Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Płacz niemowlęcia po kąpieli

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
    a ubierać to chyba żadne dziecko sie nie lubi, jeszcze o takim nie słyszałam
    Moja Żabka uwielbia być ubierana, nie wiem dlaczego, ale od razu się uspokaja, za to odpinanie żeby dokonać chociażby oględzin pieluszki graniczy z cudem - może nie lubi chłodu...

    Skomentuj


      #17
      Napisane przez kitty249 Pokaż wiadomość
      A moze za dużo pozwalasz mu spac w dzień ? I przez to jest wyspany, a w nocy daje popisJa tak mialam na samym poczatku tzn ja mały mial z jakies 2 miesiace. Za duzo spal w dzien po kapieli dostawal jakiegos ataku placzu, nic nie pomagalo jak sie zmieczyl to dopiero zasypial. Nauczylismy sie : wymyczymy go w dzien tzn spi moze dwa raz w ciagu dnia po godzinie, wyszaleje sie w dzien a w nocy juz spi jak aniolek a ma 4 miesiace
      Zmroził mnie Twój post!!! Jak można nie pozwolić spać tak małemu dziecku tyle ile potrzebuje? Zdajesz sobie sprawę jak ważny jest sen dla takiego maleństwa? Że to właśnie podczas snu najwięcej rośnie, rozwija się, w mózgu zachodzi wiele potrzebnych i kształtujących psychikę dziecka reakcji? Że to natura tak urządziła, że dziecko w pierwszych miesiącach życia tak dużo śpi, więc widać jest to potrzebne i nie powinno się w ten naturalny proces ingerować? Ta straszne że 4 miesięczny maluch śpi tylko dwa razy w ciągu dnia i to po godzinie. Powiem Ci że moja córka ma 1,5 roku i śpi raz w ciągu dnia ale 3-4h, a jeszcze nie dawno spała dwa razy po 2-3h.

      Pewnie że Twój synuś teraz śpi jak aniołek całe noce - bo pada z wyczerpania.


      Skomentuj


        #18
        mój mały też płakał mocno przy kąpaniu a miałam taki plan: budzi się, kąpiel, jedzonko i spać ale odkąd zmieniłam kolejność na: budzi się, jedzenie, kąpiel, lulanie to już jest ok, poprostu musi być dobrze najedzony, pomoczyć się w cieplutkiej wodzie i wtedy jest bardzo zadowolony, zasypia równie szybko jak się obudził
        1.03.2009 9:55 FILIPEK

        Skomentuj


          #19


          moja Żabka też przez jakiś czas lubiła pobeczeć po kąpieli. po ubraniu i wyjściu z łazienki zaczynała tak beczeć,że aż serce się krajało. kosmetyki ok. zimno jej nie było, po prostu zanosiła się bez powodu. trwało to przez 2 tygodnie a potem samo przeszło.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X