Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

brzydkie kupki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    brzydkie kupki

    mam problemmoja 6-cio miesięczna córeczka od 4 tygodni robi brzydkie, zielone(czasem zielono szare)śluzowate, dość rzadkie kupki. Karmię ją piersią i kaszką ryżową.Nie jem nic co zawierałoby mleko. Byłam już 2 razy u lekarza i stwierdził, że to jakaś niestrawność. Brałyśmy już smectę, lactoral i lacidofil nie pomaga. Dostałam radę od koleżanki żeby spróbować Diarrheel(co o nim sądzicie?)ponad to dostałam skierowanie na badanie ogólne moczu, ale jeszcze nie ma wników. Dodam jeszcze że mała jest pogodna, nie ma wzdęc i nie wygląda na dziecko któremu coś dolega. Czy któraś z mam też to przechodziła? proszę o radę
    Majeczka 27 kwiecień 2008r.

    #2
    moja coreczka ma trzy mies i o dwoch mies takie robi podaje jej lacido baby i pomaga robie przerwy zeby sie nie uzaleznila od tego probiotyku i robi wtedy na przemian zielone z zoltymi a jak calkiem zielone przez dluzszy czas to znow podaje to lacido baby lekarz stwierdzil ze to niedojrzalosc jelit i musi sie jej uregulowac
    Wikunia 04.08.2008r

    Skomentuj


      #3
      Odp: brzydkie kupki

      Nam pediatra zaleciła podawanie probiotyku dicoflor krople. Stwierdziła, że takie śluzowate kupki to może być jakaś alergia ( np. zjadłam coś) i nie przejmować się, jak jest to pojedyncza sprawa.

      Skomentuj


        #4
        Odp: brzydkie kupki

        w przypadku kupek należy skonsultować z pediatrą, noworodki i niemowlaki ogólnie robia kupki brzydkie natomiast co do konkretnej informacji należy zaczerpnąć wiedzy od lekarza

        Skomentuj

               
        Working...
        X