Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

waga naszych dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    to podam wam jak moje "malenstwo" roslo:
    1 dzien 3530g 57
    3 d 3320
    6 d 3580
    6 tyg 5940
    3 mies 7320
    4 m 8480 66,5cm
    6 m 10kg 72cm
    a teraz to juz okolo 11kg
    lekarka nic nie mowila ze za duzy, ja mam grube kosci wiec mlody tez moze miec, pozatym je cycusia wiec prawdopodobnie to w mig zrzuci jak zacznie biegac,owszem staramy sie rzucic jedzenie w nocy ale to nie takie proste zwlaszcza jak zabkuje bo w dzien je co 3 -4 godziny

    a mysle ze nie macie co narazie odchudzac maluszkow, moze poprostu sprubowac wiecej ruchu??(o ile wogule to jeszcze mozliwe, bo dzieci to zywe zloto)

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      witam.moja coreczka urodzila sie z waga 3.850 52cm
      i tez bardzo szybko przybierala na wade.miala 4 miesiace to wazyla 9.500.martwilam sie ze moze jest z nia cos nie tak ze jest taka pulchniutka a lekarze sie tylko usmiechali i mowili zebym sie nie martwila bo jak zacznie sie wiecej ruszac to szybko straci te faldeczkiobecnie ma 14 miesiecy i wazy 11.800.je 4-5 razy dziennie i ma bardzo duzo ruchu na powietrzu.czy odchudzac takie male dziecko to aby nie niebezpieczne?
      Last edited by shannon; 04-11-2008, 21:57.
      shannon

      Skomentuj


        #18
        Vincent-masa urodzeniowa 3 830 i 50 cm dlugi

        1 dzien - 3 660
        2 dni - 3 680
        3 dni - 3 770
        4 dni - 3 890
        5 dni - 4 110
        6 dni - 4 150
        7 dni - 4 220
        3 tygodnie - 4 985
        8 tygodni - 6 110 /58,5cm
        3 miesiace - 7 400 / 62,5cm
        4 miesiace - 8 280 / 66cm
        7 m.3 tyg. - 10 575 / 72,5cm
        10 m.1tydz. - 12 260 / 75,5cm i w tym wlasnie okresie pediatra zaproponowal delikatna diete, zastosowalam sie, musielismy ograniczyc ilosc mleka i zadnych papek (3 razy w tygodniu 1 posilek stanowila papka), na "nieszczescie" nasza dieta zbiegla sie z poczatkiem chodzenia synka i kiedy nastepnym razem odwiedzilismy doktora wszyscy zrobili wielkie oczy :

        11 m. 2 tyg. - 11 710/ 76,5 cm , mialam okropne wyrzuty do siebie, ze tak rygorystycznie trzymalam sie wytycznych i nie pomyslalam, ze bieganie spoteguje nasze wyniki, na szczescie lekarze zapewnili, ze jest ok, no i rzeczywiscie patrzac na synka nie mozna bylo pomyslec inaczej
        Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

        Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

        Skomentuj


          #19
          Po urodzeniu mała miała 56 cm i 3850g teraz ma 1400g więcej

          Skomentuj


            #20
            Mój synuś jak się urodził ważył 2800 i52cm, teraz ma 5,5miesiąca i waży 9,5 kg i ma 72cm i dodam że karmie go butelką może dlatego tyle waży.Wiem że waży za dużo ale nie wiem jak miałabym go odchudzić, przecież nie będę go głodzić.Jak nie dostanie posiłku na czas to po prostu płacze.Karmie go co 3lub 4godz.
            [url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]

            url=http://pierwszezabki.pl] [img]http://pierwszezabki.pl/s/suwaczek_7574464.

            Skomentuj


              #21
              moja córka wżyła po urodzeniu 3200, 54 cm przed wyjściem ze szpitala tylko 2900 a tydzień temu miała 2 i pół miesiaca 4900. To chyba bardzo mało w porównaniu do waszych dzieci??

              Skomentuj


                #22
                przez ostatni miesiac zjadła co ok. 3 godziny po 150 ml. a od wczoraj 180ml. w 6 tygodniu ważyła 4100

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Mój Kuba waży 8600 ma 7 miesiecy,też karmie go butelką.
                  Nicola ja też sie zastanawiam co ci lekarze wymyslają z tym odchudzaniem,dlamnie to chore

                  Skomentuj


                    #24
                    maksymilianek 14 lipiec 2008
                    mój synek skończył 5 miesięcy i waży 10,5kg
                    troszke dużo ale lekarz stwierdził że
                    skoro karmie go tylko piersią to tak ma być
                    i nie musze się przejmować.

                    Skomentuj


                      #25
                      moja corka waży prawie 10,5kg i ma 11-m-cy.to jest waga prawidłowa.
                      a że kawał z niej baby to jest duża.jak się urodziła wazyła 4400g.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Ja też nie jestem za tym aby dzieci odchudzać, ale coś opowiem....
                        moja kuzynka utuczonym dzieckiem była, wiadomo jak kiedyś dzieci
                        karmione były.
                        I każdy mówił "Zacznie siedzieć, chodzić schudnie"-nie schudła tylko zaczęła
                        więcej jeść bo i energii więcej zużytkowała.
                        Potem "Eeeee pójdzie do przedszkola,schudnie"-nie schudła
                        "pójdzie do szkoły, tam jest w-f, schudnie"-nie schudła.
                        Dopiero mając lat 15 sama wzięła się za siebie i teraz wygląda ślicznie.

                        Dzieci nie chudną jak się zaczynają ruszać, a wiem po moim synu, który
                        zaczyna się robić pucek.
                        Apeluję tylko o to aby uważać co się daje do jedzenia bo to naprawdę
                        później może być tragiczne w skutkach

                        Skomentuj


                          #27
                          to fakt.inną sprawą jest karmienie dziecka.dziecku żołądeczek się rozszerzy i później tylko jeść i jeść, a nie zdąży przetrawić a już woła mniam mniam

                          Skomentuj


                            #28
                            Witajcie.Mój synek ma prawie osiemnaście miesięcy i waży 11,5kg. Zastanawiam się czy to nie za mało jak na jego wiek. Jada 5 posiłków dziennie. Wszędzie go pełno.Przy urodzeniu ważył 3,220 i mierzył 55cm.
                            Spójrz w oczy dziecka a zobaczysz Boga.

                            Michał 14.07.2007

                            Skomentuj


                              #29
                              Moj synek urodzil sie 3155 g i 57 cm wagi, pozniej przybieral w kosmicznym tempie ( raz w ciagu 2 tygodni przybral 1 kg ! ).Neurolog straszyla ze pozno bedzie siedzial czy chodzil bo klusek jest. A synek zaczal chodzic jak mial 10 no prawie 11 miesiecy
                              Odkad chodzi ( a raczej biega bo chodzeniem ciezko to czesto nazwac :P ) przybiera niewiele a tez kazano mi go odchudzac. Nasza pediatra powiedziala ze mam sobie darowac i karmic normalnie. Dzis synek wazy niecale 13 kg, 81 cm wzrostu i za 8 dni skonczy 16 miesiecy.Je dwa do trzech posilkow dziennie, duzo pije.

                              Mysle ze to wszystko zalezy od dziecka - moj synek w wieku 7 dni zjadal na raz 120 ml mleka, dzis zjada 180 ml.
                              Pediatra powiedziala ze dziecko moze poczatkowo miec duze laknienie ale trzeba karmic z glowa.Do roku wystarczy obserwowac bo moze to byc normalne, pozniej trzeba dzialac.I u nas tak bylo - po skonczonym roku wszystko sie zmienilo.
                              Last edited by Goplana; 31-12-2008, 13:17.

                              Skomentuj


                                #30
                                Mój Nikoś waży 12 kg i ma 91 cm a zaraz kończy 3 latka, niepokoiło mnie to ale zrobiłam badania i jest wszystko w porządku, je nawet sporo ale przy tym jest nadzwyczaj ruchliwym dzieckiem. Jak nie śpi to biega boksuje gra w piłe, stąd ta waga

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X