Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prasowanie ubranek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    prasowanie ubranek

    Do jakiego czasu trzeba prasować ubranka dla dziecka?
  •    
       

    #2
    Mam rozumiec ze pytasz w kierunku "zabicia bakterii" a nie kwestii eststycznych ? Bo przeciez ubranka prasuje sie zawsze i to nie tylko przeciez by zniszczyc "robastwo". Ciuszki zawsze sie gniota zwłaszcza bawelniane a takie glownie sa produkowane dla dzieci.

    Skomentuj


      #3
      ja wszystkie prasowałam przez około 6 tygodni, a później tylko te które były pogniecione, albo wyjściowe bo np. ciuszków do spania nie

      Skomentuj


        #4
        Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
        Mam rozumiec ze pytasz w kierunku "zabicia bakterii" a nie kwestii eststycznych ? Bo przeciez ubranka prasuje sie zawsze i to nie tylko przeciez by zniszczyc "robastwo". Ciuszki zawsze sie gniota zwłaszcza bawelniane a takie glownie sa produkowane dla dzieci.
        tak tak chodzi mi o zdrowie małej

        Skomentuj


          #5
          ja zawsze prasowałam i będę prasować, bo prasuję wszystkie ubrania
          wg. mnie ubranie nawet najlepiej powieszone do suszenia nie wygląda tak jak wyprasowane, no i porządek w szafkach dzięki temu jest.

          nie mówię, że mój synek nie miał nigdy nie uprasowanej rzeczy na sobie, zdarzało się i tak - ale staram się to robić na bieżąco.

          a "zabijanie bakterii" podczas prasowania, to równie istotna kwestia, ale dla mnie prasowanie to naturalny domowy "obowiązek"
          Julek 15.o2.2oo7r



          Skomentuj


            #6
            No i z ta wypowiedzia sie akurat zgodze. Dla mnie prasowanie to obowiazek a ze przy okazji cos tam zabijam to tylko na plus

            Skomentuj


              #7
              Ja też wszystko prasuję, zwłaszcza bieliznę, którą zakłada się na gołe ciało, sama nie lubię chodzić w nie wyprasowanych rzeczach, więc i dzieciom tego nie funduję. Rozstawiam deskę do prasowania w dużym pokoju i prasuje oglądając tv.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                ja tez prasuję
                własciwie codziennie, bo codziennie piorę

                a robie to u mojej córki wieczorkiem i wtedy sobie gadamy


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj


                  #9
                  Ja też zawszę prasowałam i prasować będę. Mimo że mamy sporo ubranek które wychodzą z pralki gładziutkie i nie wymagają prasowania. Spawia mi to dużą przyjemnośc jak prasuje takie maciupkie np koszulki
                  Wojtuś 28.11.2007

                  Skomentuj


                    #10
                    Ja też cały czas prasuję

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      ja też lubię prasować i to robie. Ubrania od razu wyglądają estetyczniej,aż miło je założyć.

                      Skomentuj


                        #12
                        W szkole rodzenia mówią że miesiąc ale ja prasuję zawsze i wszystkie! Bo lepiej wyglądają. Przecież sama nie ubierasz pogniecionych rzeczy.
                        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                        Skomentuj


                          #13
                          prasowanie to podstawa. nie chodzi tu tylko o zabicie bakterii, ale też o to, że takie ubranka są przyjemniejsze dla delikatnej skóry dzidziusia, podobnie zresztą jak odrywanie metek. Robię to z każdym ubrankiem. wy też?
                          Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                          Skomentuj


                            #14
                            ja metek nie odrywam.
                            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                            Skomentuj


                              #15
                              metek nie odrywam z zasady ale kiedyś założyłam małej body i przy przewijaniu zobaczyłam, że ma zaczerwienione ciałko no to tą oderwałam

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X