      krem J&J na zimno i wiatr
                      SUdocrem do pupy,a odkąd synek nie robi już do pampersów, to nie jest nam potrzebny, używałam tylko jak pupa byłą odparzona.
                      płyn do kąpieli Bobini ( różne zapachy, teraz mamy malinkę)
                      Używaliśmy pampersów Pampers
                      chusteczki nawilżające najpierw pampers, a potem happy miód i mleko( są bardzo dobre)

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Jakie kosmetyki???

                        My używamy:
                        Płyn do kąpieli i szampon 2 w 1 - Linea Bimbi,
                        Chusteczki dupne - Babydream Natural,
                        Krem pośladkowy - kiedyś Linomag Maść, potem krem Linea Bimbi (chwilowo miałam też zupełnie niezły Babydream extrasensitive),
                        Krem z filtrem - Eucerin Kids 25 z filtrem mineralnym,
                        Pieluchy - Toujours z Lidla w rozm. 4 (wcześniej Huggies SuperFlex),
                        Krem - Linea Bimbi, na objawy alergiczne Exomega A-Derma.

                        Ogólnie stawiam na ekologię i "dobry" skład, mam takiego bzika że każdy skład czytam i analizuję
                        Last edited by Chemical; 16-01-2010, 00:35.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Jakie kosmetyki???

                          My różnie. Przez pierwsze 14 mies wszystko z Nivea+oilatum do kąpieli+mydełko bambino. Później dostaliśmy całą serię kosmetyków ziaja, więc obecnie to jest na wykończeniu. Na szczęście dzieci nie są na nic uczulone, poza pieluszkami z Pampersa- ale Huggiesy świetnie się sprawdziły

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Jakie kosmetyki???

                            bardzo sprawdził mi się hipp, chodzi mi konkretnie o żel pod prysznic do skóry i do głowy, bardzo wygodnie się go używa i ładnie pachnie

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Jakie kosmetyki???

                              ja lubie kremik emolium, to taka apteczna marka, ale bardzo fajna, sama czasem ją podkradam malcowi i sie kremuje, bo super zmiekcza skore nadawal sie juz od pierwszych dni dziecka

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Jakie kosmetyki???

                                Dziewczyny a znacie jakiś fajny krem do twarzy ale dla dorosłych na przebarwienia i wyrównanie kolorytu skóry? Kiedys miałam Normaderm z Vichy nie był zły, może znacie coś o podobnym działaniu ale tańszego?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X